Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše
uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu
ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat
veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš,
aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj
si ji ZDE !
|
Blbec -- osobně..
|
|
|
Hahaha vy jste trapní, já se ráno probudím a mám 50€ v kapse na útratu, vy máte leda hovno. Jídlo a tři drinky v pohodě v drahým baru. Samozřejmě až se vyspinkám. 40 litránků je jen na útratu na pláži. Teď jsem prodal byt, koupeno před covidem za 2.8 mil., prodano za 5.6, krasne zhodnoceni, nedal jsem do nej ani korunu navic a porad sypal najem k tomu Az prachy dojdou, mozna tak za 10 let, prodam dalsi, easy
|
Tvoje duchna |
|
|
Ale ne, na Španělsko to stačí, ale jako na takovej hippie život. Luxus opravdu nečekej, na druhou stranu, pokud je takový to ne úplně mytý hipízáctví tvůj styl, tak vyjdeš. Flákačka na pláži jo, srkání drinků z kokosky ne. A ja neříkám, že je to špatně. Je to jinak. Akorát tu dvacítku si opravdu nenamlouvej. Ty chtěj úplně jiný borce. A která říká, že ne, ta lže.
|
hasta nunca |
|
|
sorry, ale 40 000 měsíčně je směšný... To ti stačí možná na to, aby sis ve španělsku zaplatil pečovatelák pro seniory a můžeš se na pláži válet sám... S úsporama pak můžeš někam do místního bordelu...
|
|
|
|