Ahoj, teď koukám, že jsem ti zapomněla odpovědět na tvůj vzkaz, co jsi mi psal před měsícem
V rámci objektivity jsem si přečetla víc tvých rozhřešení - a rozdíl tam oproti tvému minulému působení vlastně není; stále píšeš hezky, jsi chytrý, ráda tě čtu.
Jen ti nesedí, když se v hádce necháš unést a sklouzneš k primitivismům.
P.S.: navíc podobně jako Svitavák mám výhrady k tvému nicku. Proč Lovec incelů?
Incel je neutrální pojem - involuntary celibate - nedobrovolně bez vztahu.
Může to být introvertní nesmělý kluk, který navíc ve své sociální bublině ani žádné holky nemá.
Chtěl by vztah, ale neví, jak na to.
Incelem byl třeba i uživatel dotnet.
Nebo to taky může být zahořklý hajzl, co navíc sežral tu slavnou redpilláckou teorii i s navijákem. A kterého by se žádná příčetná žena nedotkla ani dvoumetrovou dezinfikovanou tyčí.
Není incel jako incel...