Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše
uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu
ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat
veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš,
aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj
si ji ZDE !
|
Michal-222: :-D
|
|
|
Tak koukám, jestli…až si přečteš všechny ty reakce tady…jestli nebudeš sama potřebovat nějakou psychickou podporu…
|
|
|
Kvetak však právě proto
|
|
|
Příspěvek porušoval zákony ČR nebo pravidla Zpovědnice - byl odstraněn.
|
|
|
raději anonymně: doporucuji ti dostudovat si neco o implikaci.
|
|
|
"Na světě není nic zdarma, když mám do někoho vložit svoji energii a čas. To je snad logické". No logicke je aj to, ze svoje peniaze zbytocne neinvestujem, do niecoho, kde vlastne ani nepredpokladam nejaku navratnost. Mozno par naivnych zien ti na to skoci, ale my muzi uvazujeme viacej pragmaticky a ocakavame navratnost investicie.
|
|
|
C6HM už zase meleš nesmysly, znám vystudované, ale neumí to a nemají k tomu vztah
|
|
|
Pokud v tomhle nemáš dostatečné vzdělání, tak můžeš nadělat víc škody než užitku a ještě někomu ublížit. Ať člověk, který si neví rady, raději využije bezplatnou sociální službu a nenechá ze sebe tahat dvě stovky kdo ví kým.
|
C6HM |
|
|
" ačkoliv se toto dřív považovalo za pavědu, dneska už odborníci k tomuto také přistupují s respektem, protože se ukazuje, že prostředí generuje člověka ještě před jeho narozením " ... Taky se myslím podařilo už vědecky prokázat, že účinnost alternativních metod léčby je tak nějak téměř přímoúměrná tomu, kolik za to pacient zaplatí.
|
|
|
"Jak bezpecne asi naklada s osobnimi udaji klientu.." Ne ze bych to chtel zlehcovat, ale osobni udaje jsou v tomto pripade ta nejmensi hrozba.
|
|
|
Molitanka ano stojí, zvlášť lidem, kteří nemají peníze, nebo málo jeden zdejší expert pokrytecky odsuzuje peníze za pomoc, ale zároveň nevidí nic špatného na dětské práci... šílené, ano mluvím o tobě Michale
|
|
|
Jak bezpecne asi naklada s osobnimi udaji klientu nekdo, kdo bere za praci cca 200CZK/hod? Nezapominejme, ze takova osoba bude pri trose naivity znat vas telefon, mail, bydliste, cislo uctu, psychicky stav... stoji to nekomu za to?
|
|
|
To by musel byt clovek hodne zoufaly, kdyz by naskocil na takovyhle priserny amaterismus.
|
|
|
rodový program nejspíš představuje emocionální zatížení v historii rodiny, ačkoliv se toto dřív považovalo za pavědu, dneska už odborníci k tomuto také přistupují s respektem, protože se ukazuje, že prostředí generuje člověka ještě před jeho narozením sám takto pracuji s lidmi a už jsem to vyzkoušel mnohokrát a díky tomu se těm lidem opravdu pomůže...
|
|
|
Nemám. Moc si vážím lidí, kteří tu ve svém volném čase pomáhají druhým. Mohl bych je jmenovat, ale není třeba přitahovat pozornost ke konkrétním jedincům. Oni to dělají nezištně. Co je rodový program? Množení? Jinak za většinu služeb platím až po. Ne před. Já mám zase hlášku "No problemo!". raději anonymně <3 dáme jedno Co je na té adrese špatně? Formát je v pořádku. Jestli ta schránka existuje, netuším.
|
|
|
Jednak neumíš napsat správně emailovou adresu a druhak nechápeš význam slova "symbolický". A myslím že by se ještě nějaké další problema objevily : - (
|
|
|
Ritata28: hele, já ti fandím. A držím palec :) Jen jsou dary, které se nemají používat za peníze. Na druhou stranu 200,- Kč ještě nikoho nepoložilo. A je to slušné "síto", aby ti nepotřebovala vypisovat celá mužská nezadaná část Zpovědnice. Takže ano. I toto je cesta. Jak si moci popovídat s "živou" ženskou v soukromí tak, aby ani ona neměla pocit, že tím zabíjí jen čas. Proto jsem tu i já anonymně. Sice jsem toho tady o sobě kus napsala, ale na mě se mají tendenci trochu "lepit" lidi i v reálu. A já pak nemám moc srdce jim říkat, že opravdu nemám moc prostor, být tu pro ně. A natvrdo používám pálku nerada. Takže chápu, že to u tebe nemusí být ani tak o penězích, jako spíš o sítu. Ale třeba si jen domýšlím. Do hlavy nám nevidí nikdo. Ale chápu, že někdy opravdu stačí jen mít někde jedno velké "UCHO".
|
jedna zkušenější |
|
|
Nemáme zájem, rozjíždět tvůj byznys, ženská nestoudná.
|
|
|
Mallere: "Pomohla jsi sobě a nejbližším?" Asi moc né, minimálně po finanční stránce...
|
|
|
To tál nezájem
|
|
|
Mallere tak jestli můžu mluvit za sebe, tak u mě to jsou podmínky, že tě musí něco ohrožovat a omezovat na životě tak, že zažíváš pocity dvojí reality a nevíš proč... jestli se jen špatně soustředíš, nebo se ti nepostaví pérko během sexu, běž normálně za lidskými odborníky...
|
|
|
Jen taková otázka: co ještě kromě rodových programů řešíš? Jaké máš zkušenosti s touto prací/činností? Nejsem ten typ, co hledí vyloženě na tituly... Proč chceš tuto práci dělat? Co tě k tomu vede? Pomohla jsi sobě a nejbližším? Jako jsem ukecaný člověk, ale přemýšlím no, co bys mi mohla dát... Jestli to má pro mě smysl. I když...
|
|
|
Uz zase povidani s Martinem? V cem je zmena?
|
|
|
Přesně naopak. Vymlouvá se ten, kdo ze všeho nepravdivě obviňuje sebe a není schopen si přiznat, že chyba je objektivně v ostatních. Nerozumíš slovu "vymlouvání".
|
|
|
Jako můžeš provozovat poradenství, ale nedělej to prosím stylem reiki a dalších nesmyslů. Nepoužívej odborné výrazy. Zkušenost mám a lejstro taky ještě nemám, ale v podstatě pomáhám lidem už dávno. Spíš než lejstro pomáhá emocionální blízkost a pochopení apod...
|
|
|
Tak hlavně použíjte ochranu, ať od tebe ten člověk nic nechytí.
|
kapesní mando |
|
|
Promiň,ale nemáš vzdělání v této oblasti,tak nic nenabizej a ještě za peníze. Nějaké reiki kurzy atp nepovažuji za adekvátní vzdělání
|
|
|
To je hezky napad od tebe, ale toto mi prijde trochu odrazujici: "které pocházejí většinou z rodových programů". Co tim myslis? A ty mas nejake zkusenosti, vzdelani, ze za to chces platit? Nic proti, jen me to zajima..
|
|
|
I když já bych spíš očekával, že si s tebou budu hodku povídat spíš nějaké drobné dostanu, než že bych za to měl ještě platit...
|
|
|
Tak proč nejsi přihlášená. A jsi lepší než chatGPT?
|
|
|
Jseš aspoň pěkná?
|
|
|
Na světě není nic zdarma, když mám do někoho vložit svoji energii a čas. To je snad logické.
|
|
|
Jak za zkoušku nic nic nedá, dvě stovky dá.
|
|
|