Cookie Consent by Free Privacy Policy website
Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Zpověď č.1234581, vloženo 15.05.2024 15:14:23 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Meningokok v nose - má někdo zkušenosti
Jsem byl na krvi na Alergologii 2. května a dnes jsem se telefonicky dozvěděl výsledky krve. Na závěr mi řekla doktorka, že tam mám medingokoka v nose. Ptala se, jestli jsem neprodělal poslední půl rok angínu apod. Tak to jsem jí řekl, že ne. Jen pár dní virozu bez teploty. Říkala, že se nemám děsit, že obranyschopnost dle testů je dobrá. Ale stejně z toho mám stres a nerozumím tomu.

Má s tím někdo zkušenost, protože když jsem četl, co to dokáže způsobit, když je z toho infekce, no hrůza.

Případně jak dlouho to může zůstat v tom nose ?
 Martin83 Muž40  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
15.05.2024 20:49:22
Meningokok je vždycky Neisseria menigitis. Jenže ne všechny meningokoky vyvolávají meningitidy. Je to asi jako s lidma, všichni jsme Homo sapiens, ale zrzavých automechaniků s modrýma očima tolik není. A taky ne všechny meningitidy jsou způsobeny meningokokem - umí je i některé pneumokoky a hemofily.

Dobrá obranyschopnost znamená, že tam ten meningokok je a nic nedělá. Takovými soužití se říká komenzálismus a je v pohodě. Celý tvoje tělo je plný mikroorganismů, na kůži, na sliznicích, v ústech, střevech. Akorát obvykle se ty mikroorganismy drží navzájem na uzdě a nic se neděje. Když jsi ale ve stresu, oslabenej, nemocnej, začneš brát nový léky nebo jíst zásadně jiný jídla, tak se to rovnováha začne měnit. J

á mám třeba v nosohltanu hemofila a zlatého stafylokoka. Přinesla jsem si je neplánovaně během praxe v nemocnici. Většinu času o nich nevím, ale když začnu smrkat, tak je třeba zvolnit a víc se o sebe starat, jinak přijde hnisavá rýma a vydatný zánět dutin. Naštěstí jsou oba (zatím) citliví na běžná antibiotika, tak léčba existuje. Podle doktora se s tím nic moc jiného dělat nedá, obdobu transplantace stolice zatím nikdo nevymyslel.
 tralanka
15.05.2024 19:20:03
Není se čeho bát. Meningokok je vlastně jen druh rodu Neisseria. Nepatogenní Neisserie jsou normální mikroflorou v nosohltanu. Doktorka se vyjádřila trochu nepřesně. Protože se tak nějak všem říká meningokok. Ale rozhodně to není ten, co způsobuje meningitidu a sepsi.
 ihoj
15.05.2024 18:14:18
Z meningokoka mám respekt, děsí mě jen ty reklamy na vakcíny v metru, jak si jeden den děcko čutá s míčem a druhý ten už leží v nemocniční posteli zaintubovaný.

Asi máš oslabenou imunitu, ale bacha. Dá se na to pojít, nebo si tím oddělat orgány, hodně dětem takhle odumřeli končetiny a mají k tomu celoživotně zničená játra a všechno. Hnus. To bych se radši nechal vyklopit z vozíčku, než žít bez údů a ještě se špatně fungujícími orgány.
Na to fakt bacha, posiluj imunitu.
Smajlík  high on life Muž20 Kategorie
15.05.2024 17:54:26
Vubec nevim o co jde ale jak řikal Ježíš: Uvěř a buď zdráv, buď zdráv!
Smajlík  ofmopoj
15.05.2024 15:39:03
Někteří lidé mají v nose bakterii meningokoka
To ale nezvyšuje riziko nákazy. Spíš při bližším kontaktu mohou nakazit někoho jiného,kdo je zrovna oslabený
Dělat se s tím nic nedá. Před meningokokem se dá chránit očkováním,děti ho mají myslím zdarma,dospělí nikoli
 fénix z popela Žena36 KategoriePřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Změňte svoje cookies preference

Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk