Udělal jsem překlep na grafice, gtx1050, notebook MSI gl62m 7rdx i když nevím proč na oficiálních stránkách píšou s jinou grafárnou. Ovladače jsem aktualizoval, to bylo první co mě napadlo. Hrál jsem pouze skušební verzi, možná to neměly dostatečně doladěné. Řešit to nebudu, na dnešní poměry i z videí ze streemu grafika nic moc a teď, když vyšla HD edice AoE II ani neuvažuji o koupi.
Díky za zájem.
