Cookie Consent by Free Privacy Policy website
Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Profil návštěvníka
Archivářka
La familia es todo~

Index důvěry:
180

Má k rozdělení:

24

12

Pohlaví: žena
Věk: 33
Ve zpovědnici působí od: 24.01.2020 19:37:01
Číslo profilu: 107344
Naposledy se přihlásil: 13.07.2024 03:23:55
Poslední rozhřešení dal: 12.07.2024 23:13:11
Doteď napsal rozhřešení: 6386
Bodování aktivity: 10 bodů
Počet návštěv tohoto profilu: 19284
E-mail:
Oblíbené WWW:
Vstupní dotazník:   zobraz
Osobní statistiky:   zobraz
Vztahy na Zpovědnici:   zobraz
Smajlíci:   zobraz
Miluje: n0b0dy
Nenávidí:
Obdivuje: Loca Loca
V.I.P.
Moderátor
Člen klubu Zpovědnice
Stálý návštěvník
Registrovaný návštěvník

Přidej se k nám!!
KLUB
ZPOVĚDNICEOsobní návštěvní kniha Starší záznamy v knize
12.07.2024 20:55:25
Archivářka:
Mr. Schneider:
//Tvá reakce na moji zpověď byla agresivní//

Ne, byla pouze upřímně rejpavá. A byla to reakce na text, který mi jako tisíc dalších zde připadá jako další fejk, kterými tady různí unuděnci zasírají fórum. Povedenej fejk může pobavit, nicméně když je jich tu víc, než upřímných zpovědí a diskuzí, někdy mě to sere - Toť celá věda v rámci rozboru mé arogantní a nepokorné osobnosti. Útočné ti to přišlo jen proto, že si to z nějakých důvodů bereš osobně.

Správně by tady lidi měli vždycky předpokládat, že cokoliv fejk není, jistě. :D To je mi ale vesměs jedno, přičemž to nemá co dělat s žádnou pokorou či arogancí - tady zkrátka jeden nikdy neví. A tobě ten příběh zkrátka nevěřím. Někdo, kdo má potřebu ženské v globále usazovat a odvolávat se na to, že patří k plotně, bude těžko v dobrém úmyslu chtít šít pro nějakou z nich šaty. :D

Dodatkem o smrdítkách a zastaralých stereotypech ses pouze odkopal - za mě jsi buď frustrovanej misogyn, nebo ti namísto ženských "smrdítek" voní pánské čokodíry. :D

Ale zpět:
Když člověk něco napíše na veřejné diskuzní fórum, musí počítat s různými odezvami. Já taky v reakcích na své diskuze a zpovědi nedostávám od všech samou duhu a kytičky a sluníčka, ale jsem schopná to brát ok bez toho, abych to pak měla potřebu chodit nandat lidem, co nezareagovali v souladu s tím, co bych očekávala či preferovala.

//Ano, jsem nechutný a sprostý.//
Ne, jsi srandovní.
12.07.2024 20:30:15
krejčí Schneider ( ):
Neurážím tě, ani o to neusiluji. Pouze objektivně poukazuji na tvé kontraproduktivní smýšlení a arogantní chování, které vyplulo na povrch například v reakci na moji upřímně míněnou zpověď o problému ušití šatů kamarádce, aniž by se ta mohla mylně domnívat, že mám za lubem páchat s ní nějaké ohavnosti. Tvá reakce na moji zpověď byla agresivní, scestná a zcela neadekvátní. Proto jsem tě je tvoji pomýlenost a zaslepenost vlastním egem upozornil v naději, že tě tím obohatím o špetku dnes tolik vzácné a drahocenné pokory, jíž se nám v dostatečné hojnosti nedostává prakticky nikomu. Vyšedši z vězení svého ega, můžeš se (snad) aspoň částečně zbavit nespravedlivě předsudečného smýšlení o druhých. Že ke tomu účelu používám poněkud břitký, odrzlý a neotřelý způsob vyjadřování je přiměřené mému věku - jsem stále v pubertě a rostou mi koule. Občas stanu nahý před zrcadlem a, vlně pánví vpřed a vzad, pozoruji, jak se moje visící varlata kývou dopředu a dozadu. Až jednou budu zběsile souložit nějakou krasavici až nadoraz do konečníku zezadu, budou jí moje mohutné koule pleskat o napuchlou mokrou vulvu (zajisté, nikoliv pochvu či vagínu), z níž budou odkapávat krůpěje jejího slizu. Ano, jsem nechutný a sprostý.
Vždyť jsem stále v pubertě a rostou mi koule.
12.07.2024 19:15:18
Archivářka:
Mr. Schneider:
Díky za zajímavý vzhled, tohle jsem nevěděla. Mýlíš se žel v tom, že poukázání na mé pravopisné chyby mi vadí, ba naopak - vždycky se ráda nechám opravit, když něco sama napíšu špatně. Já si o sobě nemyslím, že jsem sežrala Šalamounovo hovno - tak to pouze na tebe působí a takovou mě vidět chceš, to je tvá svobodná volba.

Jinak oba případy jsou hlášky ze seriálů, to jen pro zajímavost. Ke zbytku:

Cílený efekt nebyl vesměs žádný, krom toho udělat si legraci z tvých pokusů mě všemožně dopálit jen proto, že jsem se vyjádřila negativně k něčemu, co se mi prostě a jednoduše jen nelíbilo, jako to s tím šicím strojem.

Vesměs asi takhle: Neznáš mě a já neznám tebe, tedy se mě nijak dotknout nemůžeš. I když vidím tu zoufalou touhu toho jakkoliv dosáhnout, bo zraněné ego máš evidentně z mých výroků ty, jen to zaobaluješ do snahy soutěžit o nějakou lepší pravdu a hledáš v mých reakcích jakoukoliv příležitost mi to nandat. Proč jinak bys na někoho, kým tak nepokrytě pohrdáš plýtval časem a energií?

Pořád je to zajímavé a zábavné, mně skutečně diskutovat nevadí. Schválně, jak dlouho tě to bude bavit, než se smíříš s tím, že se z tvých urážek a snahy toho druhého shodit každej na prdel neposadí.
12.07.2024 04:22:40
krejčí Schneider ( ):
Rád ti posloužím.
Chceš-li se například ohánět cizími výrazy, abys upozornila na svou (mylně domnělou) vzdělanost, měla by ses nejdříve seznámit alespoň s elementárními principy dotčeného jazyka. Jinak bude mít Tvé trapné gesto opačný efekt, jak jsi ostatně právě znovu předvedla.
Francouzský výraz "touché" je příčestí trpné jednotného čísla mužského rodu slovesa "toucher". Ano, mužského rodu. Pokud se tedy považuješ za ženu (což napovídá konstatování identity ve tvém profilu), necítíš býti mužem a nepatříš mezi různé LGBT(EFHG...) úchyláky, měla bys pro sebe používat příčestí trpné ženského rodu "touchée". Když v hlavičce tohoto profilu machruješ se španělštinou, mohu ti to přirovnat ke tvarům slovesa "tocar" coby doslovného překladu:
francouzské "touché" odpovídá španělskému "tocado", zatímco "touchée" je překladem tvaru "tocada".
Mimochodem, výrok "La familia es todo" je pravděpodobně jeden z mála postojů v rámci tvého omezeného myšlenkového repertoáru, který se mi líbí. Ostatně tvoje role coby ženy spočívá právě v péči o rodinu a domácnost, tak se tímto směrem ubírej a nepleť se svými ubohými pokusy mezi vzdělance. Budu doufat, že se ti z mých překvapivých informací nesrazilo mlíko. Pu-pu-pu, brouku.
11.07.2024 20:31:52
Archivářka:
Mr Schneider:
Touché. Znovu jsem padla smrtelně raněna tvým břitkým vtipem a krutou pravdou o své osobě. Chci další glosu, pěkně prosím.
11.07.2024 09:15:25
krejčí Schneider ( ):
I kdepak. Mylně se domníváš, že jsi inteligentnější než ostatní a dokonce snad i vzdělanější, zatímco všichni ostatní kolem tebe jsou kulantně řečeno nedůvtipní či snad dokonce mdlého rozumu. Naneštěstí pro tebe je tomu přesně naopak. Vycházela jsi z chybného předpokladu, že jsem měl v úmyslu nazvat té vulgárním přízviskem, jehož synonymem je vulva - zřejmě proto, že se jí cítíš být (cítíš zřejmě i čichem). Kdybych byl měl ovšem v úmyslu nazvat tě takto, byl bych tě označil výrazem "smrdítko". Ty jsi však pochva, neboť jsi dutá a navíc trubka až trubice. Ale když už ti píšu, alespoň se s tebou podělím o informaci, jak se mám a co právě dělám. Neuhodneš! Uprostřed noci jsem dostal strašlivou chuť na chili papričky. Můj táta pěstuje na zahrádce habaneros a umí je výborně zavařovat ve sladkokyselém nálevu. Několik sklenic mám od něj v lednici. A tak jsem se kolem čtvrté hodiny ranní probudil, vstal, sešel jsem do přízemí, otevřel lednici a sežral jich skoro celou sklenici v kombinaci s plátečky roastbeefu. Dobře se mi pak znovu usínalo, moc dobře, ale před chvilkou mě probudilo pnutí střev. Honem jsem běžel na hajzl, roztáhl půlky, ztěžka dosedl a PFRRRRR!!!, zuřivě jsem vysral obrovskou hromadu načechraných sraček. Hhh! Kulím oči, je to velké!!! Až si zběsile vyprázdním konečník, pečlivě si umyju prdel teplou vodou v bidetu, osuším si ji froté ručníkem z hebké bavlny a půjdu zase spát.
08.07.2024 21:57:41
Archivářka:
Mr. Schneider:
Pravděpodobně jsi měl na mysli vulvu, ale pointu chápu. Můžeš namísto psaní blbin začít třeba studovat anatomii, abys ze sebe v budoucnu nedělal zbytečně hlupáka. Pokud to tedy není tož na čem si zakládáš - pokud ano, tak pokračuj, protože v tom exceluješ.
08.07.2024 21:52:02
krejčí Schneider ( ):
Ty jsi ale arogantní pochva. A to jsem nebyl vulgární.
08.07.2024 16:22:30
Iceman1988:
Ahoj, svatbu jsem přežil i tu hodinu v kostele, ale uvnitř kulturáku bylo hrozné horko a dusno, já se tam ochlazoval těmi pivy, vypil jsem jich asi 10 piv a 2 malé piva, kdybych to nedělal, tak tam nevydržím sedět až do těch 23:00.
28.06.2024 11:11:59
Jedna frajerka:
Děkuju moc. Od tebe speciálně potěšil!
22.06.2024 14:34:09
Zero infinity:
Dekuji Archivarce za plaminek duvery. Vazim si toho!
14.06.2024 23:24:44
jesterka ( ):
"Kdo jiný by opakovaně potřeboval VPN, pokud nehodlá porušovat pravidla a napadat ostatní?"

Treba ja. Pardon, uz nebudu spamovat, ale do diskuze napsat nemuzu
14.06.2024 23:20:37
jesterka ( ):
To uz nezakecas Jinak ja tu profil mela, ale admini mi ho smazali. Ale udivuje me, ze jsi mela staly ban na datech, ja kdyz si je zapnu a vypnu, tak se mi kazdou chvili IP meni
14.06.2024 22:39:56
Archivářka:
Ty si taky koukej založit profil a nezlob. :D Vždyť jsi jedna ze stálých tady. Mě z psaní off tady tak před dekádou vyléčilo to, když si náhodní opruzáci vypůjčovali přezdívky lidí a psali pak za ně, dělá to akorát bordel
14.06.2024 22:35:56
jesterka ( ):
"Co už, no. :D Proč tu vlastně mohou psát anonymové/nepřihlášení? Jako že spousta bordelu je tu především kvůli těm, co tu profil nemají."

No toto. Anonymove jsou nejlepsi a nejhodnejsi!
13.06.2024 17:08:30
Michal-222:
Pořád mi leží v hlavě to tvoje "veškerý můj sociální život se odehrává jen tady, na zpovědnici". Nechceš někdy aspoň zkusit žít trochu i ve skutečném světě? Tady je to takový divnosvět, a i ti, co jsou v reálu celkem normálními lidmi se tu chovají docela divně...
11.06.2024 05:53:04
Božský Hirohiko ( ):
Archivářka:
AJ se vystavuju přibližně 3-5 hodin denně - přednášky, webináře a tematická videa odborné povahy - od Amíků, Indů a všelijakých jiných pronárodů.

Vím, že se domluvím - v práci tlumočím mezi francouzskými inženýry, nadřízenými a kolegy, a to bez přípravy. A občas naviguju cizince po areálu.

Pokud jde o to "každé třetí slovo": jednak je to asi trochu nadsázka, jednak se tím nemyslí, že nerozumíš těm slovům, protože neznalost jazyka. Bylo to myšleno tak, že v žádném jazyce, ani v mateřštině, nezachytíš každé slovo, které ti říkají, ale že v drtivé většině případů se nemusíš doptat, protože z kontextu chápeš, co tam bylo za slovo.
A že s AJ je to podobné.

Pokud jde o mou jazykovou vybavenost, zvládnu napsar v AJ bakalářku, přečíst si beletrii, omezeně i konverzovat. Pokud mluvím s cizincem (tj. ne anglicky fluentní) či pokud mluví velmi pomalu a dbá exaktní výslovnosti, rozumím mu.
Problém je, když mluví přirozeně a půlku věcí zahuhňá nebo spolkne. Já slyším zvuk a vidím několik různých zápisů, jak ho interpretovat, polovina z toho ani nejsou slova daného jazyka. Stejný problém mám ale v češtině, pokud člověk nemluví pomalu a nahlas, a nejen s jazykem, ale s rozpoznáváním zvuků obecně.

Nemyslím, že klasické procvičování poslechu je cesta, protože to už činím, a zatímco poslech těch, kdo dbají precizní výslovnosti, se dramaticky zlepšil, poslech huhňání se nehnul ani o píď.
07.06.2024 23:51:26
zamyšlená želva:
Ahoj, plamínek mi od tebe udělal radost. Ráda tě tu čtu a občas si všímám, že dost věcí vnímáme podobně, což člověku vždycky udělá radost. Obzvlášť když je v některých oblastech nastavenej trochu jinak než většina. :D

Třeba co se týká toho vzhledu, myslím, že skoro každý by řekl, že samotný vzhled nestačí. Ale pořád je to asi pro spoustu lidí to první, co u druhého vnímají a automaticky hodnotí, zda se jim líbí nebo ne. A až na základě vzhledu třeba chtějí někoho poznávat víc. Mně je tahle mentalita strašně cizí. A znám jen velmi málo lidí, kteří to mají podobně jako já.
07.06.2024 00:00:06
hominid:
Je to přesně naopak. Stačí mít moudrost a pokoru, znát své limity a kompetence.
Pak si necháš v jedné oblasti poradit ode mně a v jiné zas poradíš ty mně...
06.06.2024 23:41:19
hominid:
nebo si nech poradit ode mně.
Běž tam hodit Spolu.
Já si zas nechám poradit od tebe tam kde to bude mít smysl
Přidání nového zápisu
TVÁ PŘEZDÍVKA:  TVŮJ E-MAIL:
TEXT ZÁPISU:Opište kod:


  


Změňte svoje cookies preference

Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk