Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Profil návštěvníka
invalida31
Ženy jsou jako květiny, přiznejme si, bez nich by to nebylo úplně ono..
Fotografie nebyla nahrána

Index důvěry:
1

Má k rozdělení:

0

0

Pohlaví: muž
Věk: 32
Ve zpovědnici působí od: 21.03.2019 14:32:03
Číslo profilu: 105634
Naposledy se přihlásil: 16.07.2019 22:22:49
Poslední rozhřešení dal: 16.07.2019 22:06:57
Doteď napsal rozhřešení: 154
Bodování aktivity: 0 bodů
Počet návštěv tohoto profilu: 1100
Oblíbené WWW:
Vstupní dotazník:   Ještě nevyplnil
Osobní statistiky:   zobraz
Vztahy na Zpovědnici:   zobraz
Smajlíci:   zobraz
Miluje:
Nenávidí:
Obdivuje:
V.I.P.
Moderátor
Člen klubu Zpovědnice
Stálý návštěvník
Registrovaný návštěvník

Přidej se k nám!!
KLUB
ZPOVĚDNICEOsobní návštěvní kniha Starší záznamy v knize
16.07.2019 22:45:46
Zlý Jazyk:
Tak Milenka je moje zpovědnicová sestra, máme podobné názory, ale že by byla drbna? To se mi taky nezdá . No slušná jsem, ale někdy děsně moralizuji, ale pokud se jedná o mě, není se čemu divit .
Z Pardubického nejsem, já jsem směr Praha, ale né z Prahy .
16.07.2019 22:42:29
*MileynQa*:
"Beru každého jaký je, nejen tebe.. třeba zrovna MQ taky beru jaká je.. Říká se o ní tady že je strašná pomlouvačka a drbna ale já si to nemyslím..To mi k ní nesedí, a ke mě se chovala hezky, korektně"

O mě se říká leccos, ale tou drbnou je to aktuální, mě to neva, dělají to i jiní a v soukromí. A sorry že skáču do řeči, ale na to jsem teď natrefila úplnou náhodou.
16.07.2019 19:28:02
Zlý Jazyk:
Není třeba mě litovat, každý si neseme svůj kříž . Ale děkuji za to, že si vážíš mé upřímnosti a bereš mě přesně takovou jaká jsem a nesnažíš se mě předělávat nebo mi něco vyvracet, to málokdo dokáže. A že to tady bude viset mi nevadí. Jen ať to každý vidí, ať vidí že nejsem jenom další obyčejná holka z davu .
A jsem z kraje Středočeského, ahoj .
16.07.2019 01:26:49
drzazrzka:
Díky ;) Raketovej start asi proto, že jsem tu už kdysi byla když Zpovědnice začínala a už rok koukám doma na závisláka, který tu je xkrát denně a já přitom se v práci nudím - tak jsem tu začala zabíjet nudu, bohužel pro všechny mám pořád co říct.
15.07.2019 20:10:00
Zlý Jazyk:
Tak tomu můžeš říkat třeba, že jsi poprvé natrefil na správného člověka . Teďka jsem zase dole...víš, stačí nějaký negativní podnět a hned drandím dolů...je to těžký, no.
A teď k tomu interview, abychom zbytečně neprotahovali. Vše co budeš číst bude autentické a upřímné, takže podobnost s jinými osobami čistě náhodná .

*Nejdříve jsem se tě chtěl zeptat co na tebe říkají tvý rodiče, já vím že jsi něco málo psala že máte pouze formální vztah... * - ano, formální...ale nepleť si to s nezájmem nebo neúctou a tak...prostě tam není akorát takové to "to" co spojuje rodiče s dětmi na hlubší rovině (pouto, cit?). Moji rodiče se brali spíš z rozumu, ne z veliké lásky...no, spíš babička od táty je do manželství dostrkala, protože táta byl jediný z dětí dosud svobodný. Byla jiná doba a navíc vyrostl na vesnici. Takže žádný cit se tam nezrodil (ale vydrželi spolu 40 let, klobouk dolů). Ani děti moc nechtěli, ale stalo se. Nejdřív se narodila moje sestra, tak že bude teda jedno dítě. No a já za deset let naprosto neplánovaná, takže nějaký city tuplem v prdeli ...tak jsem vyrůstala v rodině bez lásky a dopadlo to tak jak jsem. Neumím lásku dávat ani přijímat a ani na ni nevěřím...na nikom mi až tak nezáleží, lidi jsou mi víceméně jedno.
Ale to jsem zas odbočila...teď k tomu obeznámení s mým životem...no, tátovi je to víceméně šumák, ten se o tohle nestará jak budu žít, což je fajn...ale zato máma...to už je trošičku horší, taková blbá povaha. Vytočí ji každá blbost a kdo to pak schytá? To mi pak vyčte leccos. Všechno ví nejlíp a na všechno má jediný správný názor, já jsem blbá, neschopná, divná, nedůvěryhodná, něco skrývám atd...Neříkám, že je úplně špatná, ale když chytne tuhle náladu, tak...Ale já si toho nevšímám a ignoruji to. Takže...ano, nechci partnera ani děti. Jednou jsem to řekla, že nikoho nechci ani ty děti, ale máma mi samozřejmě nevěřila a vysmála se mi. Tak už neříkám a už se o tom doma nemluví. A že jsem panna samozřejmě ví. Ví o mně všechno a ví, že jsem s žádným klukem nikdy nechodila (a jsem proto divná prý, ostatní prý v mém věku měli aspoň 5 vztahů, haha). Přijít jinak o panenství vůbec nepřipouští a v tomhle jí ale dávám za pravdu. Žádný úlety nebo tak, to se mi vyloženě hnusí. Hrdá na svůj věneček jsem a doma bych to taky řekla, ale jenom v afektu, jinak běžně to vytahovat nebudu . Narovinu už nic neříkám, protože by mi stejně nebylo uvěřeno, takže cenu to nemá. Moje názory se prostě neberou vážně. Což je k vzteku, ale je to prostě tak. Proto se už o ničem takovém nebavíme, jen o neškodných věcech. I když bavit...moc toho nenamluvíme, ani jeden, ani druhý, ani třetí (sestra už bydlí jinde) .

*Pak by mě zajímalo, jestli si viděla nějakýho kluka naživo nahýho, nebo co je tvůj největší "erotický" zážitek (nemusíš odpovídat jestli nechceš)* - Nahatýho živýho kluka jsem ještě neviděla, jenom na obrázku a ve filmu . Ani ženskou ne (jako nahý ženský prsa jo, ale celou ženskou ne, teda když nepočítám základku první stupeň ve sprchách na plavečáku ). Tudíž erotický zážitek byly pro mě ty odhalený prsa a ty holky-děti ve sprše).

*Dále by mě zajímalo jakým stylem mastíš.. jestli vaginálně nebo klitoridálně..* - Já ani nevím, prostě jenom mastím . Ale jenom přes kalhotky, strkat prsty do holé...se mi prostě hnusí. Hele, mně to ani nevadí, prostě někdy ten tlak uvolním, ale nijak to neprožívám. Někdy jenom s přinucením. Takže ne, neštve mě to, že nemám bouřlivý orgasmus.

*Dále by mě zajímalo, jak to máš se svou samotou??* - Jsem samotář už od kolébky . Do školky jsem nechodila, ve škole základní jsem se tak nějak "kámošila nekámošila" s jednou potrhlou spolužačkou, ale jak měla příležitost, lezla za jinou holkou...teď už se nestýkáme vůbec, jak skončila škola, nechaly jsme se osudu...na střední škole jsem se bavila se dvěma spolužačkama, ale taky jak skončila škola, nechaly jsme se osudu...Nikoho jiného nemám a ani nechci, vystačím si sama. V práci mám jenom pracovní kolegyně, vesměs starší ročníky hodně před důchodem jsou ochotný se se mnou bavit . Mladší ročníky mě ignorují, prostě vycítí, že jsem jiná. Oni akorát samý mobily, sexuální narážky...Prostě si víc rozumím se staršíma lidma 50+. A ta skvělá kolegyně? Je skvělá, ale taky před důchodem .

*Chodíš ke gynekologovi??* - Nechodím, nemám důvod. Prášky brát nepotřebuji a tam dole jsem zdravá. Měsíčky šlapou jako hodinky, běžný výtok...prostě pohoda.

*Pracuješ ve společné kanceláři?* - Pracuji ve fabrice pěkně rukama a mám kolem sebe lidí dost. Někdy jsem ráda, někdy ne, záleží na momentální náladě.

*Psala jsi že tě lidi zklamali...* - Ano, zklamali, víceméně. Většina jedou styl "vidím jen to co chci vidět, slyším jen to co chci slyšet a věřím jenom tomu čemu chci věřit". Pak jsou neschopní brát věci do svých rukou, arogantní, drzí bez nějaké úcty, ukecaní, neumí odpouštět a člověka hned zavrhnou kvůli banální chybě, samý výsměch a ponižování. Proto nikomu nedůvěřuji a lidi jsou mi prostě lhostejní.

*Dokážeš si někdy pobrečet do polštáře?* - Jo a nejenom do něj. Někdy se mi chce brečet i na ulici nebo v práci za ten nespravedlivý svět a za tu nulu co jsem já.

*Neschází ti někdy pohlazení?* - Nějak ne, fyzický kontakt mi nechybí. Vyloženě ho moc nemusím, stačí jen když se někdo třeba dotkne špičkou nohy mé a hned cukám a posouvám nohu .

*ty nemáš na zubech ani jedinou plombu??* - Ne. Ani plomby, ani kazy, moudráky všechny pěkně narostlý. Nikdy jsem neměla problém s chrupem, ani jako dítě. Ostatním dětem pořád dával školní zubař plomby a mně vždycky jenom prohlídnul, namazal fluorem, občas vytrhnul mléčný zub, ale jinak nic. A nedělám nic, jenom si je normálně čistím a nežeru sladký . A k zubaři nechodím.

Spokojen s první várkou? .
15.07.2019 16:38:50
*MileynQa*:
Ty jo tak díky. Je fakt že v reálu jsem kliďas a hodně lidí to o mě říká, takže když mi někdo řekne že jsem pí nebo tak, tak to se mnou nehne. Jsem kliďas a introvert a naseru se málokdy, spíše doma jsem cholerik a nervák a doma řvu, ale ve společnosti bys mě ohodnotil, tak jak mě znáš tady na ZP. Málokdo mě asi dokáže vytočit, ale ve škole jsem chytala nervy, jelikož mě to tam sralo, tak jsem se vždy vyřvala doma, nebo jsem to dusila, protože ten stereotyp a jak učitelé pořád chtěli seminárky a tak, tak mě sralo, jak mě furt něčím otravují. Takže jestli mě někdo/něco má srát, tak by to muselo být pravidelné, než jednorázově.
15.07.2019 06:57:55
Marika56789:
Nevěděla jsem, co na to napsat... (zvlášť, když nemáš čas si povídat... )
Takže jen ...
14.07.2019 20:11:02
*MileynQa*:
U maturity to ze mě totálně opadlo, a pak mě to bavilo. A díky moc, cením <3
14.07.2019 19:59:59
*MileynQa*:
Jsem obecně stressman, takže stresy jsou pro mě stresující a působí na mě extrémně než na běžného člověka. A minule jsem ti psala, že mm problém s didaktickým testem a nikdy jsem ho tam nedala. Učit se budu až od poloviny srpna
14.07.2019 19:39:12
*MileynQa*:
Ad maturita - budu opakovat jen písemné. Ústní cajk, až na to že jsem zvracela a stresy, jak by mě měli odvést do blázince. Díky moc za optání.
11.07.2019 18:56:38
Zlý Jazyk:
No ahoj, invalido .
Momentálně je moje nálada na pozitivním stupni, takže můžu klidně říct, že se mám dobře. Ono se to u mě dost střídá, jednou jsem nahoře, pak zas dole .
Já vím, že jsem něco jako kuriozita, ale že by můj případ někoho až takhle zajímal? No budiž, ptej se na co chceš a probírej. Ne, netajím se tím, to by byla pěkná blbost. Vždyť se podívej, většina lidí je jako přes kopírák, takže mě velice těší, že jsem jiná a ráda se tím chlubím .
Moje celková definice osoby je asi taková: malá tlustá škaredá asociálka a asexuálka co žije v dobrovolném celibátu . Žádný podceňování, prostě jenom konstatuji holý fakt, ale asi to vyznívá jinak...já jsem taková jedna velká upřímnost a nebudu ze sebe dělat to co nejsem. Prostě všechno hezky narovinu .
23.06.2019 18:33:59
Zlý Jazyk:
Já tě chápu taky, sex mi nic neříká a vím, že bez něj dokážu žít aniž by to se mnou něco dělalo. Je to možná zvláštní, ale je to tak. Jinak bych logicky nevydržela tak dlouho bez toho . A ve 40 letech to nebude o nic lepší, já svoje názory a postoje neměním. Třeba jsem moc sebejistá a co?
22.06.2019 20:34:49
Zlý Jazyk:
A mimochodem já taky nekouřím, nepiju a samozřejmě sexuálně nežiju...a to celých 26 let .
22.06.2019 20:29:51
Zlý Jazyk:
Film jsem neviděla, i když válečnou tématiku mám hodně ráda. Stydím se a musím to napravit . Ta hláška je nicméně pravdivá .
22.06.2019 20:26:58
Honzazbrna:
To je tak, že si s nějakou babou píšeš pár dnů maily pořád a v momentě kdy si řekne o fotku, tak jaksi ztratí dál už zájem. Tak co si o tom mám tak myslet žejo. Všechny jsou stejný, jde jim jenom o ten xicht
22.06.2019 20:11:10
Honzazbrna:
Jojo, ale žádná by ho nechtěla, ani by se s ním nezačla bavit i kdyby nebyl momentálně zaostalý
22.06.2019 20:09:33
Zlý Jazyk:
I když by byl ten ostrov lákavý, brala bych spíš tu civilizaci. Prostě žít mezi lidmi, ale bez lidí, pokud chápeš .
22.06.2019 19:57:25
Honzazbrna:
Jako Otík Rákosník. Jinak jsem si psal s jednou babou co jsem ji potkal na svém blogu a pak když jsem jí poslal fotku, tak nějak ji to zjevně přestalo bavit. A to ještě byla fotka, kde ty nedostatky byly tak nějak z úhlu, aby to nebylo moc patrný... takže já už mám tak nějak jasno
22.06.2019 19:57:17
zase jsem to já:
hochu, to jsem tu řešila tak před půl rokem, nebo kdy..
22.06.2019 19:48:30
Zlý Jazyk:
Dělám si to, ale ne nějak často. V pohodě vydržím klidně 7 dní . Ale je pravda, že u toho nic moc necítím, prostě jenom tlak a konec, stahy skoro žádný. Proto to nijak nehrotím. A co se týče těch lidí, cítím to podobně...akorát že ne kvůli tomu že jsou otravní, ale že jsou prostě jedno velký zklamání. Je to těžký .
Přidání nového zápisu
TVÁ PŘEZDÍVKA:  TVŮJ E-MAIL:
TEXT ZÁPISU:Opište kod:


  


Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk