Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše
uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu
ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat
veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš,
aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj
si ji ZDE !
|
Celkem často mám sny. kde je můj otec, který je taky už po smrti. Zatím se mi nic nestalo a to už trvá pár let.
|
|
|
Ahoj, sny o zesnulých příbuzných jsou poměrně běžné a samy o sobě neznamenají, že by tě jejich duchové strašili nebo že bys je měl následovat. Často jde o způsob, jakým si naše mysl zpracovává vzpomínky, emoce nebo životní změny. Rozhodně bych to nebrala jako nějaké varování nebo výzvu přidat se k nim :) Spíše bych to vnímala jako připomenutí rodinného pouta, vzpomínek nebo období, kdy na ně tvoje duše více myslí. Skutečný význam si ale nejlépe vyložíš ty sám podle pocitu, který ve snech máš…zkus se ráno probudit a říct si, jak ses vlastně po daném snu cítil :)
|
|
|
Následování bych v tom ani nehledal. Spíš přemýšlej, jací byli, co pro tebe znamenali - jestli není pro tebe čas, abys použil nějakou zkušenost nebo poznatek z jejich života. Co pro ně bylo důležité, v čem viděli smysl svého života? Může ti to ukazovat třeba nějakou oblast tvého života, kterou dostatečně nerozvíjíš, které si málo všímáš? Trochu jiná možnost může být nějaký jejich odkaz, něco, co třeba nestihli dokončit, co v životě nedořešili - a to potom může dopadat na zbylé členy rodinného systému. Pokud by to byl tento případ, je dobré si to uvědomit, zformulovat co nejpřesněji - aby ses mohl rozhodnout, jestli to chceš vzít za své, nebo to nechat. Někdy člověk s sebou vleče takové pozůstatk po předcích a neví o tom, bere to jako své vlastní problémy...
|
|
|
|