Cookie Consent by Free Privacy Policy website
Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Profil návštěvníka
Jedna frajerka
"Najednou máme bílou duši z bezu, najednou je v nás příliš z člověka" https://youtu.be/KLgQKiUk7ms?si=G3dzSN8GEO7PTfal

Index důvěry:
202

Má k rozdělení:

24

12

Pohlaví: žena
Věk: 24
Ve zpovědnici působí od: 14.05.2020 00:17:41
Číslo profilu: 107817
Naposledy se přihlásil: 09.06.2026 19:57:11
Poslední rozhřešení dal: 09.06.2026 20:18:20
Doteď napsal rozhřešení: 11022
Bodování aktivity: 1 bodů
Počet návštěv tohoto profilu: 209054
Oblíbené WWW:
Vstupní dotazník:   zobraz
Osobní statistiky:   zobraz
Vztahy na Zpovědnici:   zobraz
Smajlíci:   zobraz
Miluje:
Nenávidí:
Obdivuje:
V.I.P.
Moderátor
Člen klubu Zpovědnice
Stálý návštěvník
Registrovaný návštěvník

Přidej se k nám!!
KLUB
ZPOVĚDNICE



Osobní návštěvní kniha Starší záznamy v knize
30.05.2026 21:51:46
Posse:
Cau. Hele. Ja te nechi odrazovat, ale The Boys jsou docela brutalni, krvava, pro nekoho nechutna a perverzni vec
30.05.2026 01:14:32
bilej tygr:
Od tebe je plamínek? Děkuju
26.05.2026 00:13:19
Gamardžoba ( ):
Koukam uz mne nekdo predbehl, ale ja to poznal hned i bez AI, kdy jsi tam byla?
18.05.2026 19:36:36
Nenávrh ( ):
Sorry, už tě nechám být.
18.05.2026 17:43:43
Ncnj-Svitavská Ulice:
Najednou máme bílou duši z bezu. Jako bychom byli na chvíli lehčí než vlastní život, prostoupení vůní květů a tichou čistotou začínajícího léta. Bez kvete krátce, téměř zázračně, a právě v té pomíjivosti je něco nevinného. Člověk má pocit, že by mohl odložit všechno těžké a stát se jen dechem, světlem a vzpomínkou na něco dávno ztraceného.

A pak náhle zjistíme, že je v nás příliš z člověka. Příliš neklidu, příliš paměti, příliš slov, která neumíme vzít zpátky. Nedokážeme zůstat jen čistou vůní nebo tichem mezi větvemi. Neseme si vlastní strachy, touhy i únavu, a právě ty nás vracejí zpět na zem.

Možná právě proto nás podobné okamžiky tolik bolí. Na malý okamžik se dotkneme něčeho krásného a téměř beztělesného, ale nikdy v tom neumíme zůstat dlouho. Člověk je totiž bytost, která i v nejčistší chvíli nese sama sebe.

18.05.2026 16:26:28
Aktualizovaný návrh ( ):
Co? To jsem zaskočen. Ty vážně nejsi unešená borcem, který ti čtyřmi přírazy dokáže udělat pět dětí?? No dobře, ale možná, jenom možná to bereš až moc seriosně. Nicméně pokud jsi tolik znechucená mojí absencí postelové výdrže, obvykle to nedělám, ale mohu ti exkluzivně nabídnout ještě šest pilulek viagry. Jinak už nevím. Sedm nul na kontě totiž ještě nemám. Nebo jako mám, ale na účtě cizího borce, který bych musel vykrást. Nebo ti můžu koupit Porsche, akorát ne v životní velikosti. Hm?
18.05.2026 12:59:37
Jedna frajerka:
Návrh ( ): Jediné, co ve mně tvůj text spouští, je dávivý reflex. Nech mě napokoji. Díky.
18.05.2026 03:49:07
Návrh ( ):
Jedna frajerka.
Dvě kávy.
Tři polibky.
Čtyři přírazy.
Pět dětí.
16.05.2026 18:06:09
Návrat do minulosti:
08.05.2026 08:41:24
Jedna frajerka:
Návrat do minulosti: COŽE? Sis splet profil, ne?

Už nevím o co šlo.
16.05.2026 18:04:55
Návrat do minulosti:
"Jsem se dneska už po ránu rozčílila."
Přiznám se, že už jsem neměl chuť se tam vracet a celé to číst. Odměnou mi však je, že jsem teď na Tvém profilu kde máš novou fotku. A tak jsem splnil očíhlost.

Jo, kdysi jsem poslouchal i Linkiny.
Ale ty staré škváry.
In the end nebo Numb apod.
14.05.2026 20:05:02
bilej tygr:
Není zač, plamínek sis zasloužila už dávno - ale neměl jsem na rozdávání Teď jsi mi to připomněla příspěvkem u té eutanázie.
12.05.2026 04:04:43
Římská úvaha ( ):
Pokud je frajerka tak zcestovalá, že na každé cestě se dá narazit na frajerku, dá se říct, že každá cesta vede do frajerky?
09.05.2026 20:07:57
Vykulený věřící ( ):
Ó pane bóže, ó pane bóže!
08.05.2026 08:41:24
Jedna frajerka:
Návrat do minulosti: COŽE? Sis splet profil, ne?
08.05.2026 08:39:19
Jedna frajerka:
Bůh ví ( ): To se ti jen zdá, zase tak často necestuju
07.05.2026 23:59:19
Návrat do minulosti:
Jo, znám to. Ale nevím jak to napsat. Napiš, o tom neseběvědomí atd vím svoje. Něco bych tu pro Tebe měl. Zrovna u Tebe mě to zaskočilo. Ale co. Máš tu kamarádku. Spojím Vás.
07.05.2026 21:20:22
Bůh ví ( ):
Teda ty furt někde cestuješ. Kde všude už jsi byla? Pamatuješ si to vůbec? A kde se ti líbilo nejvíc?
07.05.2026 12:31:55
Nožky backwards ( ):
Hm, a už je tu zase ta nová. Na PC a na mobilu je to evidentně jiné. Zajímavé, moc zajímavé. A vyhovující. Na mobilu vždy uvidím nožky zepředu a na PC zezadu
07.05.2026 10:19:05
Nožky forwards ( ):
Proč je tu zase ta okoukaná fotka předních nožek? Ne že bych si stěžoval.
06.05.2026 19:18:33
zajímavá fotka ( ):
Jo, jo. Na tohle je to dobrý nástroj. Díky za doporučení.
Přidání nového zápisu
TVÁ PŘEZDÍVKA:  TVŮJ E-MAIL:
TEXT ZÁPISU:



Opište kod:


  


Změňte svoje cookies preference

Slevy do obchodu... NOTINO ...aktuálně.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk