Cookie Consent by Free Privacy Policy website
Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Profil návštěvníka
šoférBusu
Jsem šikovný, a proto jsem autobusák.

Index důvěry:
12

Má k rozdělení:

6

3

Pohlaví: muž
Věk: 33
Ve zpovědnici působí od: 02.01.2024 11:04:43
Číslo profilu: 112097
Naposledy se přihlásil: 10.05.2024 13:14:59
Poslední rozhřešení dal: 10.05.2024 14:37:36
Doteď napsal rozhřešení: 421
Bodování aktivity: 3 bodů
Počet návštěv tohoto profilu: 1162
Oblíbené WWW:
Vstupní dotazník:   Ještě nevyplnil
Osobní statistiky:   zobraz
Vztahy na Zpovědnici:   zobraz
Smajlíci:   zobraz
Miluje:
Nenávidí:
Obdivuje:
V.I.P.
Moderátor
Člen klubu Zpovědnice
Stálý návštěvník
Registrovaný návštěvník

Přidej se k nám!!
KLUB
ZPOVĚDNICEOsobní návštěvní kniha Starší záznamy v knize
10.05.2024 13:58:13
jitrnice:
Já o to ani nestojím, můžeš být v klidu.
09.05.2024 11:38:16
Návrat do minulosti:
"Nemáte nějaké tipy, jak zhubnout a dostat se minimálně na váhu 58 kg?"
Jednak stárneš (já stárnu od 23 let) (také si překročil legendární Kristovi léta), druhak máš asi větší příjem než výdaj. A třeťak můžeš mít třeba nějaký zdrav. problém(štítná žláza atd). Docela mě udivuje, že máš také dlouhé procházky a pneu nejde sundat.
08.05.2024 17:54:04
bilej tygr:
K zájmu o jógu – tak kdysi v mládí jsem chtěl zkusit, jestli opravdu funguje něco z těch „nevědeckých“ jevů. Začal jsem se o to zajímat, potom to cvičit, a potom už to přinášelo svoje ovoce, a došel jsem k závěru, že není nic, co by v životě víc stálo za nějaké úsilí.
Psychedelika – myslím, že v pokoji uvidím to samé, ať tam vstoupím jedněma dveřma nebo druhýma... I když zkušenější říkají, že s pomocí drog se člověk dostává sice mimo ten navyklý, racionální svět – ale jen to nejnižších pater. Do těch vyšších už musíš za střízliva a svobodně. Vrcholovému sportovci se taky může někdo vyrovnat s pomocí dopingů – ale jen jednorázově.
Fotka mi nic moc neříká... takže bez komentáře.
08.05.2024 17:13:12
jitrnice:
Dám ti stejnou radu, co mi ty dáváš do profilu ( jen doplním tvou přezdívku) :
" Takže pro příště milý šofére - než něco napíšeš, pořádně si to promysli, ať se zbytečně neztrapňuješ."
Když už chceš radit šofére autobusu, tak se nejdříve drž své rady, aby ses tady na Zpovědnici neztrapňoval tak často. Nic ve zlém, ale musela jsem si rýpnout.
07.05.2024 11:02:13
jitrnice:
Co si o té fotce myslím ? Myslím si, že na ní nejsi ty, psal jsi někde, že jsi tlustý. Myslím si, že ta fotka je stažená někde z internetu.
06.05.2024 21:29:23
bilej tygr:
V rakvi - no, trochu jsem pro účely této diskuse spojil dva zážitky.
Do rakve mě zavřeli spolužáci na chmelu. Byl tam opuštěný kostel i s tou rakví, a štengrovali jsme se, kdo si do ní lehne. Já jsem si tam lehl, oni mě zavřeli deklem a všichni si na něj sedli - takže jsem tam byl chvíli opravdu uvězněný. Jeden ještě pronášel "věštbu": "Do roka a do dne tam budeš navždy..." Jasně, že jsem o tom přemýšlel, jaké by to bylo.
Ale ten důležitý zážitek byl jindy, je to posané vzpovědi č. 170872.
06.05.2024 21:20:06
KocourJarda:
Ahoj. Ty bys o nějaké slečně věděl? Když tak mrkni ke mně na odpověď.
06.05.2024 13:47:50
jitrnice:
Nevím co ti na to napsat. Už mi dochází slova.
22.04.2024 10:56:18
Michal-222:
"Kdo ti vůbec řekl, že máš IQ 78? Chápu, že to myslíš jako legraci, ale vtipné to není. Je to otravné."
...
No, shodlo se na tom 90% místních uživatelů. Nebo přesněji řečeno, shodlo se na tom 100% místních uživatelů. 90% z nich si myslí, že jsou chytřejší než já ... a z toho plyne kýžená hodnota IQ78.
...
Proč tě to vlastně tak rozčiluje?
22.04.2024 10:06:46
Návrat do minulosti:
Tak už to sem nahraj.
22.04.2024 08:04:45
kaiten:
Myslím, že prošly i explicitnější věci...
16.04.2024 09:43:45
Izumi Miyako:
Ahoj, bus řídí ex. Je jako řidič u místního dopravního podniku. Sem tam se koukám, jestli náhodou neřídí bus, kterým zrovna s dcerou jedeme.
11.04.2024 22:07:25
Katedra psychologie:
Ahoj, v rámci zachování anonymity samozřejmě nebudu sdělovat, kde studuji. Jinak učitelská profese je časově naprosto perfektní. Ale teda románek s postarší paní učitelkou si nechám ujít. Jako jo, ale nakonec - proč děláme v životě ten zbytek, proč se hodíme za peěznma, lepšíma domama, autama, lepšíma sex. partnerama, proč všichni neodejdeme někam na samotu do lesa? No přece mimo jiné proto, aby bylo s čím machrovat. Jak řekl jeden vyučující filosofie, celý život se tady člověk patlá se nějakýma filosofickýma.... aby ho někdo poplácal po rameni a mohl jsem v klidu umřít. Poukazoval tak na tu honbu za větrem. A taky na potřebu uznání. Ano, úplně v pohodě si vystačím s kvalitním jídlem, důstojným bydlením a nepotřebují nejnovější modní výstřelky. Kdyby touha po vzdělanosti byla podmíněna penězi, studovala by tak maximálně třetina současných studentů
09.04.2024 20:24:22
bilej tygr:
Ahoj, no já nějak "protřelý" taky nejsem, spíš o tom jenom přemýšlím. A ostatně o tom píšu na zpovednici, vlastně skoro všechno vychází z mých názorů o životě.
Můžeš se taky podívat na moje stránky, co mám uvedené v profilu. I když zrovna to "Co si myslím o světě" už bych měl smazat, to jsou spíš takové bláboly z mládí... ale třeba na odkaze "jóga" jsou nějaké moje úvahy a práce do seminářů. Aspoň tam budu mít nějakou návštěvnost, stejně pořád chodí výpisy 0, 0, 0...
07.04.2024 10:31:20
Loca Loca:
Ale vůbec nejsem zahořklá, popravdě chlapy miluji víc než ženský, jsem radši ve vaší společnosti...jste fajn!
04.04.2024 14:44:37
Teta Dana:
Ahoj,
díky za reakci. Myslím ale, že mě přeceňuješ s tou kvalitou příspěvků.
Podle mě tu má víc uživatelů zajímavější životní příběh. Jenže já tu na sebe vykecám i hodně soukromé věci, některé z nich netuší ani mí nejbližší.
Je to jediné CZ fórum, kde jsem (doufám) anonymní.
Na ostatních diskuzácích se musím držet zkrátka - některé lidi odtamtud znám osobně.
Na jedno fórum jsem bohužel přitáhla bráchu a švagrovku a ač je mám ráda, určité věci nechci, aby věděli.

Já tě taky ráda čtu. Jsi zajímavý, přemýšlivý člověk.
A hodně si vážím toho, že jsi se mi omluvil za ty výpady k mé osobě před časem...
24.03.2024 13:10:43
Teta Dana:
No, nevím, zda bych to dala. Pouliční život přináší různé praktické problémy, které bych nevěděla, jak řešit. Kde si nabít mobil, kde sehnat peníze, když krást se bojím a somrovat stydím. Jak si ohlídat skrovný majetek, aby mě neokradli?

Jednou jsem pozdě večer přejela vlakem x stanic (usnula jsem) a průvodčí mě probudil na konečné u polských hranic. Spoj zpět už nejel. Taxík by stál 5 tisíc a když jsem zkoušela jeden penzion, tak vylezla otrávená rozespalá ženská a že mají plno.
Byla ale teplá letní noc, tak jsem si sedla na lavičku v parčíku a vytuhla jsem tam. Ráno mě vzbudil nějaký agresivní důchodce: "Pani, co tady děláte?!"
Bylo to pro mě ponižující, nejsem zvyklá, aby na mě někdo řval a myslím, že lidi na ulici opovržení ze strany většinové společnosti zažívají často. Já bych tohle těžko snášela... tohle je asi hlavní důvod, protože na nepohodlí se dá zvyknout a těm praktickým záležitostem by mě naučili kolegové.
Jsem hodně konformní člověk a i když se někdy snažím sama sebe obelhávat, že mi na mínění druhých nezáleží - že mi můžou vlézt na záda - tak opak je pravdou.

Tyto lidi neodsuzuju, jak jsem psala. Lituji ty, kteří propadli sítem a z důvodu třeba duševní nemoci a závislosti nemůžou (i přes pomoc sociálních služeb) najít cestu zpět. Ani se nesnaží, jsou už rezignovaní.

A k lidem, kteří se rozhodli žít takto z vlastní vůle (existují, i když je jich menšina) chovám určitý obdiv.
Ještě větší respekt pociťuju k ženám, které se probíjejí pouličním životem samy, protože to musí být náročné. Je jich podle průzkumu jen malé procento. Ostatní ženy mají buď druhá-ochránce nebo žijí ve skupině ostatních...

Takže asi tak.

Jaký máš názor ty?
21.03.2024 03:55:01
*Já Král I*:
Děkuju za komplimenty, at už jsou skutečné nebo z jiných důvodů.

Co se týče tématu ženy a vztahy, vždy tvořilo cca 10% z mého reakčního a článkového portfolia.
Jenže, když napíšeš cokoliv úderného o ženských, vždycky to nejvíc vynikne až vybouchne.
Každopádně, celý svět ovládají kundy a celý Vesmír se točí kolem děr, takže je to celkem důležité téma... Navíc, sebetvrdší chlapi nedostávají největší kotel života ve rvačkách nebo v boji, ale od osudových žen.

Ohledně submisivity, dominance, ds vztahů, to je obsáhlé téma. Co jsem k tomu chtěl říct, dal jsem do své bdsm knihy a zbytek už je spíš opakování vyřčeného, když chci někde poradit/pomoct.
Každopádně, mužům se submisivní orientací dnes opravdu nezávidím, mají to dost těžké. Tím spíš, pokud ta submisivita není jen sexuální, ale i vztahová. Mé postoje ohledně existence přirozeně dominantních žen je zpravidla nepotěší, takže je radši moc nepřidávám k dobru.

A ohledně dnešní zpovědnice, to je pád na katastrofální dno. Kvalitativně i návštěvností. K tomu není co dodat pro ty, kteří zažili její vrcholné období. Podnětných lidí tu zbylo jen pár.
19.03.2024 15:47:30
Teta Dana:
Ahoj, neviděla, dík za tip!

Snad jsi mě předtím v té diskuzi špatně nepochopil - já nijak nepropaguju tenhle způsob žití (pro většinu z nás navíc není, já bych třeba coby tulačka nepřežila na ulici ani den, to vyžaduje určitým způsobem tvrdou, odolnou povahu).
Jen ty lidi prostě neodsuzuju.
15.03.2024 16:32:34
Soraya:
Jsi hodný, ale vidíš, že se tam zrovna nalepili nějací pitomci, což mě teda mrzí. Izumi by si pomoc určitě zasloužila.
Přidání nového zápisu
TVÁ PŘEZDÍVKA:  TVŮJ E-MAIL:
TEXT ZÁPISU:Opište kod:


  


Změňte svoje cookies preference

Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk