Cookie Consent by Free Privacy Policy website
Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Diskuze č.1261720, vloženo 28.11.2025 07:51:57 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Vyhřívaná psí bouda

jsem někde četl, že u nás někomu vzplála vyhřívaná čoklí bouda a škoda půl milionu.

chválím majitele, čokl patří do boudy a ne domů do postele, ale vyhřívaná??? to jsou už i čoklové "sněhové vločky" ? WTF? Jako pochopil bych to u těch přerostlých potkanů typu čivava a tak, ale to není pes. A nebo opravdu v mrazech.

také máte vyhřívanou čoklí boudu?
 Čokl na česneku Muž11  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
28.11.2025 11:30:17
Je to logické i kočka potřebuje vyhřívaný úkrit.
 Ergo
28.11.2025 11:11:39
Tady na Floridě má každý čokl vyhřívanou boudu.
Tady na Floridě je ale vedro od února do prosince.
Tady na Floridě jim v té boudě topíme jenom v lednu.
Topíme jim tam americkou elektřinou.
 tadyNAfloride
28.11.2025 08:29:54
Hej ty anonyme, zateplená bouda s nejakým závětřím je v pohodě, ale vyhřívaná?

Svitavy - to byla škoda kolem té boudy, přeskočilo to i k sousedům
 Čokl na česneku
28.11.2025 08:22:28
A taky že někdo za takovou hovadinu zaplatí půl milionu...
 Svitavská ulice on
28.11.2025 08:11:21
Pater Noster

budu to bráti i jako vzkaz pro sebe, ale řeknu věc jednu ti

když tady bude skupina trolů provokovat neustále s tím, že mají problémy chodit ven, za holkou, že nikdy nebyli políbeni a neustále s tím otravovat vzduch, tak to upozadí ty skutečné kluky s těmito problémy a z vlastní zkušenosti ti můžu říct, že to není radno podceňovat...
 raději anonymně
28.11.2025 08:04:18
Jasně kámo, někde si něco četl, někdo něco napsal a ty mu to hned věříš...
skočil si na špek, skočil si do pastičky jako myš na sýr, to už raději věř svým rodičům, až ti budou říkat, že meleš často nesmysly, protože právě tvoji rodiče to s tebou myslí nejlépe. Nebo rodičům nevěříš?

Ale každému nýmandovi, který píše na internet kraviny věříš?
Myslíš, že dává smysl věřit cizím pisálkům více než svým vlastním rodičům?
Nevím jak to máš s rodiči ty, ale dávám to jako příklad, se kterým se často setkávám.
Smajlík  Pater Noster
28.11.2025 07:53:45
Hm... náš kocour a jeho kamarádi mají taky speciální domečky...

že tomu nerozumíš, neznamená, abys nutil ostatní si myslet to co ty... díky
 raději anonymně

Akce a slevy - 3 za cenu 2

Přidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Změňte svoje cookies preference

Slevy do obchodu... NOTINO ...aktuálně.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk