Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše
uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu
ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat
veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš,
aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj
si ji ZDE !
|
DĚKUJI pane. Pravičák. To je věc inteligence jednotlivce. K tomu musí dojít každý sám. To je opravdu životní styl. Stavební základ. Fundament. A na tom se dá stavět.
|
|
|
Jednak, pravice už v Evropě mizí a v postkomunistických zemích už zmizela, pokud tu někdy byla. Druhak, elitářství není nic dobrého. Stejně, jako se nevysmíváš vozíčkářům, kteří se tak narodili, neměl by ses vysmívat kognitivně chudším lidem, kteří se tak narodili.
|
|
|
V poho. Sraz na Vaclavaku za par mesicu spolecne s ochranci zivotniho prostredi proti klobasam a Agrofertu :D
|
asdasdasd |
|
|
Pravice tu není. Máme smolíka.
|
|
|
Ncnj nebo autista nebo svitavska ulice tu zase teoretizuje.
|
|
|
|