| Ahoj mám v práci čiči, kterou když potkám někde na chodbě, tak mě zdraví laskavým tonem a směje se na mě. Ale jiná čiči zas se na mě tváří jako na vraha. Myslím že ta co se na mě směje tak to bude maska /zvyk, jednou když jsem ji potkal u dveří, tak jakoby uskočila stranou, jakoby se mě lekla, takže myslím že se nelíbím žádné. Nedivím se tomu. |
| Mandoolinka |
|
|
|