Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše
uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu
ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat
veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš,
aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj
si ji ZDE !
|
Možné je všechno. I to, že to bylo dobrovolné a pak si to rozmyslely.
|
|
|
odlišný: tak to se nedá srovnat, nějaká vyžilá, všema projetá profesionálka s vytahanou vulvou. Viděls někdy holky od koní? To jsou hrozně krásné mladé osobité náctileté slečny, přirozené, holky do nepohody, do přírody. Je to úchvatný pohled na takovou teenku jak se veze na koni a jak jim to ladí. Kauzu jsem nestudoval, ale také hádám, že je prostě normálně svedl, jelikož měl to postavení majitele koně a ty holky k němu vzhlížely. Pak každá zjistila, že není jediná, ale že spal i s těmi ostatními. A čemu se dříve říkalo nějaká morální kocovina a vystřízlivění ze vztahu tak to se dnes označuje za znásilnění a dělá se z toho hon na čarodějnice, ach jo...
|
|
|
Testovací rozhřešení z mobilní aplikace
|
|
|
idiot zůstane idiotem i kdyby byl jiné národnosti, než Čech.
|
|
|
nechodí tadyten chovatel čas od času na online zpovědnici?
|
|
|
Když je přetlak v penisu a jsem lůzr a nemám možnost mít sex, tak si zaplatím společnici a pořádně jí naložím. Pytel se uvolní a nemusím se bát vězení. Tak bych to řešil já. Bohužel existuje dementní mozkově nedostatečná část populace, která kvůli deseti minutám uvolnění pytle obětuje i roky svobody. Mě snad více drásá ta mozková demence, jednoduchost, hloupost, genetická zbytečnost, anomálie daného jedince, než ten samotný čin, který je samozřejmě hrozný, ale mám jenom zadek a ten si střežím, proto jsem znásilněn nebyl a nikdy(doufám) se nedostanu do bodu, kdybych se do těch dívek dokázal vžít plnohodnotně. Mozkovou nedostatečnost si naopak umím představit velice dobře, když čtu třeba místního icemana, cítím tu vibraci až v kostech.
|
|
|
No furt lepší, než kdyby chovatel teenagerek znásilnil 3 koně.
|
|
|
Aj gůt fýl. Saport Grznár!
|
|
|
A co měl jako koňák dělat, aby dokázal, že pomluvy o něm jsou lež? Byl k tomu dotlačen společností.
|
Hříběcí pupupu |
|
|
Já čekal že znasilnil tři mladé klisny..
|
|
|
|