Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Profil návštěvníka
Zatracená Existence
--/../.-../..-/.---/..-/ /--/.-/.-./-/../-./.-/ ___________________https://youtu.be/IwSXsuwTJ_Y________________

Index důvěry:
134

Má k rozdělení:

14

8

Pohlaví: muž
Věk: 22
Ve zpovědnici působí od: 08.07.2017 23:11:59
Číslo profilu: 100650
Naposledy se přihlásil: 24.02.2020 21:42:52
Poslední rozhřešení dal: 24.02.2020 21:54:45
Doteď napsal rozhřešení: 18735
Bodování aktivity: 10 bodů
Počet návštěv tohoto profilu: 33863
Oblíbené WWW:
Vstupní dotazník:   zobraz
Osobní statistiky:   zobraz
Vztahy na Zpovědnici:   zobraz
Smajlíci:   zobraz
Miluje:
Nenávidí:
Obdivuje:
V.I.P.
Moderátor
Člen klubu Zpovědnice
Stálý návštěvník
Registrovaný návštěvník

Přidej se k nám!!
KLUB
ZPOVĚDNICEOsobní návštěvní kniha
24.02.2020 23:38:48
Diamond vampire:
To není o věku, máš prostě 4 roky studia zdarma, ve 26 akorát ztrácíš studentské výhody a slevy, ale furt je to zdarma dokud neprojebeš ty 4 roky. Nebo když získáš ten titul, tak se to vynuluje a už máš jenom 3. Ale to je mi k ho no, když jsem projebala šanci se vyhnout právě tomu největšímu problému...
23.02.2020 23:23:27
Diamond vampire:
No právě, těžko říct... Ale stejně jsem projebala šanci si na to počkat
23.02.2020 22:56:41
Diamond vampire:
No ale než to zruší, tak to už je pozdě... To už jsem stejně projebala moc z té doby studia, co je zdarma a už to bude pozdě, aby mi uznali zpětně předměty z minulého studia... To jsem si měla počkat s tím nástupem, ale tehdy se o tom ještě nemluvilo... Tak to je na hovno, že nemám tu možnost...
Tak určitě se mi ten titul může hodit, to neříkám, že ne. Ale stejně mám v pánu ho zamlčovat a vytáhnout až právě v případě, že by mi třeba řekli, že by mě povýšili, ale vedení chce na tu pozici prostě titul. Tak přeci se s tím nebudu jako chlubit, když to stejně nebudu umět, že jo.
23.02.2020 22:47:45
Pravdivý muž:
Proč si to myslíš, že je to malá pravděpodobnost?
Navíc, čistě teoreticky, moje budoucí partnerka by to věděla, že mě to vzrušuje a je možné, že by mě brala jako úchyla a devianta a nic by se mnou nechtěla mít.
Proto si myslím, že dělám správně.
Podle mě život nemá žádný smysl ani význam, existuje sám pro sebe.
23.02.2020 22:44:49
Diamond vampire:
Jenže mě fakt právě nenapadá nic, co by třeba bylo lepší. Zas je fakt, že tady se stačí našprtat z těch materiálů a vyblít to pak... Jinde by to bylo přinejmenším stejné, protože na každé VŠ jsou drtivá většina sračky, co stejně v praxi nevyužiješ... A na nějaký jako přírodovědný obor zas nemám. Já se chtěla studovat chemii na gymplu, ale pak jsem si uvědomila, že mám spíš inteligenci jakoby věci propojovat a mít přehled o hodně věcech, ale spíš povrchní, ale nemám na to jít fakt jako do hloubky třeba v té chemii... A navíc zase by tam byla spousta nezajímavých kravin a ještě bych to musela fakt pochopit, což by byl s tím nedostatkem motivace a tím, že nejsem zvyklá se učit, ještě větší problém...
Navíc i to snad dávám líp než jiní i s tím přístupem. Já si to přečtu třeba 3x a pak vařím z vody a logicky to odvodím a dám to a ty spolužačky tam píšou, jak se učily snad 30 hodin a i z učebnic a na hovno... Tak asi nebudu blbá...
Já to vidím tak, že to nějak doklepu do těch státnic a tam to nevyhnutelně rupne.
23.02.2020 22:34:17
Diamond vampire:
No ale já právě vedoucí pozici ani nechci, protože na to nemám povahu, už jenom proto, že to obnáší vlastně pracovat s lidma, byť jsou to kolegové.
A tak jasně, že mě to taky děsí ta devalvace vzdělání, že už to budou chtít všude, ale zas si říkám, že než k tomu dojde, tak už to prostě ty roky praxe vykryjou.
Já teda studuju právní obor na Bc., ne tu ekonomku, protože tam je hodně těch esejí a pro mě je největší problém něco pro tu školu dělat doma, takže našprtat, vyblít, zapomenout, je lepší než se srát s esejema. Ale zas prostě až u těch státnic tomu budu muset nějak i rozumět, tak budu kurva v hajzlu.
No pro mě jsou to jenom 3 roky utrpení, dál už bych nešla ani za zlaté prase, o tom vůbec ani já ani muž vůbec neuvažujeme.
Ale mně prostě i vadí, jak se to změnilo, jak mě na to lákal, ať to jdu jenom ZKUSIT aspoň na půl roku, že to bude úplně stačit, a teď prostě už nepřipouští možnost neúspěchu...
23.02.2020 22:16:07
Pravdivý muž:
Jsem, no. Nemůžu za to, tak jsem se narodil. Proto si myslím, že je nejlepší, pokud nebudu mít nikdy partnerku ani děti, abych tyhle své geny nešířil dál.
23.02.2020 22:09:01
Pravdivý muž:
No, a mě právě to, když se u těchto scén ženy smějí a chichotají, silně vzruší, mám erekci tvrdou jak beton. Chápeš? Jinak se mi nepostaví. Porno, nahota, sexy oblečky apod. se mnou nic nedělá. Mám to tak odmala, ale až v pubertě jsem začal vnímat, že je se mnou něco špatně.
23.02.2020 21:42:28
Pravdivý muž:
Ale to já chápu, to mi nemusíš vysvětlovat, zas tak debilní nejsem.
Jde mi o to, že jim to přijde v tom filmu srandovní. Co je na tom srandovního, i když je to nahrané? Jde mi o ten princip, chápeš?
23.02.2020 21:36:17
Pravdivý muž:
Nejsou to jen americké komedie, jsou to např. polské či ruské seriály, kde se to vyskytuje a lidé se smějí. Mohl bych ti tady napsat i přímo jména seriálů a čísla dílů, ale to je bezpředmětné.
Např. Troškovy filmy - Kameňák 2 a Babovřesky - tam je těch scén několik. Veronika Žilková nakopne svého muže do koulí a pak mu řekne - a příště ti z nich udělám náušnice.
I ženy např. při výuce sebeobrany, se hystericky chechtají, když vidí chlapa nakopnutého do rozkroku a to znamená, že jim to přijde srandovní - ony to neudělají v reálu, ale když to vidí, a je jedno zda ve filmu, seriálu apod. tak jim to přijde vtipné.
23.02.2020 21:26:43
Pravdivý muž:
a co si o tom teda myslíš? Proč je v komediích z celého světa ve velké míře zastoupeno, že žena kopne muže kolenem či nohou a on pak dělá srandovní řeč těla, vyvaluje oči, mluví vysokým hlasem apod. a většině lidí to přijde úsměvné, legrační. Tvůj názor?
Přidání nového zápisu
TVÁ PŘEZDÍVKA:  TVŮJ E-MAIL:
TEXT ZÁPISU:Opište kod:


  


Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk