máš sympatický nick. Obecně mám rád lidi, kteří pečou (evokuje mi to kradení čerstvých hotových kuřecích řízků a následné peskování mojí osoby ze strany manželky. Nebo sobotní ráno, kafíčko a domácí bábovku).
Pokud skutečně pečeš ráda, tak se v životě rozhodně neztratíš
No nic, chtěl jsem Tě jen pozdravit. Měj se pěkně.