Lovec incelů:
HALUŠKY SI VYHRÁLA, ALE MOJE SRDCE NIE.
|
Lovec incelů:
Hlavně že líbala, když jsem jí něco koupil, viď, že, čekala na prachy...
Dědeček.
<3
|
Lovec incelů:
Připadalo ti to, že se usmívám na tebe neupřímně? <3 :'(
|
Lovec incelů:
OPRAVDU NĚCO, ŽE?
S profilovkou jsem nemohl jinak, říkal jsem, že jsem ÚLISNÝ.
JAKOŽE MOC.
https://www.youtube.com/watch?v=T9 Jy52eeZTw
|
Lovec incelů:
https://www.youtube.com/watch?v=9hkRJB3y k2I
Byl rozbitý odkaz! 
|
Lovec incelů:
Aha, tak za minutu.
https://www.youtube.com/watch?v=9 hkRJB3yk2I
|
Lovec incelů:
Velmi se ve mně pleteš! Já JSEM úlisný!
Ale jestli máš v hlavě tisíc myšlenek za vteřinu, je všechno v pořádku!
|
Posse:
ps: a nemusim ti palit baracek. Index mas na 200 uz i tak!
|
Posse:
Ty jo. On mel kdysi nejaky strasne nihilisticky obdobi, pokud to nebylo furt. Ale ja ho tak neznal. Jsem si listoval mym profilem a z nostalgie to probral. Dosel jsem az k nemu
Detox je fajn. Taky ted musim delat. Tak budu tak hlavne tady v profilu a do vybehu radsi moc nepolezu
Kdo nebyl magor
Duse vypustena, jdu spat
|
Oshiioff ( ):
Pps: jsem něco hledal, ale Allloe jsem nepřehlídnul, když tam byla  tak dobrou
|
Oshiioff ( ):
* sdeleni, tim myslim to nadherny logo co mas v profilu, co mi pripomina Terminatora
|
Posse:
Nene! Až dokážeš okrasnej lem kolem kapesníku, vezmu tě do party
|
Posse:
Ty jo. v trashtalking modu jen tak nebudu.
Ale pamatuji si, ze mate klice pod rohozkou. Zitra dat jinam!
Stejne tak i to tvy sdělení, co mi pripomina Oppenhaimera. Hiroshima je fascinující....
A vlastne i ten crash do Fildaska, kteryho jsem nemusel (asi jen neporozumeni).
Pěknou neděli. Poprosil bych podrbat morčátka!
A ten Kalousek...
|
Svitavy se nezdají:
Máš ještě něco v mailu, neboj, stručnýho.
|
Svitavy se nezdají:
Ale je to vtipný a děsivý zároveň, jakej je to (kromě mnoha jiného) strašnej komouš - jak hrozně nadává na všechno, co není podle jeho uhnutých a nerealistických představ dostatečně optimistické. Mi to připomnělo, jak za normalizace musel nějakej zpěvák přejmenovat svou píseň Čierny kvet na Biely kvet 
|
Svitavy se nezdají:
Jestlipak víš, že "zdravím místní gumy" z diskuze o Charlottě Gottové je opět ten, o kterém už jsme tu mluvili? Bláznivý spammer, tzv. Teplý klávesák, minule jsi řekla, že je výstižný, že zrovna on nemá co povídat o slizkosti. Jo, straší tu furt dokola pod hromadou přezdívek.
|
Lovec incelů:
Stanka moja zlatá, nemáš šancu! <3
|
Posse:
* né moje  Příspěvky v tom (Oshii) jsou moje! Šít umím! Jsem to měl místo sexuální výchovy! (upřímně a vážně)
|
Posse:
To se ti líbí? Je vidět, že jsi žena vytříbeného vkusu a jemných nuancí. Já takovej jsem i naživo. Né teda doma v soukromí, ale v práci. Doma jsem hodnej  Napíšu jak budu v režimu Trashtalking 2.0
Z toho dne si hlavně pamatuji to, že kolega přišel do Brněnského pivovaru a objednal si Plzeň. Druhej přišel zase přepadlej proto, že se těšil na záchod a druhej tam za ním vedle přišel k mušli a začal na něj mluvit. Prostě takové intelektuální strasti normálního života a pak přijdeš sem  Tady už jsem se jen chlámal. Zas lepší než Nietzche. Toho mám v šufleti schovanýho pro opáčko na důchod.
Musíš mít minimálně jeden bod, aby se to aktivovalo. Pak už to je jedno.... No, zpovědnice.... kdybys věděla.... Kdybys tušila.... kdyby sis vůbec představila!!! Např. 33195 - moje první zpověď, za kterou jsem byl prohlášen některými "nadsamci" jako vrchní spammer
|
Posse:
Netervma nekde jeste gumidky schovany. Pry jestli to nechci...  jsem rikal, ze ne
Proti Nesmirovi nic nemam  ono to nebylo osobni. Ale ja treba jsem zvyklej veci resit pod kapotou jen v praci. Navic jsem byl s kolegy na pivu, oni pak sli na gameacess pro visacky, ja se na to vybodnul...
Prej pod vlivem az napises. Jsem si vsimnul, ze jsi posledni dobou nejak hrave kreativni
|