Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše
uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu
ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat
veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš,
aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj
si ji ZDE !
|
Je to logické i kočka potřebuje vyhřívaný úkrit.
|
|
|
Tady na Floridě má každý čokl vyhřívanou boudu. Tady na Floridě je ale vedro od února do prosince. Tady na Floridě jim v té boudě topíme jenom v lednu. Topíme jim tam americkou elektřinou.
|
|
|
Hej ty anonyme, zateplená bouda s nejakým závětřím je v pohodě, ale vyhřívaná? Svitavy - to byla škoda kolem té boudy, přeskočilo to i k sousedům
|
|
|
A taky že někdo za takovou hovadinu zaplatí půl milionu...
|
|
|
Pater Noster budu to bráti i jako vzkaz pro sebe, ale řeknu věc jednu ti když tady bude skupina trolů provokovat neustále s tím, že mají problémy chodit ven, za holkou, že nikdy nebyli políbeni a neustále s tím otravovat vzduch, tak to upozadí ty skutečné kluky s těmito problémy a z vlastní zkušenosti ti můžu říct, že to není radno podceňovat...
|
|
|
Jasně kámo, někde si něco četl, někdo něco napsal a ty mu to hned věříš... skočil si na špek, skočil si do pastičky jako myš na sýr, to už raději věř svým rodičům, až ti budou říkat, že meleš často nesmysly, protože právě tvoji rodiče to s tebou myslí nejlépe. Nebo rodičům nevěříš? Ale každému nýmandovi, který píše na internet kraviny věříš? Myslíš, že dává smysl věřit cizím pisálkům více než svým vlastním rodičům? Nevím jak to máš s rodiči ty, ale dávám to jako příklad, se kterým se často setkávám.
|
Pater Noster |
|
|
Hm... náš kocour a jeho kamarádi mají taky speciální domečky... že tomu nerozumíš, neznamená, abys nutil ostatní si myslet to co ty... díky
|
|
|
|