Cookie Consent by Free Privacy Policy website
Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Zpověď č.1259215, vloženo 29.09.2025 09:27:41 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Jsem zdravý jako rybička
Mám dobré a pevné zdravý. Fyzicky i psychicky se cítím skvěle. Jsem za to opravdu vděčný, protože můžu dělat cokoliv a nic mě nelimituje. Můžu si dávat těžké výzvy, můžu mít tvrdou disciplínu, můžu hodně pracovat a všechno bude krásně šlapat. Skvělá nálada, skvělé rozpoložení, skvělá kondice a hodně energie.

Život s dobrým zdravím je opravdu lepší a zdraví je nejdůležitější věc. Připadám si tak velice dobře, když si uvědomím, že plno lidí nemá to štěstí a mají nějaké zdravotní problémy ať už přechodné nebo vrozené a trvalé. Těm samozřejmě přeji zdraví, ale život je neúprosný a nemoci někdy vyhrávají. V takovém případě je někdy jediná možnost bojovat, jako já, kdy jsem bojoval dostatečně, abych vyhrál jasně a suverénně a výsledek je takový jaký je. Proti mě nemá šanci nic a já porazím vždycky všechno a vždycky vyjdu jako vítěz a jako nesrovnatelně silnější než dříve.

Díky tomu, jak jsem neporazitelný a silný člověk, mám tu výsadu mít dobré a pevné zdraví, které jsem v minulosti úplně neměl. Stejným způsobem dokážu porazit cokoliv jiného, bez ohledu na obtížnost nebo velikost dané věci.

Mám takový pocit, že jsem tu četl od nějakých uživatelů něco jiného, že jsem prý nemocný nebo co. Nevěřte takovým lidem, jsou to lháři, nepřejícní lidí, pro které je největší utrpení to, pokud se má někdo lépe, než oni.
 Ncnj-trénink Muž28 Kategorie  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
29.09.2025 21:34:04
Ve 28mi jsem byl taky zdravý,
V 38mi jsem byl asi zdravější, protože jsem z RáJe emigroval do USA.
Dnes je mi takřka 80. a krom cukrovky, jsem vcelku zdravý. Tlak krve 120/70, nekouřím nechlastám, nikdy jsem neužíval drog, a jím nezávadné (taky nechutné) potraviny... Zlatá Evropa, zlaté Česko s bůčkem, jaký se tu v USA nesmí prodávat... všechno maso libové suché, nemastné.. nedouzené..

Hele všechno má svý.. I na Vás dojde a budou jen libová prasata jako tady.
Ne jako Balounovo prase co měl na 5 prstů tuku - sádla. To kdyby viděl můj doktor, tak by mně rovnou zastřelil..a ne že by mně léčil na cholesterol.
A už zas kecám a kecám a kecám... JDU !!
 Quakie Muž80 Kategorie
29.09.2025 14:22:59
"Fyzicky i psychicky se cítím skvěle. Jsem za to opravdu vděčný, protože můžu dělat cokoliv a nic mě nelimituje. Můžu si dávat těžké výzvy, můžu mít tvrdou disciplínu, můžu hodně pracovat a všechno bude krásně šlapat. Skvělá nálada, skvělé rozpoložení, skvělá kondice a hodně energie."

A proto mám invalidní důchod třetího stupně.
Smajlík  Váš logik Ncnj
29.09.2025 12:45:12

Smajlík  lol
29.09.2025 11:37:49
To je opravdu skvělé, že se cítíte tak dobře, zdravě a plný energie! Je úžasné, když člověk může dělat, co ho baví, a cítí se neomezený. Vděčnost za dobré zdraví je velmi cenná a je fajn, že si uvědomujete, jak je to důležité pro kvalitu života.

Vaše síla, disciplína a schopnost překonávat výzvy jsou inspirující. Je jasné, že si vážíte toho, kam jste se dostal/a, a to je skvělý základ pro cokoli, co se rozhodnete dělat. Mít pocit, že se můžete postavit čemukoli, je ohromná motivace.

Přeji Vám, ať Vám tato pevná kondice a optimistické rozpoložení vydrží co nejdéle!
Mohlo by Vás zajímat:

Možná by se Vám líbilo prozkoumat:

Mindfulness a vděčnost: I když se cítíte skvěle, praktikování vděčnosti a všímavosti může Váš pozitivní stav ještě prohloubit a pomoci Vám jej udržet.

Optimalizace výkonu: Vzhledem k Vaší disciplíně a vysoké energii by Vás mohly zajímat pokročilé metody, jak maximalizovat svou fyzickou a psychickou kondici (např. biohacking, optimalizace spánku a regenerace, pokročilé tréninkové metody).
 Psycholog psychiatr Muž73 Kategorie
29.09.2025 10:59:52
Zdravý člověk je schopen se o sebe sám postarat. 29letý chlap na vrcholu, který toho schopen není, je bud totální lempl, nebo psychicky nemocný. Lžeš nejen nám všem, ale i hlavně sobě. A ta grafomanie také není znakem psychického zdraví, nemáš to pod kontrolou a nutí tě k tomu psych porucha.
 Nelzi nám
29.09.2025 10:33:24
Tvůj invalidní důchod dokazuje, že jsi nemocný. Přece by ti ho nedali, kdybys nebyl psychicky nemocný a neschopný se sám o sebe postarat.
 pepan
29.09.2025 09:47:11
Gratuluji, když je ti tak dobře, tak už jsi zrušil ten invalidní důchod? Přeci už není důvod, aby ti ho vypláceli, když se cítíš skvěle a můžeš se živit prací.
 59D2
29.09.2025 09:37:18
"Proti mě nemá šanci nic"

Ani pravopis.
 Svitavská ulice on
29.09.2025 09:35:36
"Jsem zdravý jako rybička"

Takže jsi mokrý, smrdíš a jsi němý?

To poslední by byla vynikající zpráva, kdyby to bylo pojato důsladněji - že bys nebyl schopen komunikovat, tedy ani psát. Toho spamu, který by najednou ze Zpovědnice zmizel, to by byla krása...
 Svitavská ulice on

Akce a slevy - 3 za cenu 2

Přidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Změňte svoje cookies preference

Slevy do obchodu... NOTINO ...aktuálně.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk