Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše
uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu
ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat
veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš,
aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj
si ji ZDE !
|
EL38: Lidi v Praze jsou na prášky z toho, že jste v Ostravě takový pí*e!
|
Nedivím se jim |
|
|
Ono to je přesně naopak. Morava a celá Česká republiky volí normálně, ale Praha je vždycky mimo. Praha je nemocná. V Praze je 50% HIV + z celé republiky, v Praze je 30% psychiatrické péče z celé republiky, takže i více psychicky narušených pacientů, v Praze je 25% uživatelů drog, v Praze je přes 20% kriminality z celé republiky. Přitom Praha má jen desetinu populace republiky. Není divu, že i politicky je Praha mimo. Praha by bez zbytku republiky nepřežila. Průmysl a zemědělství je mimo Prahu.
|
|
|
Masaryk a Havel by autora této zpovědi rozhodně nepochválili.
|
|
|
Spíš by tě měli odsunout s hominidem do blazince....
|
|
|
Zapeklite to je. Cumim na to uz podruhy a porad se nemuzu rozhodnout, jestli je autor debil, nebo kreten.
|
|
|
To myslíš vážně, tyto žvásty? Nejsem zastánce ANO nebo SPD. Reaguju např. na větu - Kdo je nevděčný a chce ničit ráj, ať vypadne z ráje. --- Tady v ČR rozhodně ráj není. Spousta lidí žije relativně spokojeně, ale v ČR je hodně problémů, které jsou těžko řešitelné.
|
|
|
Já mívám v noci úlevné sny, že je polévám benzínem a zapaluji. Domnívám se, že je to velmi žádoucí psychohygiena...
|
|
|
|