Cookie Consent by Free Privacy Policy website
Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Zpověď č.1234600, vloženo 15.05.2024 19:05:25 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Byl by pro vás problém při seznamování
pokud by váš nápadník měl nějaké skryté tělesné postižení? Když někomu chybí ruka a vám by to vadilo, tak ho můžete odmítnout rovnou, ale třeba takový střevní vývod, což je můj případ, na tom člověku na první pohled nepoznáte.

Kvůli tomu se ani nepokouším oslovovat a zvát na rande holky, děsí mě už jen to, že bych jim o tom měl povědět a rovnou si říkám, že to stejně nemá cenu. A i když jsem měl za poslední rok několik příležitostí k seznámení, kdy jsem cítil jistý zájem od pár holek a ženských, tak to příliš overthinkuju a vymýšlím scénáře, ve kterých se dostávám do nepříjemných situací. Co kdyby mi nabourala můj zajetý režim, ve kterém se cítím komfortně? Co kdyby mě pozvala na rodinnou oslavu a já tam musel řešit výměnu sáčku? Nebo přespání u ní doma, tam by to byla tutovka. A co kdyby jsme bydleli spolu, určitě by jí to po čase začalo vadit, i kdyby s tím zpočátku byla v pohodě...

Prostě mám v práci čas přemýšlet, tak vymýšlím milion důvodů, proč by to nešlo a udržuju status quo, dokud ta dotyčná holka neztratí zájem. Taky jsem nikdy nezkoušel najít partnerku přes seznamky, občas se mrknu, jen tak ze zvědavosti, co se tam vyskytuje za ženy (mimochodem spoustu tváří tam vidím i víc než rok, ale to je na jinou diskuzi, kterou někdy založím), ale nikdy jsem žádné nenapsal.
 1bhc Muž31 Kategorie  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
16.05.2024 15:52:39
A co kdyby sis našel holku, co má taky nějaký zdravotní problém? By ses pak nemusel cítit jako ten méněcenný z páru a asi by měla i více pochopení. Nejezdíš s tím třeba do lázní nebo tak něco, kde by ses mohl seznámit?
 Annnnnnnnnnnnn
15.05.2024 22:50:47
Dost subjektivní, sama mám pár lehčích postižení, tak bych měla být asi zticha. xd
Ale - amputace v pohodě, níže zmíněný transgender taky v pohodě (u trans mužů je stav možná lepší před faloplastikou, ženské genitálie mi nevadí a neopenis je v podstatě jen nefunkční kus kůže), stomie nevím, nedovedu si to představit. Ale není to vyloženě no-go zóna jako třeba mentální retardace, závažné vývojové vady způsobující deformace obličeje, atd. Navíc i původně zdravý jedinec může v průběhu vztahu závažně onemocnět (a může jít o komplikaci, která by vedla ke stomii).
 Kira on pokus xyz Žena23 Kategorie
15.05.2024 22:15:41
Já bych s tím byla naprosto v pohodě. Sama mám mírné tělesné postižení (špatně slyším) a rozhodně nepotřebuji vedle sebe pana dokonalého. Toho jsem už měla a bylo to za trest, neboť mi vyčítal každou nedokonalost mého těla Pytlík mi kdysi taky hrozil a je fakt, že to je pro mě dodnes strašák. O to víc respekt k těm, co s tím žijí a jsou v pohodě.
Smajlík  Divnoholka
15.05.2024 22:02:31
Jako mladý holce do 30 bych s tím nejspíš měla problém. Jako ženě, která má kamaráda s vývodem a vím co to obnáší bych to nebrala jako překážku. Rozhodně bych šla max. do třetího rande s pravdou ven.
 Micka
15.05.2024 20:40:27
Ruka nebo noha nevadí, nad tím bych ani nepřemýšlel. Nad tím vývodem už bych přemýšlel, ale pokud by mě dostala svou osobností, tak bych to asi brzy hodil za hlavu.
 Ježek second edition Muž35 Kategorie
15.05.2024 20:29:19
jsem teda chtěl říct, že holky fungujou úplně jinak a zalíbíš se jim mnohdy přes jiný věci, takže to moc nehroť

čim si ale jistíš, že se jim moc nezalíbíš, je to, když se podceňuješ a chováš nesebevědomě a hýčkáš si svoje vady a bolístky a považuješ je za problém
 nvbffvvvv
15.05.2024 20:27:54
a to se jako nedá nějak schovat? ten jeden anglickej MMA zápasník z Oktagonu má vývod a normálně to má nějak všitý a neni nic vidět a bojuje s tim v kleci, tak o to bych se hlavně zajímal, jak na to a ne ze sebe nechat dělat kripla se sáčkama

a i kdybys byl kripl se sáčkama, tak na to buď hrdej a holky holt informuj brzo a třiď to

taky mám vadu, která může leckomu přijít nechutná (deformace hrudníku), ale je to paradoxně to poslední, co na mně holkám vadí, haha
Smajlík  nvbffvvvv
15.05.2024 20:17:04
Přeháníš. Myslím, že pro holky při smyslech, to problém není. A ne, výměna sáčku není problém časem. Na tom se nic nezmění. Ano, nejspíš se kvůli tomu dostanete do spousty nekomfortních situací, ale nedělá to z tebe horšího člověka nebo někoho nepoužitelného pro vztah. Z hlediska dětí by asi bylo zajímavé vědět, jak jsi k vývodu přišel a jestli by jim to hrozilo taky, ale nic víc.

Pro mě by asi byl nepřekonatelný problém, kdybych šla na rande s klukem a až před sexem zjistila, že je holka. Kdyby byl po operaci, tak dobrý, to už by byl kluk. Jinak si nic neumím představit, ale třeba mi jen došla fantazie.
 tralanka
15.05.2024 19:59:29
Nedokáži napsat co by pro mě byl nepřekonatelný problém a co zase ne, kde je ta hranice. Nevím zda je vývod pro mě problém, nebo ne. To člověk zjistí, až v té situaci je. Pokud by mě protějšek okouzlil a byl bych zamilován, umím si představit že by to pro mě překážka nebyla. To platí ale jen za předpokladu okouzlení a zamilování, bez lásky by mi to nejspíše vadilo.
 Odlišný Muž25 Kategorie
15.05.2024 19:43:01
1bhc

Já tomu naprosto rozumím, jsem na tom stejně jako ty...taky domýšlím všechno možné a nemožné
Smajlík  Loca Loca Žena98 Kategorie
15.05.2024 19:42:24
Jako kamarada klidne, ale jako milence, to se mi fakt ekluje. To promin.
 Miriam233
15.05.2024 19:41:47
Loca Loca Já vím, napadají mě i větší blbosti, asi proto, abych si tím ospravedlnil svou pasivitu. :D
 1bhc Muž31 Kategorie
15.05.2024 19:35:10
Osobně bych nešel na schůzku s vozíčkářkou. Ale holka s vývodem, inkontinencí, amputací nebo neslyšící by mi nevadila.
 Honza4321
15.05.2024 19:22:12
Hele, tohle má každá holka jinak.

Spoustě slepiček to asi vadit bude. To je fakt :(

Otázka zůstává, jestli stojíš zrovna o slepičku?!?

Jeden pytlík na víc, nemůže nikdy vadit :)

Hele, dělám si z toho trochu srandu. Ale co Ti zbývá, když ho máš. Víš kolik holek má mindrák, že přišly třeba o prsa kvůli vážné nemoci?? Nebo o nohu.

Myslím, že by braly a rády, ten Tvůj "sáček".

Hele, já nejsem úplně "většina", ale mne by víc trápilo, kdyby můj kamarád nebo kluk neměl MOZEK a SRDCE na správném místě.

Té "pravé" to prostě vadit nebude. A na slepičky kašli. Ono je možné, že brzy budeme dostávat granule všichni a sáčky budou taky povinný :)

Já většinou vyklopím vše na rovinu a nechám druhou stranu, ať se rozhodne sama VADÍ/NEVADÍ???????????????
 jedna z davu
15.05.2024 19:13:40
Ne, to by mi vůbec nevadilo. Navíc je nesmysl - "určitě by jí to po čase začalo vadit, i kdyby s tím zpočátku byla v pohodě..." to už opravdu vymýšlíš moc blbosti, ale rozumím ti
 Loca Loca Žena98 KategoriePřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Změňte svoje cookies preference

Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk