Cookie Consent by Free Privacy Policy website
Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Zpověď č.1259326, vloženo 02.10.2025 11:51:17 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Je chudoba hanba a zlyhanie?
Ja uboziacka mala.
Som strasne chudobna a uz ma to serie.
Clovek chce but nezavisly a samostatny a na Slovensku to znamena mat holu rit.
Stve ma to. Osamostnit sa je ekonomicka samovrazda.
Ja mam plat 900€. Dnes nepracujem.
Bola som v obchode a len zakladne potraviny 25€.
A to som dievca. Mna aspon trochu polutuju.
Viki to ma horsie, tiez ma podobny plat a ma viac kritiky ze je luzer, dokonca rodina mu to hovori.
Na chlapa je asi ten tlak a ostuda ked je chudobny asi esre mnohokrat väčší.
Tazko sa mi šetria peniaze, nieco buduje, ked di chudobna.
Je to ekonomicky a existencny stres, uvedomujem si, ze nemat rodicov som asi len v podradnom podnajme, ach to by bol smutny zivot.
 Ivanka Šarišanka Žena23  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
02.10.2025 21:55:53
Kristýna 111:

Proč si vždycky nějací paraziti musí dělat z ostatních (v tomto případě incelů, jindy imigrantů, Romů, invalidů, sirotků atd.) svůj kšeft a draze prodávat své pochybné služby..?

Myslím, že ani samotní incelové o nějakou lítost, natožpak terapie, nestojí..!

Ale paraziti ss vždy přisomrují a sosají na neštěstí druhých, často v pomýlené víře, že páchají nějaké dobro či co....

Ubohé. Nechte to laskavě na panu Darwinovi a nese*te se do zákonů Přírody, holomci!!!
Smajlík  IDLE
02.10.2025 21:06:14
A to je dovod preco je byt bohaty viac ako byt atraktivny...vtedy sa ako chlap zrazu aj podpriemerne vyzerajuci stavas atraktivnym. Dostat sa z chudoby je tazke, dostat sa do nej je lahke...

A NIC CO JE LAHKO DOSIAHNUTELNE NIE JE CENENE !!!!!!

PS: preto vzdy vravim najprv sa postaraj o seba a az potom sa mozes postarat o niekoho ineho ak budes chciet.
 taky tipek
02.10.2025 20:23:52
Nerada to priznavam ale Vykuk ma pravdu. Ja sa ma to necitim ani odborne ani sebavedomim. No zas ani typ do fabriky nie som. Ja neviem ked ja som nikdy k nicomu nemala zapal. Mna nikdy nic nelakalo robit. Som karierne stratena. Neviem sa na trhu prace najst.
 Ivanka Šarišanka
02.10.2025 18:00:53
Kristýna 111: Nemyslim si, ze Ivana ma bunky na to, aby z nej bola dobra psychologicka.

Ano, rada sa casto zamysla nad problemami inych, ale nesnazi sa ich nejak pochopit a pomoct im.
Zamysla sa nad ich problemami iba preto, len aby sama seba presvedcila, ze druhi su na tom este horsie, nez to ma ona...

A prave ten sposob uvazovania, ju vylucuje z toho, aby raz bola aj ona dobrou psychologickou.
 *Vykuk* Muž62 Kategorie
02.10.2025 17:38:54
Problem incelu neni a priori v tom, ze jsou chudí nebo osklivi.Problem je, v socialni neobratnosti a v tom, ze neumi komunikovat s děvami. Potrebuji vztahovou terapii. Maji problem.s integraci animy, tj.vnitrniho obrazu zeny ve sve psyché a dale nove teorir uvadeji i poruchy attachmentu..Terapie incelu by byla parketa pro Tebe, ale musis tomu obetovat par let studia. Potom uz nebudes muset hokynařit u Pauly, letat na kosteti pri uklifu nebo robit ve fabrice, protoze budes mj delat to, co Te bavi, ale co delas porad zdarma

.
 Kristýna 111
02.10.2025 17:23:01
Po x te opakuji: jdi studovat nejake socialni vedy a skol imcely! A nebo jeste lepe: facilitatory incelu! Budes mit praci, ktera Te bude bavit a muzes si pri tom i slusne vydelat! Delej jim vztahove kurzy na animu a anima a poruchu attaschmentu v rannem veku! Komu neni rady, tomu neni pomoci, Ivanka!
 Kristýna 111
02.10.2025 16:42:18
"Je chudoba hanba a zlyhanie?"...

Pre teba jednoznacne ANO. Pretoze ty si v zivote este NIC neurobila preto, aby si sa zbavila chudoby.
Nechcelo sa ti ucit, nechce sa ti ani pracovat vo fabrike. TY si len naivne snivala, ze Paula ti len tak "podaruje polovicu svojho kralovstva", ako si minule pisala. Ale nedala ti nic, len si z teba spravila svoju sluzku.
Svoje stastie si drzis vo svojich rukach, lenze ty si leniva na to, ako s nimi vediet hybat.
 *Vykuk* Muž62 Kategorie
02.10.2025 14:38:52
Ty jsi zlyhanie svých rodičů. Bohužel.
Smajlík  Nadčlověk a polobůh Muž29 Kategorie
02.10.2025 14:05:01
Časť tvojej výplaty ide niekde na Madagaskar schránkovej firme.

Hanba je že Slováci sú takí sprostí že sa ešte z mafie tešia.
 taxpayer
02.10.2025 12:01:40
Nikdo, kdo má stabilní společensky prospěšnou práci by si neměl říkat, že selhal. Nebo by mu to neměl nikdo říkat. Takže ne. Neselhala si. Až s tím sekneš a půjdeš na dávky, tak pak jo..
 Bilejkun

Akce a slevy - 3 za cenu 2

Přidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Změňte svoje cookies preference

Slevy do obchodu... NOTINO ...aktuálně.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk