Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše
uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu
ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat
veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš,
aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj
si ji ZDE !
|
emenems: ty se věnuješ celej život psychologii? Tak si přečti zpověď níž, třeba ti něco psychologicky docvakne a přestaneš ztrácet čas s provokacema.
|
Fejk zabral |
|
|
https://www.zpovednice.eu/detail.php?statusik=1263624 https://www.zpovednice.eu/detail.php?statusik=1263622
|
|
|
Aj ked ja osobne milujem psychologiu a venujem sa jej cely zivot... nie som odbornik a netrufal by som si davat rady v tomto pripade. Zalezi na vela detajloch, ktore neboli spomenute. Naozaj by bolo preto lepsie poradit sa s psychiatrom pripadne psychologom, ale psychiater je lepsi, pretoze ma ambulantnu prax a uz vselico zazil a vyskusal, kdezto psycholog je iba nieco ako profesor alebo vedator. Najlepsie s takym psychiatrom, ktory sa zameriava na dorast alebo na deti. Ale nevadil by ani psychiater pre dospelych, pretoze bude o tom vediet naozaj vela podla mna - teda ak ho ta psychologia naozaj zaujima a bavi, nie ze to robi len pre peniaze dotycny spychiater/psychiatricka. Napriklad nebol spomenuty vek dcery. Od toho sa bude odvijat akakolvek dalsia rada a konzultacia u psychiatra resp. a popripadne aj u psychologa. Je rozdiel nieco vysvetlovat cloveku v puberte, v predpuberte, v adolescencii alebo uz dospelemu cloveku. Este aj starsi a dospely clovek - aj tam zalezi na vela veciach. Mame kategorie mladeho dospeleho, stredneho veku, a stareho senilneho veku. Takze zalezi na vela veciach. Potom sa musi rozoberat vela veci... rodinne pomery... kedy to asi zacalo, toto spravanie u dcery... ze ci je takou cely jej zivot alebo len nejaky cas... jednoducho treba sa viac zaujimat o to, co, kde, preco, ako , kde robi tato dcera. Ale pozor... ak je to dospely clovek, tak samozrejme jej nesmieme klopat v noci na dvere s obavami, ze co zas vystraja... ak by napriklad proste len masturbovala xD. To len na zasmiatie xD. Chcem povedat, ze nesmieme sa vtierat. V pripade deti mozme, ale tiez opatrne. V pripade dospelych sa nesmieme vtierat vobec. Skor s citom a pomaly... u dospelych... pretoze uz dospeli ludia mame vsetci nejaku svoju osobnost a charakter a pochopitelne si nemozme navzajom rozkazovat co nedajboze manipulovat jeden s druhym navzajom. Musime sa proste k sebe vediet chovat vzdy ako ludia. Vzdy taktne a asertivne ! Je to proste zlozita vec... ludska psychika... velmi zlozita. A ani nie zlozita tym, ze je toho vela, co musi psychiater/psycholog ovladat. Zlozite je to prave komplexnostou kazdeho pripadu zvlast. Pychiater musi zistit okolnosti... poznat detajly pripadu... az tak moze skusit nieco radit... a to len skusit... pretoze to chce spravidla VZDY VIAC NAVSTEV A VIAC RAD U PSYCHIATRA ! Nikedy nestaci jedna "mudra rada" do zivota xD. Jak vo filmoch xD. Ono to je zlozite... a zlozito, zial, sa k tomu treba aj staviat. Program v mozgu cloveka je naozaj velmi-velmi velky a hrozne komplikovany. V kazdom mozgu. Vo vsetkych nas.
|
|
|
Dle odborníků (a mých vlastních zkušeností) za tím bývá traumatizace v dětství. A nemusí to být vůbec o tom, že by rodič byl špatný. Může dítě milovat, dělat to, co si myslí, že je nejlepší.. Jenže dítě může traumatizovat tolik věcí, které vůbec nemusejí být úmyslné a dospělý člověk by je vnímal jako úplnou blbost, která na dítě nemůže mít přeci takový vliv.. Jenže to naruší pocit bezpečí, důvěru.. A jen tak napravit se to nedá.
|
|
|
eKafe
|
|
|
Něco na tom, co ti radí druzí bude. Už nemluv o jejím příteli, dále její binec je její binec. Pokud to s ní chceš zvládnout, nechej si veškerou kritiku pro sebe.
|
|
|
Kazimír zase za blba...
|
fejk zabral |
|
|
Dceře se omluv a začni respektovat její soukromí. Tvůj manžel nebyl perfektní, ale pro rodinu dělal co jen mohl, tak se mu taky hezky omluv a snaž se žít trošku více s pokorou. A nebuď tak namyšlená.
|
|
|
|