Cookie Consent by Free Privacy Policy website
Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Zpověď č.1235786, vloženo 10.06.2024 17:54:50 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Zpovednicoví panici/fňukny skrz seznamky
Čus. Občas se juknu zde na portál. Bývá tu někdy i dost vtipných zpovědí či komentářů. Znám to tu sice krátce, ale nejvíc nechápu stále stejné existence, které fňukají, že jsou single a že seznamky nefungují. Svádět na seznamku to, že nemáte koule holku pozvat na rande je dost ubohé. Podívejte se sami sobě do očí. Znám seznamku, kde jeden dotyčný týpek zveřejňuje už delší dobu svůj inzerát, i když se mu nedaří nikoho najít, ale bere to s humorem, ikdyz chodí na sešlosti ohledně seznámení, které mají různý program. Třeba výšlap nebo nějaký výlet a podobně.

Uhánět holku na seznamce kde každé píše denně 50 chlapů je dost naivní. Já bych to taky nečetl. Proč tu holku nepozvete hned na rande? Nebo proč nejedete na nějaký seznamovací pobyt? Hned to třeba nemusí vyjít ale holce se zakryjete víc do paměti když spolu něco zažijete než když ji dojné náhodná zpráva od anonyma nebo někoho koho fyzicky nikdy neviděla. Takže začnete přemýšlet jinak. Je to stejné jak ve vztahu. Když krachne můžou za to oba. Obhajoba, že jedna strana dělala vše a druhá nic je alibismus a vypadáte tak mnohem víc jako narušení jedinci. Když nefunguje jedná taktika tak zkuste nějakou jinou....

Nejlepší je, že si stěžují na nefungující seznamky stále stejný typ lidí. Lidí, kteří nemají žádný život, jsou nějak, způsobem divní a nehodlají s tím nic dělat. Chtějí, aby se svět změnil kvůli nim, ale toho se nikdo z vás nedočká.
 39393727 Muž28  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
13.06.2024 12:14:27
zjevně jsi sám jen starý panic. já jsem měl za posledních 5 let sex s 44 ženami a to výhradně ze seznamek. otevři oči, vždyť reálně nekoho oslovit, i když se k tomu odhodlám je v době kdy ti lidi chodí s ušima ucpanýma těmi sluchátky uplně unreal
 45vprdeli
11.06.2024 08:22:42
nevidel bych to tak kategoricky
postesk nad tim, ze web page neplni svou funkci, kterou svym nazvem jaksi deklaruje
casto pod prislibem platby
jeste neni fnukani ;-)
 McBuddy
10.06.2024 22:06:25
Mně spíš přijde hororová ta představa, že se tu tolik nešťastníků tlačí na popraviště a jsou frustrovaní z toho, že nekončí pod gilotinou.
Jsou chudáci infikování jakousi romantickou představou, že vztah se ženou je něco žádoucího, snad až definitivně naplňujícího. Opak je pravdou, je to většinou zmar, bída a trýzeň. Raději o to moc neusilovat, neboť hrozí, že se tato přání jednou stanou děsivou skutečnosti...
Smajlík  hominid Muž45 Kategorie
10.06.2024 21:52:46
Petr z Prahy: odkud furt taháš ty obskurní dezinformace. V posledních letech sem naběhly hordy Ukrajinek, které jsou neukojené, jelikož muže mají buď na frontě nebo už mrtvé. Tak jaképak výmluvy ???
Smajlík  hominid Muž45 Kategorie
10.06.2024 21:29:18
Slabotka. -1z10
 Fňukálku
10.06.2024 21:19:18
Blááá bláááá bláááá.
Smajlík  lumpicek
10.06.2024 20:09:44
Seznamka byla efektivní dříve cca 15 let zpět, kdy na ni bylo 40% žen a 60% mužů. Nyní je to 10% žen a 90% mužů. Je to dáno migrací, kdy do ČR a hlavně do Evropy přichází mnoho milionů mužů bez partnerek ve věku, kdy hledají partnerky. Holky s nimi vlivem propagandy chodí, takže prostě na hodně chlapů ženská nevyzbyde. Źenské si naopak můžou vybírat a být drzé a stejně jim to projde.
 Petr Z Prahy
10.06.2024 18:50:10
A společenský akce to taky imho moc neřeší, na pár jsem byl, byly tam i nezadaný holky od kámoše, ale stejně jsme se nikdy nebavili, skončilo to představením se a potřesením rukou.

Seznamka je vlastně jeden z mála způsobů, jak toto řešit - setkat se s někým jeden na jednoho a zároveň s někým, kdo je single. A byla by možná efektivní, kdyby se tam tak nelhalo.
 dotnet Muž25 Kategorie
10.06.2024 18:48:16
Diskuze o špatne funkci seznamek ještě neznamená fnukani.
 Kroutimhlavou
10.06.2024 18:44:47
Problém těch lidí je, že v životě by žádnou holku nedokázali oslovit a něco random říkat a nevím, co by se muselo stát, aby to najednou šlo. Vím to, sám mezi ně patřím :)
 dotnet Muž25 Kategorie
10.06.2024 18:24:00
A to si vem, že když nejsou nijak obdaření krásou, což je 98% mužů na seznmakách, měli by chtít použít zbraně jiného druhu, přes obrazovku je ale nemají jak ukázat. K osobní schůzce kde by se mohli předvést, většinou kvůli důvodu neatraktivity ani nedojde. Ti kluci jdou sami proti sobě, holku co by možná uhranuli venku na ulici humorem, tak na netu od ní dostanou ignore. Totální kravina, já jsem přesvědčen o tom, že kdyby šli balit holky ven, nejenže by si natrénovali komunikace z očí do očí, ale i samotná úspěšnost by byla mnohem větší. Navíc Holky si z očí do očí většinou nedovolí s někým zacházet tak hrubě, jak je to vídáváno na netu, takže odmítnutí by byla snesitelnější. To čekání týden,dva, napíše? nenapíše? totálně promrhaný čas, v reálu poznáš rychle jestli sympatie jsou, nebo nejsou.
Ale je to každého boj...
 Odlišný Muž25 Kategorie
10.06.2024 18:09:29
Joo já znám pár kluků, kteří mají tinder, ale seznamujou se tak nějak obecně všude a chodí mezi lidi. Třeba jeden můj kámoš se seznámil na přednášce, přestože pár dnů před tím osudovým oslovením měl tinder rande... :)
 Jedna frajerka Žena23 Kategorie
10.06.2024 18:04:44
Hele fnuky fnuk.
Je to stejně marny.V světě je určité % co si nikdy s nikým nesedne a to se týká i žen.Je jich mín ale i ony třeba nechtějí mít pletky.
No a co tak si pořídíme umělé paneny z Naughty Harboru a budeme se zabívat prací a koníčky a ženská je věc neznámá záhadná a my pro ni neviditelní. Tak je to vlastně fuk ne ?
 AI doll už frčíPřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Změňte svoje cookies preference

Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk