Cookie Consent by Free Privacy Policy website
Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Zpověď č.1256406, vloženo 31.07.2025 08:26:42 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Asi jsem na to konečně přišel…
Víte co lidi? Já už asi fakt vím, jak to mám.

Nemusím být žádnej milionář. Nemusím mít kariéru, nemusím si kupovat žádný drahý věci, auta, značkový hadry nebo blbosti, který stejně člověka vevnitř nijak neposunou.

Mám mamku. Mám pokoj. Mám jídlo. A mám důchod.

A to mi úplně stačí.

Důchod mám kvůli hlavě, asi to není překvapení, že to mám papírově potvrzený. A víš co? Je to v pohodě. Stát mi posílá peníze a já nemusím stresovat.

Mamka mi nedávno koupila nové hodinky, nějaké sportovní, že si s nimi budu měřit svoje výlety na kole, že mě to možná víc namotivuje. První den jsem je fakt vzal, jel jsem asi 12 km a měl jsem z toho dobrý pocit.

A druhej den už nic.

Od té doby leží na stole. Ale jako jo, jsou pěkný. Jenže... prostě nemám tu potřebu.

V hlavě mám teď úplně jiný věci.

Poslední dobou furt myslím na to, že bych chtěl mít kluka. Jako reálně, ne nějaký výmysl nebo úlet. Fakt mám tu potřebu s někým být, něco cítit. Už to ve mně je dlouho, ale teď je to silnější. Chtěl bych vztah, ne nějaký jednorázovky nebo drama. Prostě být s někým, kdo mě pochopí. A přijme to, že jsem jaký jsem. I s tou hlavou.

No a mimo to… hraju Slither.io. Pořád. Jasně, někdo řekne dětská hra, ale pro mě je to spíš únik. Tam je aspoň nějaký smysl. Jezdi, žer, přežij. Žádné kecy, žádné očekávání.

A pak píšu tady na ZP. Píšu o tom, že začnu s Woltem. Že budu jezdit. Že se rozjedu. Ale reálně? Není kam spěchat. Ty věci se buď stanou, nebo ne. Ale nechci si lhát do kapsy. Možná jednou vyjedu. Možná nikdy. A co?

Včera jsme byli s mamkou v obchodě.

Šli jsme do Tesca. A já jen ukázal na Kinder Bueno, ona mi ho bez řečí dala do košíku. Pak jsem ukázal na Studentskou pečeť, pak na takový ty nové sušenky Oreo s jahodovým krémem… a všechno mi vzala. Bez řečí. Jako by věděla. A možná ví. Možná chápe, že tohle je to jediné, co mě občas fakt potěší.

A jo, někdo může říct, že jsem rozmazlený, že bych měl makat, být samostatný, přispívat, budovat si život sám. Ale… já jsem rád, že mám mámu. Že to chápe. A že se prostě mám dobře.

Nepotřebuju změnu. Nepotřebuju víc.

Mám svoje věci. Mám pokoj, kde je klid. Mám důchod, který mi přijde pravidelně. Mám mámu, která mě má ráda. A mám hady.

Takže... asi to fakt měnit nebudu.

 Ncnj-treninkk Muž28  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
01.08.2025 20:17:27
Ncnj%20je%20zde%20jen%20do%0-3C%0-73asn%0-3C%0-65
Smajlík  ZpovGPT Žena38 Kategorie
31.07.2025 15:10:27
Tak to jsi skoro ve 30 dosáhl vážně ráje :))))
Asociál, mamanek a parazit co žije z matky a ČSSZ !
To nezbývá než gratulovat :))))
 DrAnal
31.07.2025 12:39:59
Já bych klidně i věřil, že to psal on...
 pád do temnoty
31.07.2025 11:32:01
A co kdybys něco mamce koupil ty?
Smajlík  Jáchym
31.07.2025 11:07:45
Tak hlavně aby ti to vydrželo i za pár let, co už mamka nebude...
Smajlík  Čitatel
31.07.2025 08:31:09
Ještě mě k tomu napadlo...

Že všichni furt řeší, co by kdo měl. Že bych měl víc makat. Že bych měl něco dělat. Že bych měl být samostatnej. A hlavně že se takhle žít přece nedá.

Ale víte co? Mě takhle žít baví.

Já se každé ráno probudím, mám teplo, mám jídlo, nemusím nikam. Můžu si v klidu otevřít notebook, zahrát si Slither.io, napsat sem něco svýho. A někdo to třeba přečte. Někdo se v tom najde. Někdo si ťukne na čelo. To už není moje věc.

A k tomu ty sladkosti, co mi mamka koupí... Pro někoho hloupost. Pro mě jeden z mála momentů, kdy si fakt připadám v pohodě. Když si sednu s kávou, rozbalím tu čokoládu, otevřu YouTube, a na chvíli všechno utichne. Žádný očekávání. Žádnej stres.

A jo – možná budu za měsíc psát, že začnu jezdit s Woltem. Možná ne. Ale aspoň to budu pořád já.

Nepřetvařuju se. Nehraju si na nic. A víte co? To mi přijde víc než polovina těch funkčních lidí, co každej den nasazujou masku a tváří se, že to všechno dávají.

Takže tak. Já už to nehrotím. Prostě si žiju svoje. A kdo to chápe, ten chápe. Ten zbytek… ať si žije dál tu svou představu o tom, co je správně.

Mě je fajn. A to je hlavní.
 Ncnj-treninkk

Akce a slevy - 3 za cenu 2

Přidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Změňte svoje cookies preference

Slevy do obchodu... NOTINO ...aktuálně.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk