Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše
uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu
ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat
veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš,
aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj
si ji ZDE !
|
Quakie: vladnout bude ANO+ODS+SPD. Nova a jeste vetsi OPOSMLOUVA! A nevadi mi to, protoze vlada s SPD by musela zjednodusit pravidla pro vysavani verejnych penez a to bych se uz urcite pridal :-D Kdyz to LID chce, proc lidu nevyhovet ;-)
|
|
|
Quakie: zapominas na slepenec kolem SPD ;-) Uz i v novinach se o nich pise, jako o SLEPENCI :-D
|
|
|
Snaží se být objektivní, ale úplně přesní být nemohou. pokud tě to zajímá, vyhraje ANO a nikdo na tom už nic nezmění a druhá bude směs mizerných stran pod názvem SPOLU ale po tom průseru s BitCoiny může dopadnou i hůř. Fiala to nerozchodí. Blažek mu podrazil nohy, jestli nějaké má. Ty další strany jsou bezvýznamné. O ničem.
|
|
|
nemám tušení, předvolební dění a TV nesleduju.
|
|
|
Jen těm, které si sám zfalšuju!
|
|
|
fimisek: a pijes Branik v dostatecnem mnozstvi?
|
|
|
Nevěřím. Jsou manipulativní. A navíc - mě se nikdo nikdy na nic neptal :)
|
|
|