Cookie Consent by Free Privacy Policy website
Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Zpověď č.1237155, vloženo 09.07.2024 09:32:50 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Hvězda
Včera jsem tu psala o kolegyni a jejích blbých kecech. Dnes zase válí. Postěžovala si, jak musela přijít ve stejných kalhotech do práce, protože jí je ušpinil syn ráno při snídani (pak mi ještě vylíčila co její syn má rád za jídlo a co ne - je mi to volné, ale to by nebyla ona) a tak prý není dneska za hvězdu. Pak to ještě nějak omílala dokola, asi aby mi tím dala najevo, že já jsem totální špína, když taky někdy nosím stejné kalhoty víc dní po sobě. Rozhodla jsem se to vůbec nekomentovat. Asi má ta hvězda skříň plnou hader. To já nemám a nemám na to ani prachy. Ale každopádně mi takhle fajnově naznačila, že každý kdo si dvá dny po sobě stejné kalhoty je nejspíš úplné prase.

Fakt už jí mám plné zuby. Nejhorší je, že od září nastupuje na plný úvazek (teď je jen na částečný) a bude tu každý den. Nalifrovali ji ke mě do kanclu. Všecko to tu obrátila vzhůru nohama. Dveře věčně dokořán, aby všichni co jsou naproti v kuchyňce mohli blbě načumovat. Jako kdyby nestačilo, že je tu sklo ve dveřích a blbě načumují už tak, když si jdou 90x za den udělat kafe.

Jak se jí mám zbavit???
 nepatřilka Žena  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
10.07.2024 14:30:39
Počkat... Ty si jako FAKT na sebe vezmeš i druhej den za sebou ty samý kalhoty? Nebo snad dokonce i třetí?

No tak to jsi TOTÁLNÍ ŠPÍNA!

A prosím o další perličky ze života hvězdy :)
Smajlík  Pobavilo
09.07.2024 20:37:14
Archivářka
To co popisuješ, mám jednu známou. Ráda se poslouchá. Ale nikdo další nikdy nedostane prostor. Neustále hledá jen posluchače.
I z bavičů dokáže udělat tichošlápky.
 Návrat do minulosti Muž40 Kategorie
09.07.2024 20:34:24
//no, když jsem se chtěla ještě dřív spřátelit, tak jsem jí o sobě něco řekla, ale to je jí šumák//

Tuším, co máš na mysli. Když se konverzuje, vždy se konverzuje jen o tom dotyčném člověku a jeho životě. Jakékoliv pokusy o to říct něco ze svého života přejdou a zpravidla ti ještě skočí do řeči a pokračují volně ve svém monologu, na který navážou. O dialog stojí pouze v případě, že předmětem tématu jsou oni, jinak ne. Když nahodíš téma na svůj život, tito lidé to přejdou, nereagují, nebo rychle uzavřou a znovu převedou téma na něco ze svého života.

Zažila jsem to sice jen párkrát, ale ač ráda poslouchám a věnuju se v debatě naplno tomu, co mi druzí chtějí říct, z tohoto jsem ve všech těch případech cítila nepohodu už z principu.

Nevím, čím to může být způsobené, že ti lidé jsou takoví. Mám ale zato, že naschvál takoví nejsou a že si to prostě často neuvědomují. Podle mě jen byli odjakživa zvyklí na 100% pozornost od všech okolo, proto se snaží o totoéž i s kolegy, spolužáky, partnery.

V tomto případě bych i já na tvé místě volila výpověď, bohužel. Žabomyší války nic nevyřeší, donášení a stěžování si u šéfa taky ne.
Smajlík  Archivářka Žena33 Kategorie
09.07.2024 11:54:30
filmísek: no, když jsem se chtěla ještě dřív spřátelit, tak jsem jí o sobě něco řekla, ale to je jí šumák, neustále pindá jen o sobě, takže nemám zájem o další jednostranné "přátelství".
 nepatřilka
09.07.2024 11:45:18
Nech ji povídat, a nevšímej si jí. Je to kravka - ale takových potkáš ještě v životě moc. Hlavně jí o sobě nic nepovídej. U takových blbců nikdy nevíš, co se jim rodí v hlavě. Máš moji soustrast.
Smajlík  fimísek
09.07.2024 11:40:03
Já nesnáším tady ten typ lidí, co potřebují pořád o sobě vykládat (asi se ráda poslouchá) a ještě očekávají, jak je bude každý neustále chválit. Nebudu nikomu zvyšovat sebevědomí, když už ho má vysoké dost i tak. Je to strašně otravné.

Furt jak drží dietu, jak na sobě maká. Co je mi po tom. Kecy o ničem, aby si připadala lepší nebo nevím o co jí jde.

Ale je pěkně blbá, když jsem jí kdysi nabídla, že zajdem na kafe pokecat, tak na to ani nereagovala, tak mi může akorát vlézt na záda už.
 nepatřilka
09.07.2024 11:27:41
Ahoj,

asi se jí úplně nezbavíš.

Můžeš zaujmout jiný postoj, tj. nejen nekomentovat její historky, ale úplně je oddělit od sebe ve své hlavě.
Také si zkusit s ní promluvit.

Nejzazší řešení je jiná práce.
Ale všude je nějaký problém :-/

Pevné nervy!
Smajlík  smutný-člověk Muž33 Kategorie
09.07.2024 10:55:42
Já jsem změnil zaměstnání. V poslední práci jsem byl v kanceláři s kolegou, dveře otevřené na chodbu, okno zavřené, vedro. Teď mám vlastní kancelář, zavřené dveře a puštěnou klimatizaci. Sice mám o dost méně peněz, ale tohle, co jsem popsal, je k nezaplacení.
Smajlík  Frank Drebin Muž39 Kategorie
09.07.2024 10:18:44
Takhle to zní, že Tě to štve, ale s ní normálně s úsměvem na rtech komunikuješ. Měla by ses trochu projevit.

Taky se zdáš vztahovačná. Kalhoty nosím pár dní a nikdy by mě nenapadlo, že je na tom něco špatně.

Neříkám, že musíš dělat na pracovišti zle, to by nechtěla ani jedna z vás. Ale minimálně bych jí sem tam konfrontoval.
 TajnejNaSvětle Muž33 Kategorie
09.07.2024 10:14:22
A jdi k psychiatrovi.
 projekt-MrD Muž Kategorie
09.07.2024 10:13:50
Dej vypoved.
 projekt-MrD Muž KategoriePřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Změňte svoje cookies preference

Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk