Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše
uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu
ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat
veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš,
aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj
si ji ZDE !
|
jhával stříhat na 3mm, dnes na 1mm ale klidně dohola. Ale jo, braň se a nenech se stříhat, jsi teenager.
|
|
|
hominid: Můžeš si nechat vlasy transplantovat
|
|
|
Správně by nemělo být 3cm, ale 3mm! Krátké vlasy dodávají muži vědomí důstojnosti a disciplíny. Takový sestřih je určený přímo do akce, ne, aby si s ním někde tajtrlíkoval, je sice možná trochu strohý, ale perfektní pro zelené barety. Jak můj otec říkával: Čerstvý krátký sestřih a nablýskané holinky a zvládneš všechno na světě!
|
r764324 |
|
|
Já jsem nikdy neměl nástavec na 3 cm. Ani nevím, že existuje. To máš ještě dobrý a zbydou ti celkem dlouhé vlasy. Já už si nemůžu vybírat, já už to musím brát žiletkou dohola...
|
|
|
Mamka ví nejlíp co ti sluší.
|
|
|
Keťák - si tuhá piča , to není fake
|
|
|
0/10 Každej harant v tvým věku nosí brokolici na hlavě a u barbera si říká o low taper fade.
|
Keťák |
|
|