Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Profil návštěvníka
Ptakolebec
Život jako táhnoucí se med, ležérně ospalá vášeň v duši, tango v barvách blízkých monochromu

Index důvěry:
16

Má k rozdělení:

6

3

Pohlaví: muž
Věk: 50
Ve zpovědnici působí od: 15.05.2019 11:06:21
Číslo profilu: 105933
Naposledy se přihlásil: 22.08.2019 12:02:21
Poslední rozhřešení dal: 21.08.2019 17:06:13
Doteď napsal rozhřešení: 357
Bodování aktivity: 5 bodů
Počet návštěv tohoto profilu: 420
Oblíbené WWW: https://youtu.be/vj_WePX_vE0
Vstupní dotazník:   Ještě nevyplnil
Osobní statistiky:   zobraz
Vztahy na Zpovědnici:   zobraz
Smajlíci:   zobraz
Miluje:
Nenávidí:
Obdivuje:
V.I.P.
Moderátor
Člen klubu Zpovědnice
Stálý návštěvník
Registrovaný návštěvník

Přidej se k nám!!
KLUB
ZPOVĚDNICEOsobní návštěvní kniha
15.07.2019 15:15:00
Ramona A Stone:
Jupí! Hurá! Mám fakt radost!!

U těch archeologů je trochu smutný, že všechny nálezy jako kosti (zvířecí, těch jsou mraky), keramické střepy (taky hromada) a mince (zkorodované zelené plíšky, že vůbec nepoznáš, co to přesně je, za ty se dostávají prémie, taky jsem jich pár našla a je to Radost) se v laborce omyjí od hlíny, opatří štítkem a pak odvezou v banánovkách do skladu, kde se na ně bude prášit až do soudného dne. Pár lepších nálezů jako šperky a nerozbitá keramika se vyfotí do odborného tisku a tím to hasne. Několik metrů hlubokou sondu, kterou jsi hrabal centimetr po centimetru půl roku zahrne před tvýma očima bagr. Prostě taková zenová činnost, jako když vytváříš složitou mandalu z obarvených zrnek písku a pak ji rozfoukáš.

Ale můžeš si nechat kameny, co najdeš, já jako malá sbírala na dovolených u Jablonce polodrahokamy, doteď mam šutry ráda, tak mi to stačí ke štěstí.

Zbytek bych ti radši napsala na mail. Díky moc a měj se!
Moje adresa: janeknourik@gmail.com

P. S. Bart jako opravdickej Bartoloměj?
12.07.2019 11:51:01
Ptakolebec:
>Kašli na to

Máš tam mail.
11.07.2019 20:40:35
ex Outsidová ( ):
Děkuji, zatím to vypadá slibně, nejlepší program je na sobotu. .
10.07.2019 23:08:18
Ptakolebec:
>ex Outsidová

Já se účastnil KCHK v době, kdy se ještě nekonala v Brně, ale v Budějovicích. Byl jsem tam na fakultě. Na brněnskou mi to ještě nevyšlo.
Ať se ti tam líbí a odneseš si, co je třeba.
10.07.2019 20:05:10
ex Outsidová ( ):
V Budějskách jsem nebyla.
05.07.2019 19:48:33
*MileynQa*:
Ok, ok já se stejně přizpůsobím. Ale jak jsem psala, uvítala bych asi portrét.

05.07.2019 19:06:51
*MileynQa*:
Jo, brala bych nějaký portrét, hodně lidí říká že jsem fotogenická takže by s tím asi nebyl technický problém.

A taky mám ráda takové glami fotky, takové holčiči jako šatičky šperky a tak :D ale chápu že to nefotíš.

A jak ses mě ptal v diskusi, tak zkušenosti s focením fakt nemám. Na to jsem hodně stydlivá, takže radši se fotím z mobilu sama jako selfie.

05.07.2019 18:56:15
*MileynQa*:
Ok, jinak jsem si tě dala do follow jestli neva

někde jsem četla od tebe že nejradši fotíš akty, což jde i na IG vidět. Já mám ráda buď hodně kýčovité fotky, nebo možná i obyč portrét? Ale zkušenosti nemám, jen se mi líbí taková forma focení.
16.06.2019 17:18:45
Ramona A Stone:
Ahoj Ptakolebče!

Nature-oldschool-techno-p unk je dost trefný výraz pro určitou důležitou část mého vesmíru. Na to "domácí" kafe budeš muset několik měsíců počkat, teď by ses zděsil: Představ si byt v žižkovským činžáku - 30 let starý podlahy, zdi a dveře, stopy po x mejdanech a kočičích drápech etc. V létě snad rekonstrukce (ač omezená hodně nízkým rozpočtem), tak jestli budeš mít cestu na podzim. 😉

Vladimíra Boudníka mám hodně ráda. Vůbec mě baví experimenty s materiálem, struktury...

Musím tě zklamat, opravdická archeoložka nejsem. Do práce na arch. výzkumu berou i nestudované laiky (u nás, v Anglii např. musíš mít odborné univerzitní vzdělání), šla jsem do toho ze zvědavosti s pár kamarády na přechodnou dobu a vyklubal se z toho fajn rok. Kopali jsme v centru blízko Můstku, tzn. středověk, a objevili základy budov, studnu, strašně moc keramiky, mince... Fakt mě to chytlo, poprvé v životě jsem dělala rukama a na vzduchu, nikdy jsem se necítila v práci tak zdravá! ... naučila jsem sehodně nových věcí... Průzkum je dočasně zastaven, ale v zimě by měl tamtéž pokračovat, možná se tam ještě vrátím - jupí! (Školu mám knihovnickou, ale dělala jsem leccos, někdy třeba povyprávím o nejvtipnějších místech.) Čím se živíš ty, jestli to není tajné?

Ad lebky: Nešlo by na to focení vymodelovat kopii marabuovy lebky (z papírové hmoty, sádry apod.? Ovcosrna - opravdu netuším, co to bylo za potvoru, půlka lidí tipuje srnu, půlka ovci... 😀

Jo MM, to nešlo ignorovat... Já si zas nedávno všimla, jaks psal o tom setkání na koncertě, to muselo být fajn!

Užívej si ☺
R.
10.06.2019 10:31:58
kaiten:
Ahoj, díky za vrácení. Ale jak jsem psal - kdybys potřeboval cokoliv rychle stáhnout, máš to k dispozici.
A ta fotka v profilu? Ovšem, že to jsem já - přece si nebudu dávat nějakou cizí lebku
08.06.2019 22:29:45
Ramona A Stone:
Ahoj Ptakolebče!

Omlouvám se za opožděnou odpověď - byla jsem dočasně odřízlá od databáze hesel a to zdejší se mi nedařilo vybavit z hlavy.

Ohledně ptačí lebičky tě asi zklamu - nepovedlo se mi ji blíž identifikovat, ale je z něčeho drobného (asi jeden z těch obyčejných zpěvných, co žijí v pražských parcích). Vypadá tak křehce, že na ni radši nesahám. Mám ji schovanou v krabičce se zvířecími zuby, co jsem si tajně nasyslila při práci na archeologických vykopávkách. Jednou z nich vyrobím indiánský šperky a sošky...

(Zvířecí lebky mi taky zdobí byt. Vlastní nálezy z terénu: leb divočáka, ovcosrny a neznámého hlodavce. Ne, že bych je sázela na stěnu jako v mysliveckém salónku - nejdřív je porůznu montuju se vším možným - korálky, klávesy z psacího stroje, ptačí pera, mušle etc. - a až pak vystavuju.)

S tím marabu jsi mi lehce vyrazil dech, kde se ti povedlo ho sehnat? Neměli by na skladě i kasuára? 😀
Ptačí dravci mě taky fascinujou, ráda pozoruju i menší městský ptáky, straky a kavky etc.

Co tě přimělo ke změně přezdívky? Ta nová je fakt zvukomalebná, opravdu se ti povedla!

Užij si zbytek víkendu
01.06.2019 21:25:59
Ježek second edition:
U toho vojáka se to mohlo stát, nebyla to ničí chyba. V mém případě se ale jednalo o jeho čirou pitomost, navíc proti upozornění. Taky kdybys viděl tu půdu tak nevím jestli bys víc jásal nebo se víc zděsil. Před pár lety jsem potkal jeho sestru, tak jsem se jí ptal jestli ještě mají na půdě tu munici a jestli se jí v tom domě dobře spí když má tohle nad hlavou. Prý už je to všechno pryč, ale děsí mě kde asi vzhledem k tomu v jaké organizaci se dotyčný angažoval.
01.06.2019 17:15:49
Ježek second edition:
Také mám raději české názvy i když připouštím, že ta anglická varianta v tomto případě zní tak nějak zvukomalebněji.

Zkopíruju ti co jsem napsal tam, snad se to sem vejde:

Nevím přesně co to bylo za typ, nějaká puška ještě z války. Oni toho měli na půdě fakt hodně, hlavně bedny s velkými dělostřeleckými náboji, plné i vypálené. Válelo se to tam bez ladu a skladu všude i volně po podlaze. Prý tam byl za 1 WW lazaret nebo tak něco, ale ty věci mi přišly novější. Tehdy jsem to zase tak moc nezkoumal, nechtěl jsem se v tom hrabat vzhledem k neznámému stavu, stáří a formě skladování.

Jednou jsme šli s klukama na nedaleké prázdné pozemky a tenhle blbec vzal sebou pušku aby frajeřil. Ostatní se chovali normálně, ale tenhle blb s ní všelijak šermoval až jsem ho musel 2x upozornit že tohle fakt není dobrý nápad a měl by jí mít tak, aby v případě náhodného výstřelu nikoho nezasáhl. Samozřejmě jsem byl za blbce já. Tedy až do okamžiku, kdy skutečně vyšla rána. Naštěstí ne přímo na mě, ale pod úhlem do země. Jenže tam byl nějaký beton, kulka se odrazila a trefila mě do nohy asi tak ve 2/3 vzdálenosti mezi kotníkem a kolenem a zůstala uvnitř. Naštěstí to nebylo tak zlé abych nedopajdal domů. Tam jsem o tom nikomu neřekl aby z toho nebyl průser, ono úplně stačilo že věděli to co věděli a to nevěděli skoro nic :D Kdyby to bylo vážnější řekl bych to, ale tohle jsem věděl že jsem schopen vyřešit sám. Nebyly zasažené žádné větší cévy tak to to nijak dramaticky nekrvácelo, už jsem zažil horší věci. Kulku jsem si sám vyndal, byla zaražená o kost a normálně to jen zavázal bez šití. Dlouho jsem jí měl pak schovanou na památku, ale po letech se někam ztratila, jizva ale zůstala. Je to docela zajímavé protože mně se jizvy obvykle nedělají, respektive snadno zmizí do ztracena i po velkých ranách, tahle jediná je velice dobře viditelná dodnes, nikdy nezbělela. Hojení nebylo nijak zvlášť bolestivé, spíš nepříjemné.
01.06.2019 15:29:42
Ježek second edition:
Ahoj. Mám dvě otázky.
První je co tě vedlo k počešrtění svého profilu?
Druhá proč ses v té již smazané diskusi o zbraních ptal na to z čeho jsem byl střelený a na následky. Odpověď jsem tam napsal, ale nevím jestli sis to stihl přečíst protože žádnou reakci z tvé strany jsem tam pak už neviděl a pak celé vlákno zmizelo.
30.05.2019 00:15:13
VirBrunensis:
Ahoj, jo jo - smazal jsem to sám, mám ve zvyku všechny diskuze po pár hodinách smazat... Klidně něco založ sám - zodpovědné diskuze o zbraních nejsou nijak proti pravidlům. Rád se přidám, pokud nějakou takovou diskuzi uvidím.
19.05.2019 13:06:15
Angelus Lapsus:
Přesně tak
17.05.2019 20:36:18
Korektor ( ):
Tak to sem rád, že sem tě zarezonoval Máš u mě menší plus
16.05.2019 15:27:06
kaiten:
To, že mám chlupatý jazyk, neznamená, že neocením špekáček na klacku u ohně s kamarády - nehledě na to, že i to je delikatesa, kterou si rád(i) dopřávám(e). Takže se těším(e) na lepší počasí a na viděnou!
16.05.2019 14:47:59
kaiten:
Mazat ho je škoda - přeci jen má za sebou kus historie a slušnou řádku diskusí. Možná mu jen odeberu plamínek a přesunu ho sem...

...cože? já mu nikdy žádný neposlal? Chyba, kterou ale nemám čím napravit. Ale ty to víš i bez plamínku, viď?

Inu, aspoň se mi budeš lépe oslovovat, až se příště potkáme - mně ta angličtina nikdy moc nešla přes pysky.
16.05.2019 14:29:23
kaiten:
Povědomá fotka, povědomý nick...
Přidání nového zápisu
TVÁ PŘEZDÍVKA:  TVŮJ E-MAIL:
TEXT ZÁPISU:Opište kod:


  


Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk