Cookie Consent by Free Privacy Policy website
Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Profil návštěvníka
Ivana Ivanová

Index důvěry:
62

Má k rozdělení:

8

5

Pohlaví: žena
Věk: 20
Ve zpovědnici působí od: 06.06.2020 01:37:10
Číslo profilu: 107908
Naposledy se přihlásil: 05.08.2022 22:40:56
Poslední rozhřešení dal: 03.08.2022 21:55:11
Doteď napsal rozhřešení: 1439
Bodování aktivity: 3 bodů
Počet návštěv tohoto profilu: 21802
Oblíbené WWW:
Vstupní dotazník:   Ještě nevyplnil
Osobní statistiky:   zobraz
Vztahy na Zpovědnici:   zobraz
Smajlíci:   zobraz
Miluje: Diamond vampire
Nenávidí: Hodislava
Obdivuje:
V.I.P.
Moderátor
Člen klubu Zpovědnice
Stálý návštěvník
Registrovaný návštěvník

Přidej se k nám!!
KLUB
ZPOVĚDNICEOsobní návštěvní kniha Starší záznamy v knize
06.08.2022 21:34:58
smutný-člověk:
Kde je ta povídka? Ty vždy něco slíbíš a skutek utek, achjo.
06.08.2022 20:06:21
Kristýna111 (demos1tenes@seznam.cz):
Však, ok
Užívej si letní letargie, chodidielek už dlouho vidět nebude, za chvíli se chovají do zimního přezutí. Možná je Viktor frustrovaný, že mu dovoluješ tak málo. Chtěl by chodidielkovat častěji a fajčit Neměla bys být tak "krutá" a mohla bys mu dovolit více A vůbec jaký je Viktor typ? Vysoký? Malý? Štíhlý? Spíše blond nebo tmavý?
05.08.2022 23:08:21
Ivana Ivanová:
Kristína, odpíšem ti v najbližších dňoch. V poslednom čase som dosť s Kikiss a Viktorom, takže nemám čas, ale mám ťa a našu konverzáciu rada, nemysli si, že ma otravuješ, keď načerpám energiu rýchlo ti odpíšem.
Len ja mám niekedy apatické chvíle, keď som extrémne bez nálady a chuti komunikovať. S kýmkoľvek. Je to celoplošné a preto si to neber osobne .
05.08.2022 14:23:22
Kristýna111 (demos1tenes@seznam.cz):
Ivanka, pokud jsi tu diskuzi o HCG testu psala Ty pod jiným nickem, neměla bys otálet podstoupit podrobnější testy co nejdříve, pokud jsi to nepsala, ber tuto zprávu jako bezpředmětnou.
04.08.2022 10:06:35
Kristýna111 (demos1tenes@seznam.cz):
Ivanka, vyraž na koupaliště ! Je tam spousta chodidielek. A ještě jedna věc z mého pozorování: Děvy, které se tam předvádějí mají kolem sebe spoustu borců, ty , které tam leží na dece jako pecky jsou tam sami!
03.08.2022 19:14:22
Jokerisback ( ):
Staň se mou koučkou. ;)
Nebo kočkou?! :/
29.07.2022 10:44:21
trebatak:
Napište zase nějakou zpověď nebo dotaz.
25.07.2022 14:40:07
kony83:
Takže podle tebe neexistují dominy, které chtějí submisivní muže, nebo ženy, které chtějí poslušné podpantofláky?
25.07.2022 10:17:47
Hodislava:
Diskuze č.1199546
24.07.2022 18:38:14
kdo ví ( ):
Jestli nejsi zase bloknutá. Tady je člověk bloklý, i když má otevřený profil.
24.07.2022 15:50:14
*Vykuk*:
Ivana, nebola si nahodou na duhovom pochode vcera v BA?
Len sa pytam, ked uz nedavas dalsie nove temy.
24.07.2022 00:04:15
Kristýna111 (demos1tenes@seznam.cz):
Ešte som o jej sestre napísala, že je hlúpa, keď chce krásavcov a pritom je škaredá, že nech uberie z nárokov. Bol oheň na streche, ale ja si za svojim názorom stojím."

Pravda je, že častější je pár, kde je hezčí muž a méně hezká žena nežli je tomu naopak! Můžeš se na to zaměřit a všimnout si toho.
Co se týče Eleanor, myslím, že to byla hlavně dopisovatelka, doma se nudila , měla své zázemí a chtěla se nějak zabavit. Jinak by určitě se chtěla sejít a pakliže tohle trvalo 3 roky, ...?
A co Viktor? napadá mne v tom horku, že má mnoho příležitostí sledovat chodidielka a jak to vůbec tenkrát dopadlo s tou psycholožkou, šel jí pomáhat stěhovat tu skříń?
23.07.2022 23:52:50
Kristýna111 (demos1tenes@seznam.cz):
Ivana Chodidielková Už jsi změnila příjmení?
Nezkoumala jsem podrobně incely. Ty s nimi máš asi mnohem více rozhovorů. Odkud víš, že jsou opravdu "škaredí". Vidíš jejich fotky nebo Ti to to o sobě jen píší? Může to být přece jen jejich přesvědčení o "ošklivosti", které jim v dětství vštípila nějaká "autorita", nejč. rodič, spolužáci atd. S těmi majetkovými poměry: myslíš, že většině žen nestačí, že jeho plat dosahuje třeba výšky mediánu? Myslím, že mnohem větším problémem jsou dnes lidé zadlužení, v exekuci, insolvenci atd. Medián a nezadluženost by mohla většině žen stačit, ne? Stále ten klíčový problém incelů vidím v sociálních dovednostech, některé oblasti lze měnit, jiné méně a některé velmi těžko. Někde jsem četla, že problém mají vysokoškolačky, protože VŠ vzdělaní muži jsou "rozebraní" a vyučení, které zase nechtějí vysokoškolačky, protože by si s nimi nerozuměli a obecně tam bývá odlišný pohled na svět a různé klíčové záležitosti. Jaký je tedy charakteristický profil incela , které máš prozkoumány?
22.07.2022 11:33:47
Kristýna111 (demos1tenes@seznam.cz):
Ivanka, koučování není poradenství, tzn. , že Ty bys jim právě neradila vůbec nic Koučování je cesta, kdy tzv. vhodně volenými otázkami má klient přijít nebo hledat sám řešení svého problému. K tomu zjevu mne napadá jedna diskuze. Další důležitá věc, uvádí se úspěch terapie závisí , uvádí se, až v 75 % na tom jak si sedne terapeut s klintem. Terapeut to tedy nesmí brát jen jako práci, to klient "vycítí", je tam třeba zájem opravdu těm lidem nějak pomoci a klient musí mít zájem na tom pracovat, tj. motivace.
Ostatní později.
Více později.
22.07.2022 02:34:34
Ivana Chodidielková:
Ja si myslím, že dnešné ženy sú presne také, že aj keby sama bola troska, žena na liekoch na psychiku, len kvôli ktorým vie fungovať, aj tak by mala NÁROKY.
Ja si neviem predstaviť byť koučka incelov.
Dám príklad:
Príde za mnou chlap(33), ktorý je 8 rokov sám, zarába 800€-500€ podnájom, objektívne škaredý.
A tak a teraz čo?
Čo mu poviem?
Buď sebavedomý?
Ako mám chcieť od toho chlapa aby bol sebavedomý, keď on si slovo sebavedomie nevie s ničím vybaviť, keďže zažil mnoho odmietnutí.

Zaujímala by ma, či to niekedy muži v oblasti najviazania vzťahu so ženou mali ťažšie ako dnes.
Však aj môj Viktor, keď mu nedovolím chodidielko uvažuje o samovražde, blázonko .


Často som počula názor, že ešte donedávna to vraj bolo tak, že ženy boli žienky domáce a muži sa kurvili. A dnes počujem názor, že muži sedia doma za televízorom a ženy sa chodia kurviť len s tými najkrajšími mužmi a väčšina mužov je odstavených.

A čo najviac nechápem, že prečo sa ženy za toto mužom vysmievajú, že konečne si užívajú ony. Však ten 20-ročný alebo 30-ročný muž nemôže za to, aké to bolo pred 500 rokmi a on žije teraz tých málo rokov, pre neho je teraz táto doba a len táto jediná doba, inú nezažil.

Tak áno, v tejto oblasti to muži majú ťažšie, v tých vzťahoch, ženy jednoducho takých tých priemerných introvertných chalanov nechcú, ale riešenie tohto problému nepoznám.

Možno len to prečkať a dedovia už vraj nemajú také libido .
21.07.2022 22:15:46
Kristýna111 (demos1tenes@seznam.cz):
Ti chudí muži.
Kdo je pro Tebe chudý muž?
V minulosti se obvykle provdávali mezi sebou příslušníci stejných stavů. Takže šlechtic šlechtičnu, měšťan měšťanku, děvečkám zbývali čeledíni. S nástupem tzv, občanské společnosti se to změnilo, místo "stavů" jde spíše o kompatibiltu ve vzdělání a pracovním zařazení. Proč by tedy třeba chudý vyučený nemohl mít chudou vyučenou? Nebo ta vyučená chce dnes už také jen zajištěné vysokoškoláky nebo muže v řídících pozicích"
21.07.2022 22:03:52
Kristýna111 (demos1tenes@seznam.cz):
Kdežto o ženách je léty společensky stereotypem jsou to "citlivá stvoření", musí být ochraňovány atd.., takže ženská slabost je společností také více tolerována! V tomhle ohledu to maji muži opravdu složitější!
Vlohy- to je z velké části vrozené, něco lze vypracovat učením. Ale to by bylo téma velmi dlouhé, pokud Tě tohle zajímá, mohu nabídnout svoji knížku k tomu tvořenou. Někdo se prostě rodí s absolutním sluchem - bude určitě mnohem lepší hudebník , nežli lidé bez něho, někdo se rodé´í s vysokým podílem vrozených bílých vláken a tento bude určitě mnohem lepší sprinter, nežli většina lidí bez tohoto vrozeného. Ale pak jsou věci vytrénované a vycvičené a "vydřené" Muchelangello kdysi řekl , že "Kdyby lidé věděli, jak jsem se nadřel, nepovažovali by mne za génia! Starý Polgár si umanul, že ze svých dcer vychová geniální šachistky a tomu dával náležitou přípravu, Judit opravdu porazila i slavného Kapsparova a většinu nej šachistů své doby! Geny plus prostředí. Bývá podíl obojího v různé míchanici.
21.07.2022 21:54:14
Kristýna111 (demos1tenes@seznam.cz):
Ďalej je tu aj ešte jeden faktor o ktorom dosť zaujímavo hovorila učiteľka a biológii-predčasný pôrod.
Vraj u chalanov to je z pravidla horšie a viac im to zničí intelekt. Čo keď je väčšina incelov len dajme tomu o 10 týždňov skôr narodených? Veľmi predčasne narodené deti majú nižšie intelektuálne nadania kvôli tomu, že .."

Tak zase nějak postupně k elaborátům:
Ano , to je pravda, že více chlapců se rodí předčasně. Obecně k tomu intelektu: není moc rozdíl mezi IQ mužů a žen. Nejpřísnější Lynn k tomu myslím uvádí nějaký rozdíl snad 2-3 body ve prospěch mužů, což je zanedbatelné! Rozdíl je ve struktuře a v osobnosti! Ženské se se svým IQ pohybují více v průměru, muži v extrémních hodnotách, tzn. že mezi muži bude více géniů, ale také více idiotů. Muži trpí více autismem, dys poruchami, ADHD. Předčasný porod může skutečně narušit kognici, ale je tu ještě jedna věc a to , že ženské mají XX chromosomální výbavy, muži XY. Jedna docentka povídala " No, chlapům prostě chybí jeden X chromosom a tím se jim některé problémy "umocňují"! Mají nižší frustrační toleranci a toleranci k bolesti. Typické je, že jim je historicky vtloukáno " Chlapi nebrečí", "Musíš být chlap a něco vydržet", oni většinu problémů dusí v sobě! Klientela psychologů a kartářek jsou , troufám si tipnout" z dobrých 75% ženské" ! Chlap to dusí v sobě, ženské se "vypovídají" s kamarádkou , u psychologa, u kamarádky, muž tohle tak neumí, protože se často stydí projevit nějakou svou "slabost" je jim
společností stovky let vtloukáno, že musí být chlap, voják, hrdina atd..Proto jejich prožitky neúspěchů jsou v mnohém daleko horší!
21.07.2022 21:31:37
Ivana Iva Ivana:
Ale je pravda, že by som veľmi rada ochutnala a "zjedla" Eleanorine chodidieločká . Mňam. To by bola pochúťka.
Keď do toho pripočítam ešte naše vojny a aká je ona divá, keď je naštvaná, možno by ma chodidielkom aj prefackala. Čo myslíš?

Aleeeee vlastne, nikdy som jej nenapísala, že by som chcela lízať a hrať sa s jej chodidlami, ale nie je zabrzdená, určite si to vyvodila z kontektu .
21.07.2022 21:22:22
Ivana Iva Ivanová:
*učiteľka na biológii
Přidání nového zápisu
TVÁ PŘEZDÍVKA:  TVŮJ E-MAIL:
TEXT ZÁPISU:Opište kod:


  


Změňte svoje cookies preference

Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk