Cookie Consent by Free Privacy Policy website
Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Otázky - Vzkazy č.1260668, vloženo 03.11.2025 15:31:38 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Máte zájem?
Čau lidi,

hledám menší formu přivýdělku, a tak Vám nabízím konzultace se mnou. Můžu se s Vámi podívat do hloubky Vašeho problému, které pocházejí většinou z rodových programů, dokážu se podívat na problém komplexně.

Je potřeba do toho ale jít z pozice - chci něco změnit a chci pro to něco udělat, a ne svalovat vinu na lidi okolo (To je ta horší a nejtěžší část, začít něco dělat se sebou, a ne se vymlouvat).

Budeme spolu mít, dá se říct přátelský neformální rozhovor, ve kterém se společně pokusíme dostat k jádru problému.

Konzultace můžeme provádět online, třeba přes Teams, nebo formou psaní, nebo jak bychom se domluvili. Jelikož se nejspíš neznáme, tak diskrétnost je samozřejmostí (Doufám, že se neznáme :-D)

Prodávám svoje služby za symbolickou částku 200,-/h. - peníze byste mi převedli před seancí na účet. Jsem férová osoba, na kterou se můžete spolehnout - někdo mě už tady zná z komentářů.

Za zkoušku člověk nic nedá, pokud si nesedneme, tak se normálně rozloučíme, no problema.

V případě zájmu mi pište na www.lecimdusi3@seznam.cz

Dikes, čau!
 Ritata28 E-MAIL: www.lecimdusi3@seznam.cz  Žena  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
15.11.2025 02:05:51
Michal-222: :-D
Smajlík  Opcom Muž43 Kategorie
06.11.2025 08:15:38
Tak koukám, jestli…až si přečteš všechny ty reakce tady…jestli nebudeš sama potřebovat nějakou psychickou podporu…
Smajlík  Michal-222 Muž44 Kategorie
05.11.2025 18:21:25
Kvetak

však právě proto
 raději anonymně
05.11.2025 16:41:56
Příspěvek porušoval zákony ČR nebo pravidla Zpovědnice - byl odstraněn.
05.11.2025 14:22:39
raději anonymně: doporucuji ti dostudovat si neco o implikaci.
 Kvetak
05.11.2025 12:44:41
"Na světě není nic zdarma, když mám do někoho vložit svoji energii a čas. To je snad logické".

No logicke je aj to, ze svoje peniaze zbytocne neinvestujem, do niecoho, kde vlastne ani nepredpokladam nejaku navratnost. Mozno par naivnych zien ti na to skoci, ale my muzi uvazujeme viacej pragmaticky a ocakavame navratnost investicie.
 *Vykuk* Muž62 Kategorie
05.11.2025 10:06:15
C6HM

už zase meleš nesmysly, znám vystudované, ale neumí to a nemají k tomu vztah
 raději anonymně
04.11.2025 20:32:47
Pokud v tomhle nemáš dostatečné vzdělání, tak můžeš nadělat víc škody než užitku a ještě někomu ublížit. Ať člověk, který si neví rady, raději využije bezplatnou sociální službu a nenechá ze sebe tahat dvě stovky kdo ví kým.
Smajlík  C6HM
04.11.2025 14:32:05
" ačkoliv se toto dřív považovalo za pavědu, dneska už odborníci k tomuto také přistupují s respektem, protože se ukazuje, že prostředí generuje člověka ještě před jeho narozením "
...
Taky se myslím podařilo už vědecky prokázat, že účinnost alternativních metod léčby je tak nějak téměř přímoúměrná tomu, kolik za to pacient zaplatí.
Smajlík  Michal-222 Muž44 Kategorie
04.11.2025 11:18:21
"Jak bezpecne asi naklada s osobnimi udaji klientu.."

Ne ze bych to chtel zlehcovat, ale osobni udaje jsou v tomto pripade ta nejmensi hrozba.
 Kvetak
04.11.2025 11:15:56
Molitanka

ano stojí, zvlášť lidem, kteří nemají peníze, nebo málo

jeden zdejší expert pokrytecky odsuzuje peníze za pomoc, ale zároveň nevidí nic špatného na dětské práci... šílené, ano mluvím o tobě Michale
 raději anonymně
04.11.2025 11:10:19
Jak bezpecne asi naklada s osobnimi udaji klientu nekdo, kdo bere za praci cca 200CZK/hod?

Nezapominejme, ze takova osoba bude pri trose naivity znat vas telefon, mail, bydliste, cislo uctu, psychicky stav... stoji to nekomu za to?
 Molitanka Žena42 Kategorie
04.11.2025 11:02:27
To by musel byt clovek hodne zoufaly, kdyz by naskocil na takovyhle priserny amaterismus.
 Kvetak
04.11.2025 10:17:44
rodový program nejspíš představuje emocionální zatížení v historii rodiny, ačkoliv se toto dřív považovalo za pavědu, dneska už odborníci k tomuto také přistupují s respektem, protože se ukazuje, že prostředí generuje člověka ještě před jeho narozením

sám takto pracuji s lidmi a už jsem to vyzkoušel mnohokrát a díky tomu se těm lidem opravdu pomůže...
 raději anonymně
04.11.2025 09:53:32
Nemám.

Moc si vážím lidí, kteří tu ve svém volném čase pomáhají druhým.

Mohl bych je jmenovat, ale není třeba přitahovat pozornost ke konkrétním jedincům. Oni to dělají nezištně.

Co je rodový program? Množení?

Jinak za většinu služeb platím až po. Ne před.

Já mám zase hlášku "No problemo!".

raději anonymně
<3

dáme jedno
Co je na té adrese špatně? Formát je v pořádku. Jestli ta schránka existuje, netuším.
 Návrat do minulosti Muž42 Kategorie
04.11.2025 02:09:11
Jednak neumíš napsat správně emailovou adresu a druhak nechápeš význam slova "symbolický". A myslím že by se ještě nějaké další problema objevily : - (
 dáme jedno Muž42 Kategorie
03.11.2025 21:11:08
Ritata28: hele, já ti fandím. A držím palec :)

Jen jsou dary, které se nemají používat za peníze. Na druhou stranu 200,- Kč ještě nikoho nepoložilo. A je to slušné "síto", aby ti nepotřebovala vypisovat celá mužská nezadaná část Zpovědnice.

Takže ano. I toto je cesta. Jak si moci popovídat s "živou" ženskou v soukromí tak, aby ani ona neměla pocit, že tím zabíjí jen čas.

Proto jsem tu i já anonymně. Sice jsem toho tady o sobě kus napsala, ale na mě se mají tendenci trochu "lepit" lidi i v reálu. A já pak nemám moc srdce jim říkat, že opravdu nemám moc prostor, být tu pro ně. A natvrdo používám pálku nerada. Takže chápu, že to u tebe nemusí být ani tak o penězích, jako spíš o sítu.

Ale třeba si jen domýšlím. Do hlavy nám nevidí nikdo. Ale chápu, že někdy opravdu stačí jen mít někde jedno velké "UCHO".
Smajlík  jedna zkušenější
03.11.2025 20:59:15
Nemáme zájem, rozjíždět tvůj byznys, ženská nestoudná.
 Ritititi
03.11.2025 19:20:50
Mallere:
"Pomohla jsi sobě a nejbližším?"
Asi moc né, minimálně po finanční stránce...
Smajlík  Michal-222 Muž44 Kategorie
03.11.2025 18:49:01
To tál nezájem
 Ujo
03.11.2025 18:40:55
Mallere

tak jestli můžu mluvit za sebe, tak u mě to jsou podmínky, že tě musí něco ohrožovat a omezovat na životě tak, že zažíváš pocity dvojí reality a nevíš proč... jestli se jen špatně soustředíš, nebo se ti nepostaví pérko během sexu, běž normálně za lidskými odborníky...
 raději anonymně
03.11.2025 18:37:56
Jen taková otázka: co ještě kromě rodových programů řešíš? Jaké máš zkušenosti s touto prací/činností? Nejsem ten typ, co hledí vyloženě na tituly... Proč chceš tuto práci dělat? Co tě k tomu vede? Pomohla jsi sobě a nejbližším?
Jako jsem ukecaný člověk, ale přemýšlím no, co bys mi mohla dát... Jestli to má pro mě smysl. I když...
 Mallere
03.11.2025 18:35:42
Uz zase povidani s Martinem?
V cem je zmena?
 lol
03.11.2025 18:32:35
Přesně naopak. Vymlouvá se ten, kdo ze všeho nepravdivě obviňuje sebe a není schopen si přiznat, že chyba je objektivně v ostatních. Nerozumíš slovu "vymlouvání".
 Svitavská ulice on
03.11.2025 17:43:53
Jako můžeš provozovat poradenství, ale nedělej to prosím stylem reiki a dalších nesmyslů.

Nepoužívej odborné výrazy.

Zkušenost mám a lejstro taky ještě nemám, ale v podstatě pomáhám lidem už dávno. Spíš než lejstro pomáhá emocionální blízkost a pochopení apod...
 raději anonymně
03.11.2025 17:16:56
Tak hlavně použíjte ochranu, ať od tebe ten člověk nic nechytí.
Smajlík  kapesní mando
03.11.2025 17:01:09
Promiň,ale nemáš vzdělání v této oblasti,tak nic nenabizej a ještě za peníze. Nějaké reiki kurzy atp nepovažuji za adekvátní vzdělání
 Dnešní den
03.11.2025 16:51:42
To je hezky napad od tebe, ale toto mi prijde trochu odrazujici: "které pocházejí většinou z rodových programů". Co tim myslis?

A ty mas nejake zkusenosti, vzdelani, ze za to chces platit? Nic proti, jen me to zajima..
 jesterka
03.11.2025 16:27:04
I když já bych spíš očekával, že si s tebou budu hodku povídat spíš nějaké drobné dostanu, než že bych za to měl ještě platit...
Smajlík  Michal-222 Muž44 Kategorie
03.11.2025 16:19:45
Tak proč nejsi přihlášená. A jsi lepší než chatGPT?
 Mandoolína
03.11.2025 16:18:17
Jseš aspoň pěkná?
Smajlík  Michal-222 Muž44 Kategorie
03.11.2025 15:51:53
Na světě není nic zdarma, když mám do někoho vložit svoji energii a čas. To je snad logické.
 Ritata28
03.11.2025 15:47:09
Jak za zkoušku nic nic nedá, dvě stovky dá.
 pffff

Akce a slevy - 3 za cenu 2

Přidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Změňte svoje cookies preference

Slevy do obchodu... NOTINO ...aktuálně.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk