Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše
uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu
ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat
veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš,
aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj
si ji ZDE !
|
Pop-punková nic neříkající mrtkoidní kapela. Byl jsem jednou na koncíku a že bych z toho byl hotovej bych neřekl. Samozřejmě podkuřovat bolševickýmu lampasákovi, co schvaloval okupaci vlastní země a ze zbraní v ruce by bránil socialismus - To je teprv známka punku!
|
|
|
Konstable, ja konstatuji, nekritizuji. Mam jen juesej klavesnici. Co je z juesej, je vzdy nejlepsi, vime?
|
Rybicky 48 |
|
|
Ja to rikam furt, ze by si mel zaplatit kurz cestiny.
|
|
|
Rybicky 48: Že to vždy kritizují takoví, co nevládnou ani diakritikou :D
|
|
|
Kdyz uz kritizujes, napis to alespon bez chyb. Y/i ti moc nejde, ů/ú take ne, o carkach ani nemluvim..
|
Rybicky 48 |
|
|
|