Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše
uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu
ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat
veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš,
aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj
si ji ZDE !
|
To je opravdu české..... Už máme Motoristy, divím se že ne Pekaře a stranu Řezníků... takže "politická" strana ZP, to tu ještě nebylo. Ale být může. Proč ne: Nevím kolik stran mají ve vašem vzoru Velkoněmecku, nebo Francii,.. Španělsku, Itálii.. možná taky kolem dvaceti, každopádně bude za měsíc v ČR veselo. A po volbách jak "chechtající pytlík" svého času. Drtivá většina voličů hodí hlas do některé černé díry, mnozí co jsou spokojeni s tím cirkusem co teď vládne, k volbám ani nepůjdou...a tak uvidíme co v té poněkud "ostříhané" zemičce uvaří. Třeba jednou dojde i na Euro. To by byl "update" za všechny dosavadní volby do Sněmovny. Jako by nebylo jedno, kdo vám vládne.
|
|
|
S bodom 5 súhlasím. Veď keď nás Brusel chce špehovať, tak nech nám dá pekné bolestné.
|
|
|
1) To by znamenalo v průměru 200 000 příspěvků denně. To je něco naprosto šíleného, zamítá se. 2) Proč jsou potřeba miliardy? 69 miliónů by bohatě stačilo. 3) Ano. 4) Klidně. 5) V žádném případě. 6) To by byla noční můra. 7) Tohle by mělo platit jen pro autora této zpovědi. 8) Tohle vyžaduje dobré zdůvodnění.
|
|
|
Svarta je ti něco?
|
|
|
|