Cookie Consent by Free Privacy Policy website
Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Profil návštěvníka
allloe
Kdo jde vstříc slunci, nechává stín za sebou.

Index důvěry:
200

Má k rozdělení:

24

12

Pohlaví: žena
Věk: 33
Ve zpovědnici působí od: 27.02.2008 18:34:21
Číslo profilu: 44186
Naposledy se přihlásil: 12.06.2026 01:49:49
Poslední rozhřešení dal: 11.06.2026 21:53:12
Doteď napsal rozhřešení: 5988
Bodování aktivity: 1 bodů
Počet návštěv tohoto profilu: 112166
E-mail:
Oblíbené WWW:
Vstupní dotazník:   zobraz
Osobní statistiky:   zobraz
Vztahy na Zpovědnici:   zobraz
Smajlíci:   zobraz
Miluje: Ptakolebec
Nenávidí:
Obdivuje: Snehomurka789
V.I.P.
Moderátor
Člen klubu Zpovědnice
Stálý návštěvník
Registrovaný návštěvník

Přidej se k nám!!
KLUB
ZPOVĚDNICE



Osobní návštěvní kniha Starší záznamy v knize
11.06.2026 22:47:50
Lovec incelů:
HALUŠKY SI VYHRÁLA, ALE MOJE SRDCE NIE.
11.06.2026 19:57:15
Lovec incelů:
Hlavně že líbala, když jsem jí něco koupil, viď, že, čekala na prachy...
Dědeček.

<3
11.06.2026 17:00:07
Lovec incelů:
Připadalo ti to, že se usmívám na tebe neupřímně? <3 :'(
11.06.2026 16:49:08
Lovec incelů:
OPRAVDU NĚCO, ŽE?

S profilovkou jsem nemohl jinak, říkal jsem, že jsem ÚLISNÝ.
JAKOŽE MOC.
https://www.youtube.com/watch?v=T9 Jy52eeZTw
11.06.2026 16:31:13
Lovec incelů:
https://www.youtube.com/watch?v=9hkRJB3y k2I

Byl rozbitý odkaz!
11.06.2026 13:51:28
Lovec incelů:
Aha, tak za minutu.

https://www.youtube.com/watch?v=9 hkRJB3yk2I
11.06.2026 13:46:13
Lovec incelů:
Velmi se ve mně pleteš! Já JSEM úlisný!
Ale jestli máš v hlavě tisíc myšlenek za vteřinu, je všechno v pořádku!
09.06.2026 02:46:01
Posse:
ps: a nemusim ti palit baracek. Index mas na 200 uz i tak!
09.06.2026 02:41:14
Posse:
Ty jo. On mel kdysi nejaky strasne nihilisticky obdobi, pokud to nebylo furt. Ale ja ho tak neznal. Jsem si listoval mym profilem a z nostalgie to probral. Dosel jsem az k nemu

Detox je fajn. Taky ted musim delat. Tak budu tak hlavne tady v profilu a do vybehu radsi moc nepolezu

Kdo nebyl magor

Duse vypustena, jdu spat
07.06.2026 00:56:39
Oshiioff ( ):
Pps: jsem něco hledal, ale Allloe jsem nepřehlídnul, když tam byla tak dobrou
07.06.2026 00:41:55
Oshiioff ( ):
* sdeleni, tim myslim to nadherny logo co mas v profilu, co mi pripomina Terminatora
07.06.2026 00:39:25
Posse:
Nene! Až dokážeš okrasnej lem kolem kapesníku, vezmu tě do party
07.06.2026 00:32:02
Posse:
Ty jo. v trashtalking modu jen tak nebudu.

Ale pamatuji si, ze mate klice pod rohozkou. Zitra dat jinam!

Stejne tak i to tvy sdělení, co mi pripomina Oppenhaimera. Hiroshima je fascinující....

A vlastne i ten crash do Fildaska, kteryho jsem nemusel (asi jen neporozumeni).

Pěknou neděli. Poprosil bych podrbat morčátka!

A ten Kalousek...
06.06.2026 08:53:46
Svitavy se nezdají:
Máš ještě něco v mailu, neboj, stručnýho.
06.06.2026 01:10:36
Svitavy se nezdají:
Ale je to vtipný a děsivý zároveň, jakej je to (kromě mnoha jiného) strašnej komouš - jak hrozně nadává na všechno, co není podle jeho uhnutých a nerealistických představ dostatečně optimistické. Mi to připomnělo, jak za normalizace musel nějakej zpěvák přejmenovat svou píseň Čierny kvet na Biely kvet
05.06.2026 22:37:00
Svitavy se nezdají:
Jestlipak víš, že "zdravím místní gumy" z diskuze o Charlottě Gottové je opět ten, o kterém už jsme tu mluvili? Bláznivý spammer, tzv. Teplý klávesák, minule jsi řekla, že je výstižný, že zrovna on nemá co povídat o slizkosti. Jo, straší tu furt dokola pod hromadou přezdívek.
04.06.2026 20:21:07
Lovec incelů:
Stanka moja zlatá, nemáš šancu! <3
04.06.2026 14:08:42
Posse:
* né moje Příspěvky v tom (Oshii) jsou moje! Šít umím! Jsem to měl místo sexuální výchovy! (upřímně a vážně)
04.06.2026 14:07:25
Posse:
To se ti líbí? Je vidět, že jsi žena vytříbeného vkusu a jemných nuancí. Já takovej jsem i naživo. Né teda doma v soukromí, ale v práci. Doma jsem hodnej Napíšu jak budu v režimu Trashtalking 2.0

Z toho dne si hlavně pamatuji to, že kolega přišel do Brněnského pivovaru a objednal si Plzeň. Druhej přišel zase přepadlej proto, že se těšil na záchod a druhej tam za ním vedle přišel k mušli a začal na něj mluvit. Prostě takové intelektuální strasti normálního života a pak přijdeš sem Tady už jsem se jen chlámal. Zas lepší než Nietzche. Toho mám v šufleti schovanýho pro opáčko na důchod.

Musíš mít minimálně jeden bod, aby se to aktivovalo. Pak už to je jedno.... No, zpovědnice.... kdybys věděla.... Kdybys tušila.... kdyby sis vůbec představila!!! Např. 33195 - moje první zpověď, za kterou jsem byl prohlášen některými "nadsamci" jako vrchní spammer
01.06.2026 21:50:53
Posse:
Netervma nekde jeste gumidky schovany. Pry jestli to nechci... jsem rikal, ze ne

Proti Nesmirovi nic nemam ono to nebylo osobni. Ale ja treba jsem zvyklej veci resit pod kapotou jen v praci. Navic jsem byl s kolegy na pivu, oni pak sli na gameacess pro visacky, ja se na to vybodnul...

Prej pod vlivem az napises. Jsem si vsimnul, ze jsi posledni dobou nejak hrave kreativni
Přidání nového zápisu
TVÁ PŘEZDÍVKA:  TVŮJ E-MAIL:
TEXT ZÁPISU:



Opište kod:


  


Změňte svoje cookies preference

Slevy do obchodu... NOTINO ...aktuálně.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk