Je srandovní, že když dneska chce zavést, udělat politik něco totalitního (třeba cenzuru nebo omezení plurality), tak na tiskovce svoji činnost uvádí, že to dělá ve jménu demokracie. :-)
To je podobně vtipné, jako by farář znásilnil svoji věřící ovečku (ženu) se slovy: Já ti ho tam našroubuju ve jménu Krista. :-)
(Což se už ostatně stalo v historii. A ne jednou.) |
| Mr Smr T nebo D |
|
|
|