Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše
uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu
ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat
veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš,
aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj
si ji ZDE !
|
byt navíc se vždy hodí a jako uchovatel hodnoty celkem ok, jen se nesmí poblíž vyskytovat cikáni https://www.novinky.cz/clanek/domaci-zpravy-ustecky-kraj-jakmile-prijdou-socialni-davky-ta - k-je-tady-bordel-rika-majitel-bytu-ve-vyloucene-ustecke-lokalite-40516788 -
|
Bytař |
|
|
Michal: jasně, to se netýká každého. Myslel jsem tím hlavně investory do nemovitostí.
|
|
Alda: “ 4) finanční gramotnost- kdyby více lidí rozumělo akciím a investování obecně, nepřikupovali by tolik byty na kšeft” … No, já třeba (aspoň myslím) nepatřím mezi úplné dementy, a přesto budu raději pořizovat nemovitosti než akcie. Už jen proto, že na nemovitost mi banka půjčí, kdežto na akcie né.
|
|
Michal: máš více faktorů co mohou pomoci levnějšímu bydlení 2) rychlé dopravni spojení- nebude kladen důraz na pracoviště v místě bydleni 3) pragocentrismus- měli bychom budovat decentralizovaný stát, jako Němci, Poláci 4) finanční gramotnost- kdyby více lidí rozumělo akciím a investování obecně, nepřikupovali by tolik byty na kšeft 5) důvěra ve stát- lidé vidí, že nemáme udržitelnou komcepci důchodů, bojí se- větší zájem o investice do nemovitostí. Souhlas, že podpora výstavby je to hlavní.
|
|
Tuhlevá to buď říkal někdo v rádiu nebo jsem to někde četl….že stát dělá dost věcí pro to, aby zvýšil poptávku, ale nic pro to, aby zvýšil nabídku. A to je přitom to jediné, co může cenu nemovitostí snížit.
|
|
Je jich dost. Jen se s tím obchoduje. Proto to je tak drahé. Ty mè to prodáš za 2 mega a já tobě za 4 a ty mě za 6 a já tobě za 8 a furt tak dál. To je celé.
|
|
V sudetech jsou mraky levných nemovitostí a v okolí nemusí být romové. Jenže co tam kdo bude dělat. Chybí rychlé vlakové spojení s auto parkovišti na denní dojíždění do Prahy a jiných velkých měst.
|
|
Jak se to vezme. Kamarádka bydlela v bytě a nyní bydlí ve spolubydlení, protože byt ze svého platu už finančně neutáhla. Staví se málo vzhledem k raketovému přibývání lidí v Praze (hlavní podíl mají ukrajinci) a ceny bytů i nájmy rostou rychleji než platy.
|
|