Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše
uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu
ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat
veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš,
aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj
si ji ZDE !
|
Už chybí jen Sládek, s tím byla alespoň sranda. Sice mi trochu připomínal Mr Beana, ale co.
|
|
|
Já Okamuru taky nemám rád ale furt si řikám jaktože v zemi kde nesnášímě devadesátkový miliardáře( Babiš) Komouš je nadávka (Konečná) macho chlápky taky nemusíme (Turek) proč maj takový lidi tolik hlasů.To jsou symptomy. A symptomy obvykle značí nemoc, ne nepřátele. Fiala mluví o slušnosti a roky maj ve straně Novotnýho to je jak kdyby mi někdo naflusal do ksichtu a kopl do prdele. Bartoška tam mluví o nenávisti a přitom by Okamurovy nejradši zakroutil krkem čehož nejspíš neni schopen tak ho zakážeme a zatim mu pytlíci ve straně udělaj stejně pitomej plakát Háhá ty vole. Piráti a další taky hubu o nenávisti ale jak neni po jejich tak je ten či onen fašoun nácek proruskej a takový mi nenávidímě žejo? Víš mě už ani neštve že je Babiš mešuge a Okamura Afekt pindal mě už začínaj srát ty politici co si hrajou na to že sou morálnější a celkově se tu vytváří pěkný totalistický podhoubíčkou jen v jiný barvě než je červená. Taky mě nakonec serou nejspíš lidi jako ty děláte si z politika zpasitele nebo Belzebuba vyhrocený ste jak joudové nový náboženství co ? A tak si nas tu zmetci rozdělej a panujou nám jak vepříkům. Víš co di někam Okamura je magor to jako že jo a politickej podnikatel ale ani se nedivim že je takovej když tu zněj roky někdo dělá druhýho Hitlera
|
|
|
Prosím, zkontroluj zadané údaje. Chceš-li rozřešení odeslat, stiskni tlačítko ODESLAT rozhřešení. Chceš-li na rozhřešení něco opravit, stiskni tlačítko OPRAVIT rozhřešení. Tvé rozhřešení Mě by třeba zajímaly reálné důvody, proč je špína. Zatím jsem si tu jen přečetl, jak moc ho nemáš rád. Já osobně, když ho slyším mluvit, tak slyším většinou jen pravdu. A zazímco ti ostatní mluví uhlazeně, tak v dozimentru umírají lidé (agresivní špína), Rakušan podepsal muslimský pakt, kdy muslimové vraždí nožem v západní Evropě (agresivní špína), Fialenko sem zve drzé Ukrajince, kteří se chovají, jako agresivní špína, Fialenko taky stále podporuje konflikt na Ukrajině, kde se hrubě odvádí lidi na smrt a ukrajinskej národ začíná být vymlácenej (agresivní špína). Nevím no, asi se ti jen nelíbí styl mluvy Okamury, přitom ale reálně nedělá nic agresivního, a naopak se agresivním věcem snaží zamezit. Pokud jsi tak hloupej, že tohle nedokážeš rozeznat, tak si vol Fialenka a Lžíta Cenzuršana.. za pár let tu budeš mít muslimský hordy a třeba zrovna budeš mít ty to štěstí a zajede do tebe čepel muslima nebo ti znásilní dceru.. pak teprve poznáš, co skutečně znamená agresivní špína, protože Okamura do tebe tu čepel bodat nebude..
|
|
|
Voliči Fialy se už dočista zbláznili. Doufejme, že po prohraných volbách nezačnou být agresivní ze své frustrace.
|
|
|
Chrabrého fialového muze :-) :-)
|
|
|
hominid: Jako že by nám Fiala vládl třeba do svých osmdesáti, devadesáti let? Takový očistec si snad nezaslouží, i kdyby třeba topil koťátka v Nutelle. A i takovému velesvětci dřív či později začne měknout mozek. Přičemž Fiala je z toho všeho unavený už teď - někdy si říkám, zda vůbec to vítězství doopravdy chce. Nechme to od roku 2029 třeba mladé Františce Sandroni, prý je s ní sranda.
|
Uvolnětemístamladým |
|
|
Nějaké iluze už jsem ztratil dávno. To opravdu po světě chodí tolik primitivů a frustrátů, kteří nechtějí volit konstruktivně a zvelebovat naši krásnou vlast, ale na truc tam hází takové darebáky. Snad i člověk s průměrným IQ musí vidět rozdíl mezi těmito polojaponci a polokromaňonci na jedné straně a člověkem moudrým a statečným, ze kterého doslova tryská Duch svatý - požehnaným Petrem Fialou. Já když ho slyším, chce se mi i pokleknout a vzývat dobrého Boha, že nám seslal tak oduševnělého premiéra, kterému bych já dokázal téměř ve zbožné úctě naslouchat celé hodiny, bez jídla, pití i vyměšování a jen bych mu blaženě přitakával. Komu čest tomu čest, kdo umí ten umí, buď Petru Fialovi věčná sláva a snad dobrotivý Bůh dá a nechá Čechům vládnout tohoto chrabrého fialového muže ještě mnohá desetiletí...
|
|
|
Tobě už dočista zfialověl mozek ne ? Fyjale je ruský agent a záměrně ničí a devastuje naši krásnou zem. Demoralizuje společnost tím, že ničí hodnoty na kterých byla tato zem vybudována. Oslabuje důvěru v AČR tím, že ji zpolitizoval. A tohle přesně hraje Putinovi do karet - slabý národ neochotný bránit spálenou zem. Takže Fyjale je placenej v rublech. Jediná naděje je holkašéf Kačenka a Číňan Tomio.
|
Přítel Lidu Tomio |
|
|
|