Cookie Consent by Free Privacy Policy website
Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Zpověď č.1234564, vloženo 15.05.2024 11:51:33 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Kapačka jen tak
Dá se jít na kapačku jen tak? Kdybych mohla, tak bych vůbec nejedla a byla jen na kapačkách/umělé výživě. Když v nemocnici dostanu kapačku, tak je mi strašně dobře, mám energii, je mi psychicky líp. Tohle mi nevynahradí žádné drogy, jídlo ani vitaminy. Je to takový zdravý, příjemný pocit. Akorát nevýhoda jsou jehly do žíly, ale to se dá přežít. Tak se chci zeptat jestli je třeba nějaká možnost si nechat dát kapačku v nemocnici od doktora bez důvodu? Dělá se tohle běžně nebo ne?
 kapakapa Žena  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
15.05.2024 19:53:43
>high on life
Ty jsi byl v komatu?
 Ježek second edition Muž35 Kategorie
15.05.2024 18:26:58
Tyhle dlouhodobý kapačky se dávají do velkých žil na hrudníku, s tlustejma jehlama, který zasunujou ohromně hluboko. To kdybys viděla, tak možná omdlíš - jinak ano, u lidí v kómatu etc., to tak bývá běžně. Já po tomhle mám do dnes jizvičky v podobně ťupek. To by se ti asi nelíbilo.
Smajlík  high on life Muž20 Kategorie
15.05.2024 15:42:29
Vitaminy můžeš doplnit z ovoce a zeleniny. Hořčík si můžeš nechat předepsat od lékaře rozpustný magnosolv. No a vitamín C se dá také koupit jako napoj
 fénix z popela Žena36 Kategorie
15.05.2024 15:24:34
Možná jen málo piješ.
 Ježek second edition Muž35 Kategorie
15.05.2024 15:19:58
Já ale nemám anorexii a vím, že jídlo je důležité a že i umělá výživa má svoje negativa. Asi.. To byla jen taková úvaha. Jde mi o to, jestli může člověk chodit na kapačky, aby si doplnil nějaké vitamíny nebo něco? Prostě vždycky, když jsem po kapačce, mám energii, je mi líp. Tak asi v té kapačce je něco, co mi chybí? A jestli na to člověk nemůže chodit jen tak?
 kapakapa
15.05.2024 13:08:27
Spiš se zamysli nad tím, proč to tak máš. Normální to není.

Však si můžeš občas naordinovat půst nebo jíst odlehčeně. Ale stravu Tvoje tělo potřebuje. Breathariánům moc nevěřím.
 Tajnej
15.05.2024 12:18:35
Tak si nech předepsat antidepresivum asentru nebo zoloft a zkončíš s dehydratací ikdyž budeš pít a s bolestí břicha na kapačcce když to vydržíš brát dýl tak i na jip aro kde ti najíst nedají a dají tu kapačku na slinivku a bohužel i udělají ercp což je humus, to už je lepší vyšetřření přez konečník. 4etla jsem přiznání jedné anorektičky a musela jsem se smát měla normální váhu takže místo aby hubla normálně a hýbala se, nejedla normálně a přibírala z prášky od psychiatra nejen byla anorektičkou jenom proto aby se mohla přežírat a pak to vyblít a nikdo to nepoznal že měla problém spíš s přejídáním než s nejedením, slinivce ale škodí obojí, místo aby si přiznala že má následky z obezity si usmyslela anorexii a psychiatr se opravdu spletl. dali jí druhou večeři místo aby ji předepsali dietu bez druhé večeře bez tuku za zvracela a vůbec si to nemusela vyvolávat od bolesti to ale vůbec není anorexii a lékaři jí tu anorexii uvěřili nesmysl. jiná měla vzácnou nemoc a poškodili jí tím že tam napsali anorexie ona chtěla jíst ale nemohla asi tak, nevěřím na anorexii mezi anorektičkami jsou ženy co anorexii nemají ikdyž mají podvýživu špatná diagnostika.
 bubák vtíravýPřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Změňte svoje cookies preference

Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk