Cookie Consent by Free Privacy Policy website
Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Zpověď č.1234546, vloženo 14.05.2024 20:13:47 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
žák s psychickými potížemi
Zdravím.

Zdá se Vám OK, pokud se mladistvý žák dvakrát během měsíce pokusí o sebevraždu, aby se hned za pár dní opět vracel do školy (že už je vše ok) a ne na psychiatrii? k tomu pokusu došlo jednou ve škole a poté doma. rodiče to argumentují, že teď bude asi zřejmě na chvíli klid.. 14 dní, měsíc?? mimochodem ten dotyčný/á byl před tím prvním pokusem již po druhé (po roce) 2 měsíce v léčebně- trpí panickými atakami a sebepoškozováním.

Díky za váš názor.
 majdalenkaapolenka20 Muž89  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
15.05.2024 05:58:15
Myslím, že to nemůžu posoudit. Pokud doktoři rodiče vypakovali, že se na jejich dítě dostane znovu za rok a půl, že mají plno, tak asi moc jinýho možností není. To, že někdo chodí do školy totiž neznamená, že mimo školu nemůže chodit na terapie. A taky je nejspíš nikdo nezapíše na "zítra". Svému dítěti bych se v takovém případě věnovala, vzala si dovolenou a tak, ale pokud rodina nefunguje, tak ač je to smutné, možná je lepší být ve škole než doma s rodiči. Zejména pokud by doma měli peklo...
 tralanka
14.05.2024 22:29:10
Za terapie se platí a tohle mi nezní jako popis rodičů, kteří by byli úplně ochotní zaplatit svýmu dítěti inidivudální nebo i ty rodinné terapie, je to jistě dle nich naprosto zbytečné a ještě možná mají strach, co by vyplulo napovrch. Ono všechno jde, když se chce, ne, že ne. Psychiatr řeší léky, ale pokud je něco špatně v rodině, oblbováky děcko nespasí.

Bohužel emoční i fyzické násilí páchané na dětech je u nás stále zcela právně v pořádku, takže je ani nikdo nedonutí, ať se sebou něco dělají. Sociálky, psychiatři... nikdo. Chudák dítě, být tebou se tím moc nezatěžuju, takových případů je u nás stále ještě moc, dle statistik každý 10. dítě.

Pokud něco - můžeš podepsat petici; https://www.detstvibeznasili.cz/memorandum

Víc bych se tím netrápil, nic s tím nezmůžeme.
Smajlík  high on life Muž20 Kategorie
14.05.2024 21:59:00
high on life: tak jsem ráda, že nejsem jediná, komu to přijde šílené, ale jak říká Veela, tak nejsou prostě také psychiatři nebo kapacity. jestli chodí na rodinnou terapii nevím, ale na nějaké kontroly po ukončení hospitalizace snad občas jezdí.
 majdalenkaapolenka29
14.05.2024 21:53:08
Nevím, co jako čekáš za názor. Rodiče blbové, bez prominutí.

Vsadím se, že to je ten typ rodičů, co by ani děcko do té léčebny nedali, na ambulantní psychiatrii ani k psychologovi ho nevezmou, o rodinné terapii ani nemluvím. Pokud se dožije zletilosti, bude to za takových okolností spíše zázrak.
Smajlík  high on life Muž20 Kategorie
14.05.2024 20:39:45
Optimální to není, možné to je, nejsou kapacity.
 Veela Žena35 KategoriePřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Změňte svoje cookies preference

Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk