Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Profil návštěvníka
Fr0gy
Zatímco ztrácíme svůj čas váháním a odkládáním, život utíká.
Fotografie nebyla nahrána

Index důvěry:
23

Má k rozdělení:

7

4Pohlaví: muž
Věk: 26
Ve zpovědnici působí od: 22.05.2018 21:15:25
Číslo profilu: 103757
Naposledy se přihlásil: 19.11.2019 17:20:52
Poslední rozhřešení dal: 19.11.2019 17:46:57
Doteď napsal rozhřešení: 1231
Bodování aktivity: 6 bodů
Počet návštěv tohoto profilu: 2705
E-mail:
Oblíbené WWW:
Vstupní dotazník:   Ještě nevyplnil
Osobní statistiky:   zobraz
Vztahy na Zpovědnici:   zobraz
Smajlíci:   zobraz
Miluje:
Nenávidí:
Obdivuje:
V.I.P.
Moderátor
Člen klubu Zpovědnice
Stálý návštěvník
Registrovaný návštěvník

Přidej se k nám!!
KLUB
ZPOVĚDNICEOsobní návštěvní kniha Starší záznamy v knize
11.11.2019 18:41:25
leafroller:
Přesně takhle jsem to myslel. Mám z tebe pocit, že celé bytí a nebytí stavíš na mezilidských vztazích, které ti ovšem nejdou. Měl by sis najít ještě další cíl a tentokrát něco snazšího. Něco, co bys dokázal splnit. Tím se nejen zlepšíš v nudnosti, jestli to tak mohu říct, ale dodá ti to i sebevědomí. Jakýkoli cíl. Zvednout na bench 120 kilo. Naučit se znakovou řeč. Prostě něco, co stojí za to.
11.11.2019 18:26:24
leafroller:
Nic ve zlém, ale když tě tak poslední měsíce sleduji, tak mi výraz "takhle rychle" moc neštymuje. Můžu se tě zeptat, jaký máš momentálně cíl a co pro něj děláš? A opravdu nemyslím mezilidské vztahy!
11.11.2019 18:12:03
leafroller:
Díky, to je totiž přesně to, o čem mluvím. Lidi nezajímá, jak je ti blbě a co se ti stalo a co bylo, to je ta největší nuda. Každému z nás se jednou něco hroznýho stalo a každý z nás se s tím musí vyrovnat. Podle mě není vůbec důležité být nějak extra zábavný neustále středem pozornosti. Nechceš být nudný? Tak bys měl vědět hodně věcí, zajímat se o hodně věcí. Věř mi že třeba holky tohle zbožňují a dokážeš je tím překvapit. Někdo řekne: máme jet v létě do Bulharska a ty vystřelíš nějakou zajímavost. Někdo se zeptá na něco, co četl na internetu a ty o tom budeš mít přehled. A podobně. Chápeš, co chci říct?
11.11.2019 17:54:12
leafroller:
Neboj, odpovím, ale můžu se také zeptat? Ty si myslíš, že nemáš kamarády, protože jsi nudný?
02.11.2019 23:48:45
Vegas:
HBO Go má snad všechno s českým dabingem, titulky jen u seriálových novinek. Harryho Pottera jsi už viděl desetkrát. Dětství je pryč, tak se s tím smiř!
15.10.2019 21:04:41
Beyrina:
Máš tam zprávu.
15.10.2019 19:11:36
Beyrina:
Tak jo, budu jedna z nich.
15.10.2019 18:46:28
Beyrina:
Pořád hledáš kamarádky?
15.10.2019 18:20:29
Beyrina:
Čau žabko.
14.10.2019 05:20:30
davidred:
Vis v cem je ten hlavni problem? Ze problemy, ktere tu resite, jsem resil taky, stejne jako vsichni ostatni kluci v patnacti letech. Jenze jsem se z nich poucil a ted se snazim poradit i jinym, i kdyz jim neni patnact, ale treba dvacetpet. Ty radis lidem, i kdyz jsi sam neustale v problemech. V tom je hlavni rozdil mezi nami, ne v tom kdo sukal driv holky. Ja Ti samozrejme nerikam, ze nemuzes ostatnim poradit. Jen me prekvapuje, ze Ty, ktery si sam poradit nedokazes, vzdycky dobre vis, co by meli delat jini.
06.10.2019 10:28:45
Frank Drebin:
Podle toho, co jsi psal, tam toho bude víc. Absence toho táty je problém největší, pak ta izolace od ostatních, šikana ve škole, absence životních zkušeností.

Já tátu zažil, ale vůbec se o nás nestaral. Pak se naši rozvedli a když se odstěhoval, zůstal jsem doma jen sám s mámou a ségrou. Nejde tak o nějaké rady, ale o ten chybějící mužský element. To, abys viděl, jakou úlohu má v té rodině a společnosti chlap. Samozřejmě záleží na tom, jaký je, jak se chová, jak se prezentuje. Jestli je to nějaký násilník, alkoholik atd., tak je to špatný vzor. Já píšu o ideálním stavu, jak by to mělo být.

Další problém vidím v té izolaci a šikaně. V tom nezapojení se do toho kolektivu. Člověk pak hůř navazuje nějaké další vztahy, vazby s ostatními. Léta byl zvyklý na tu izolaci, hrozně si na to zvykne a pak už mu to podvědomě i může tak vyhovovat a svým způsobem i odrazovat ty ostatní, aby ho kontaktovali. To jsem zjistil na sobě, že jsem měl spoustu možností být v nějakém kolektivu, ale já si radši šel lehnout, než abych s někým seděl u ohně. Třeba.

Podobně s hledáním té partnerky. Jednak mi máma už od dospívání vštěpovala, ať si hlavně najdu nějakou chytrou holku, abych pak nebyl nešťastný, takže mě odradí i sebemenší pravopisná chyba a jak je člověk zvyklý na tu samotu, tak pak taky hledá důvody, proč by to vlastně nefungovalo, aby nemusel nic začínat a s někým se dělit o své soukromí ..

A když se k tomu přidá ještě introvertní osobnost s nízkým sebevědomím, tak je to téměř mission impossible něco změnit. Ale samozřejmě není nic ztraceno a když člověk chce, tak jde všechno. Hlavní je se na nic nevymlouvat, protože co bylo, bylo a i když to ze začátku nebude vycházet, tak to brát pozitivně, prostě jako sbírání životních zkušeností, které nás posunují dopředu ..
06.10.2019 10:23:57
*Pragmatix I*:
Abych nezapomněl - za ten script máš můj respekt.
Jsi po Zenovém píčovi druhý ajťák, co na zpovědnici něco reálného udělal.
04.10.2019 15:49:25
*Pragmatix I*:
Na zp se toho donáší a roznáší, a tak 1% je fakt.
Ps: Ne, žádnou novou zpovědnici dělat nechci.
Dobrej web, proč ne. Veřejně tyhle věci na zp neřeším.
04.10.2019 15:47:45
Honzazbrna:
Ahoj, ta nová zpovědnice by mohla být celkem odvaz
Já mám taky svou tajnou zpovědnici
17.09.2019 21:48:00
*Pragmatix I*:
Čtu si delší čas tvůj životní příběh a držím ti palce, aby se ti to povedlo zvládnout a trvale se posunout dál.
Hlavně nic nevzdávat, makat na duši, mysli i těle, a pak to udržet.
25.08.2019 18:43:56
Frank Drebin:
Jinak tu minulost bych až tak úplně nezatracoval, jen si prostě z toho vzal do budoucna nějaké ponaučení a zkušenosti ..
25.08.2019 18:43:10
Frank Drebin:
Ten čas na to řešení musí uzrát. Musíš na to mít sebevědomí, nějaké životní zkušenosti, určitou životní moudrost, aby ses s tím, co ti bylo vtištěto výchovou, sociálním prostředím atd., mohl zdárně poprat.

Já jsem s tím taky začal bojovat až někdy ve 23 a úplně jsem se z toho dostal až nedávno.

Držím palce ..
22.08.2019 08:55:07
Frank Drebin:
Já si o Milence nikdy nemyslel, že by byla blbá, ale je mladá, takže má člověk už předem nějaké očekávání vyplývající z věku, situace atd. A pořád mě překvapuje, jaký má odhad na lidi. Aspoň mě teda dost dobře odhadla.

Ale teď k tobě. Jestli je to tak, tak se omlouvám, asi jsi teda nějaký kus práce udělal, ale mě to taky vytočilo, protože se tu snažím ve většině případů lidi podporovat, trávím tady celkem dost času (ano, moje volba) a taky je to pro mě demotivující, když vidím, že ty rady přicházejí vniveč a ten člověk si jede pořád svou a tak to právě v tvém případu vypadalo. Ten nádech v těch zpovědích na mě udělal dojem, že je to pořád dokola. V posledních asi třech zpovědích jsi psal, jak je to poslední díl skládačky. Poslední je něco, co je fakt poslední a za tím nic není. V tvém případě následovalo další a další, tak se nediv, že jsem to vzal tak, jak jsem to vzal.

V několika odpovědích jsem to teď nedávno psal, že jsem taky neměl ideální dětství, i když by to mohlo být i daleko horší. A dostával jsem se z toho nějakých 15 let. A až teď jsem se z toho vymanil úplně. Takže díky tomu se dokážu vcítit do někoho, kdo na tom byl podobně a díky téhle zkušenosti i můžu poradit, jak z toho ven. Resp. nabídnout nějakou cestu, která pomohla mě. Netvrdím, že to pomůže, ale je to jedna z variant. Pak je to samozřejmě na druhém, jestli to zkusí nebo ne. A když vidím, že to ten člověk ani nezkusí, tak to jednak vadí mě, protože nerad dělám zbytečné věci, ale vadí mi to i kvůli tomu druhému, protože mi záleží i na těch druhých. Kdyby mi to bylo jedno, tak sem denně nechodím a těm lidem neradím. Kdybych to dělal kvůli sobě, tak si z těch lidí budu dělat srandu, jak to dělá dost lidí (hlavně anonymů) tady a bude mi to stačit ..

Obecně je fajn, když si to člověk takhle vysvětlí, ale to už jsem ti nabízel dávno, kdy jsem ti i na sebe dával kontakt i jsem ti psal, ale ty jsi na to nereagoval. Tak se nediv, když vycházím z toho, co napíšeš tady ..
21.08.2019 23:37:20
Milenka off ( ):
Ahoj, sice píšu odhlášeně, ale četla jsem tvůj koment ve Frankovém profilu. Snad si z demotivujících komentářů nic neděláš, ač tě nasraly. Sám víš, jak to tady na Zpovědnici chodí.
Frank je hodný člověk a nemyslel to zle, na to ho znám moc dobře, ale je samozřejmě na tobě jak působí, v tom tě nebudu ovlivňovat. Jen jsem ti chtěla říci, ať si tady z toho nic neděláš a házíš negativismus za hlavu, tady to snad ani jinak nejde tak jsem ti chtěla tímto vyjádřit takovou menší podporu
21.08.2019 22:51:57
OtecHans:
zejtra (/do konce tejdne) to vypichnu a poslu ti odkaza
Přidání nového zápisu
TVÁ PŘEZDÍVKA:  TVŮJ E-MAIL:
TEXT ZÁPISU:Opište kod:


  


Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk