Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Profil návštěvníka
Michal-222
Nevím co čekáš, že tady najdeš, ale když už jsi se dostal(a) až sem, mohl(a) bys tu nechat zprávu...
Fotografie nebyla nahrána

Index důvěry:
62

Má k rozdělení:

8

5

Pohlaví: muž
Věk: 44
Ve zpovědnici působí od: 22.09.2019 18:31:53
Číslo profilu: 106631
Naposledy se přihlásil: 13.07.2020 00:22:41
Poslední rozhřešení dal: 13.07.2020 00:16:53
Doteď napsal rozhřešení: 4373
Bodování aktivity: 10 bodů
Počet návštěv tohoto profilu: 4421
Oblíbené WWW:
Vstupní dotazník:   zobraz
Osobní statistiky:   zobraz
Vztahy na Zpovědnici:   zobraz
Smajlíci:   zobraz
Miluje:
Nenávidí:
Obdivuje:
V.I.P.
Moderátor
Člen klubu Zpovědnice
Stálý návštěvník
Registrovaný návštěvník

Přidej se k nám!!
KLUB
ZPOVĚDNICEOsobní návštěvní kniha
09.07.2020 00:22:35
Kopho:
Michale, ty jsi ze svého profilu vytvořil blog?
07.07.2020 21:26:49
Střelenka-Lenka:
Jako Bábi Zlopočasná, když ji nenechali soutěžit na zkouškách čarodějek...

Ale teď jsem se při pohledu na Tvůj profil docela pobavila, takže vše zapomenuto...
07.07.2020 16:01:11
Michal-222:
Doprdele....
07.07.2020 08:12:34
pragmatik-věřícíAI ( ):
"A komu škodí můj horoskop?"


"Ani astrologové ani křesťané nemají dnes žádný monopol na náboženství, já si můžu věřit úplně čemu chci ... jak už tu někdo zmínil, číňané mají v horoskopu prase, já tam mám zase krávu...v čem je kráva horší?"
Jak může být někdo k věřícím tak strašně krutý, že se nestydíš...
Víš, s krávami se to má tak...jak bych ti to vysvětlil... Já zase používám na otestování ženy přirovnání žen ke psům. Podle míry kvokání pak začne pípat femimetr.
Aneb, víš, jaký je rozdíl, když na bdsm webu použiješ u nadpisu toho samého článku slovo otrokyně, subinka nebo čubka vůči těm samým čtenářkám?
Zhruba ten samý, jako když černoch nazve bratra v ghettu negrem a když to tam zkusíš ty. :,)
Samozřejmě chápu, že tohle vše víš a jen si tam s nimi hraješ a rozčiluješ se naoko nad nerovným metrem vůči ptákovinám a ptákům, i když...

Ps: Takže ty na zpovědnici setrváváš jako osamocený bojovník proti tmářství, bok po boku gay bratří, lesbických sester a neolífa?
To je rozhodně hrdinná osvětová činnost, kterou naše společnost nejvíc potřebuje - aby nikdo ničemu nevěřil, nerodily se žádné děti a tak vůbec.
Aspon vidíš, jak je snadné šlapat na kuří oka těch, se kterými jsi chtěl kamarádit.
Ale přesto si tipnu, že jsi tady JEN kvůli nemanželské katarzi.
07.07.2020 07:35:58
pragmatik-vyvažující ( ):
Tak asi to za mě jako obvykle nikdo neudělá, tak já se teda pana míši zastanu.
Bude se to ale týkat jen a pouze jeho příspěvků na téma ženy/vztahy, což je ale stejně většina. Hodnotím ho na současné zp jako jednoho s nejlepšími příspěvky na zmíněné téma, možná nejlepšího. Stručné, výstižné, sarkastické, z životní praxe.
Nastavuje tady realistické zrcadlo všem těm idiotům a krávám, co neviděli normální vztahy ani z letadla nebo jsou 4%, ale nejvíc absurdně píšou právě o vztazích.
Jak jsme se za mého reg působení nemuseli, tak po mém odchodu začal psát u části svých příspěvků kvalitní glosy nebo sarkastické životní zkušenosti podané tak, aby je pochopili jen zkušení muži znalí žen. Aneb na zpovědnici vtipy tak pro dva chlapy. Holt, když už ho nevyčerpávala přítomnost mého dlouhého stínu, mohl se konečně soustředit na trousení moudra.
Pro mě je tento člověk zajímavý ke studiu v tom, že ač by to neřekl, v náhledu na ženy a vztahy se celkem často shodneme nebo mě něčím pobaví. Ale on dokáže v praxi s ženou koexistovat v manželství tři kopy let, což je s dnešními ženami od pěti let či dětí dále velké umění (zvláště pokud nechlastáš, nemáš milenku nebo se doma vyskytuješ víc než na víkend - michale přiznej se :,) ).

Dříve jsem ho bral jen jako urýpaného flamera, co prudí z frustrace z náročného vztahu do svobodných, pravidelně čubky šukajících samců, kteří se nemusí každý den modlit, aby na ně spadla kometa a ukončila jejich trápení (zdravím lífa). Pak k tomu dodal tuto přidanou hodnotu.
Řekl bych, že na zpovědnici ví o vztahu a ženách víc než všichni zdejší rádoby znalci žen dohromady (zdravím davidareda a podobné mistry všeho a ničeho, co se musí pravidelně chválit do vlastního profilu pod více nicky a IP).
Podává to jen po malých kapkách, neodolatelně sarkasticko-ironickou formou, u které se občas dobře zasměju a sem tam i něco uložím (bububu).
Víc mě ale baví, jak obsah jeho na druhé prioritě zašifrovaného sdělení nikdo ze stávajícího primitivního neomarxistického a feministického osazenstva zp nepochopí. Třetina si myslí, že je uráží, třetina, že píše offtopic a třetina, že neví, o čem mluví a je zahořklý panic, i když je roky ženatý.
Aneb současná zp je kvalitní oddíl mixu paniců, krav, volů a trolů.
Takže, aby nezpychnul, být výjimečný na dnešní zp je stejné, jako vyhrát matematickou olympiádu v ústavu pro slabomyslné lumíky po lobotomii nebo titul největšího šovinisty ve feministické kavárně. Osobně si myslím, že mu pobyt na zpovědnici jako katarzní činnost především pomáhá přežít to manželství zase o další den déle.
Zajímavé je, že ho tady někdo logicky neprávem podezírá z psaní si pochval sám sobě, aniž by z toho kdokoliv podezíral davidareda, který to zjevně dělá neustále.

Co mi na michalovi vždy vadilo, je občasná nebo častá urýpaná či zbytečně útočná forma příspěvků i glos. Kdyby se od toho oprostil (a od trkání se s dom samci), tak přínos pro každý web. Ale zamlada jsem byl taky takový, takže...počkat, jemu je 40+
Dále bych vytknul, že po přesné glose často následně po nátlaku dobroserů vyměkne a ustoupí podobně jako politici, umělci apod. poté, co řeknou o něčem omylem pravdu a pak se stokrát omlouvají a mrskají metlami pekelnými (to samé připodělané divadlo tady předvádí např. drebbin, když se na téma ženy v něčem trefí). Ale to bude asi právě ta flexibilní schopnost vědět, kdy ubrat, otočit, mlčet, zmizet, která je tak cenná v delším manželství a za každého režimu.

S chválou i zastáváním se končím, protože on mě takhle nikdy nepochválil ani se mě nezastal ("smažte ho, kaitene" se nepočítá ).
*
Ač s muži žijícími v dlouhodobém manželství zpravidla skoro v ničem ohledně žen nesouhlasím, tím víc vidím jejich studium pro ostatní jako důležité. Nesouhlas je dán většinou tím, že submisivní vztahová pozice je pro dom muže neakceptovatelná, stejně jako špatné kompromisy nebo překročení určitých hranic v chování či poskytování vztahových služeb ženou.
Proto jsou mé studijní subjekty na zpovědnici právě leafroller, michal, ač by to od dominantního šovinisty laici nečekali. První jmenovaný je případ sám pro sebe (navíc často lže skoro o všem, protiřečí sám sobě a troluje), zatímco michala může občas respektovat i trapně neženatý muž, kterému jeho sic oproti manželům krásné a patriarchální, leč max. tří až pětileté vztahy končí poněkud dříve. S pokorou své dominantní aroganci vlastní tedy na stará kolena sleduju ty smělce, kteří se dokážou ve správné chvíli před ženou sehnout či udělat špatný kompromis, aniž by je nepřestala zcela respektovat a nebyli jí pro smích. Není v tom z mé strany žádné opovržení, zvláště pokud tím udržují rodinu s dětmi, to si zaslouží naopak respekt a uznání. Můžu si o tom myslet cokoliv a s jejich ženami a v dané pozici bych nevydržel ani den, ale je to rozhodně v dnešní době velké umění, které já osobně neovládám (a ani nechci). A jen díky tomu jim ty naše sebelepší pětileté vztahy vydrží zpravidla 5-15 let a po dětech. Za jakých podmínek se pokračuje poté, co se žena přepne z původního gelfa na přání, je na úplně jinou debatu a opět o tom, co kdo akceptuje a kdo ne.
Pana Researchera studovat netřeba, ten má doma ještě dámu z jiné generace, kdy vše fungovalo úplně jinak a celoživotní vztah se ženou a spořádaná rodina nebyl oxymoron.
V jednom stručném příspěvku tadyhle michala je zpravidla víc pravdy a faktů o ženských než v celé zpovědnicové diskusi o ničem, kde panicové, feministky, gayové, lesby, asexuálové, macho kecalové a staří zahořklí dědci řeší, jak má vypadat heterosexuální vztah a rodina. A shrnout stručně na tři řádky to, o čem já píšu na A4 je také velké umění.
Jeho glosy mám svými slovy zpravidla v mottu svých článků o ženách.
Takže, vy neschopné prudičské nuly, tadyhle pan michal má dlouholetý manželský vztah (jestli se nepletu, tak narozdíl od zbabělce lífa i děti) a stále žije ani se nerozvedl ani nezbláznil ani neuchlastal ani nezabil svou ženu nebo sebe. Vy to nemáte, tak držte huby.
To si zaslouží velkou pokoru a respekt všech těch, co nic takového nikdy nedosáhli. Protože není rok 1920 a většina žen nejsou oddané, laskavé dámy, ale rok 2020 a většina žen jsou feministky a kurvy (říkám většina jen proto, abych neurážel ničí ženy a nepokazil pochvalu ).
Nemusím s ním souhlasit, nemusím ho mít rád, může mě srát, ale za tohle si respekt zaslouží a za tu občasnou realistickou protiváhu k nesmyslům o ženách taky.
A pokud chcete řešit samochválu, vzhůru na profil všeználka davida, protože tam to nevidí jen hluchý, slepý a blbý současný zpovědničář.
06.07.2020 09:26:18
Michal-222:
Roasted():
Mě to taky přišlo divný, že mi někdo píše takhle pozitivní hodnocení...ale když bych si to chtěl napsat sám ... proč bych to psal sem, kde to nikdo nečte? Bych si to napsal spíš přímo do nějaké diskuse, né ?
06.07.2020 05:10:38
Roasted ( ):
True True sis napsal sam sobe. Neverim, ze by nekdo napsal, ze pises nejlepsi odpovedi, protoze to neni pravda. Presne jak napsala Piha. Ty a Drebin visite furt na zpovednici protoze ve svych ctyriceti letech nemate nic jinyho na praci a honite si ego, protoze v osobnim zivote nemate nic.
04.07.2020 17:30:46
Kopho:
Ahoj, to s tvou mamkou mě mrzí. Jak jsi na tom?
21.06.2020 23:14:09
svitavska ulice ( ):
Co si z toho má člověk vybrat? Že se nemůže zavděčit všem.
20.06.2020 23:44:35
Michal-222:
True True ( ):
Máš nejlepší názory co jsem na zpovědnici kdy četla.

Piha pihatá (pihap@gmail.com):
Ty a Frank Drebin se umite vyjadrit ke vsemu.Bohuzel 99% vasich rozhreseni je uplny odpad.

A co si z toho má pak člověk vybrat ???

20.06.2020 17:48:15
Piha pihatá (pihap@gmail.com):
Ty a Frank Drebin se umite vyjadrit ke vsemu.Bohuzel 99% vasich rozhreseni je uplny odpad.Asi se nudite nebo nemate praci,kdyz tu davate rady od rana do vecera, no.
13.06.2020 23:55:49
Kopho:
Ok
13.06.2020 13:23:39
Kopho:
Sraz vážně je... už máme rezervačku... rezervačka je na můj mobil Musím to změnit na "Zpovědnice", aby lidi mohli přijít na bar a personál je mohl odkázat ke správnému stolu.

Bude tam hafec lidí. Myslím, že to bude největší sraz za poslední 3 roky (tak dlouho už ty srazy organizuju).

Seznam je zde: https://www.zpovednice.cz/detail.php?sta tusik=1132596

Nově potvrdila účast i Pink Freud S ubytkem sám nevím, já přijedu vlakem a domů pojedu taky vlakem ještě ten den (nebo ten další po půlnoci).
13.06.2020 13:06:03
Kopho:
Zdar Michale, stavíš se 19. na srazu?
27.05.2020 22:14:42
Michal-222:
Mě to taky přijde fajn, když má někdo podobný pohled na svět...měj se ještě hezčeji
27.05.2020 16:14:12
True True ( ):
Ano, je na tom něco špatného? Přijde mi to fajn, že se ještě dá najít někdo, kdo má podobný pohled na svět. Měj se hezky
25.05.2020 16:49:30
Michal-222:
Až tak ?
21.05.2020 16:39:21
True True ( ):
Máš nejlepší názory co jsem na zpovědnici kdy četla.
14.04.2020 09:07:17
1Nika ( ):
Prostě jsem to nedokázala.
Ale svým způsobem oceňuji tvou snahu.
14.04.2020 09:00:10
1Nika ( ):
Jsou tu osobní zprávy a možnost napsat na mail .....
Přidání nového zápisu
TVÁ PŘEZDÍVKA:  TVŮJ E-MAIL:
TEXT ZÁPISU:Opište kod:


  


Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk