Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Profil návštěvníka
Honzazbrna
zpovzdali.blog.cz

Index důvěry:
40

Má k rozdělení:

7

4

Pohlaví: muž
Věk: 36
Ve zpovědnici působí od: 08.04.2017 17:03:34
Číslo profilu: 99703
Naposledy se přihlásil: 15.12.2019 12:53:42
Poslední rozhřešení dal: 14.12.2019 20:34:09
Doteď napsal rozhřešení: 6881
Bodování aktivity: 9 bodů
Počet návštěv tohoto profilu: 18623
E-mail:
Oblíbené WWW: https://f.4fan.cz/
Vstupní dotazník:   zobraz
Osobní statistiky:   zobraz
Vztahy na Zpovědnici:   zobraz
Smajlíci:   zobraz
Miluje:
Nenávidí:
Obdivuje:
V.I.P.
Moderátor
Člen klubu Zpovědnice
Stálý návštěvník
Registrovaný návštěvník

Přidej se k nám!!
KLUB
ZPOVĚDNICEOsobní návštěvní kniha Starší záznamy v knize
13.12.2019 16:58:05
Honzazbrna:
Tak pro nás INCELy je toto jenom nějaká realita jako z televize, protože k nám se stejně žádná nikdy nepřiblíží ani na 10 metrů
13.12.2019 15:01:05
Denisekkk:
Souhlasím se vším Pragmatixem.

Ono dneska ta ženská rovnocennost se šmikla kontrole a ženský ji využívají hlavně tak jak se jim to v danou situaci hodí. Proto raději než chytit tu první ženskou co uvidím nebo se mi nabídne a v budoucnu díky ní přijít i o holou prdel, raději budu sám. Alespoň teď nemusím v mém věku řešit rozchody, soudy o děti, alimenty, rozdělení majetku.. jako někteří mí známí - chlapi co se daly do kupy hned s tou co se jim blýskla v cestičce života.
12.12.2019 23:28:51
*Pragmatix I*:
Ad tekíla
Jo, teoreticky to zní hezky - ale jen z pohledu ženy, protože většina mužů jsou zodpovědní a slušní partneři, což současným ženám nehrozí.
Z pohledu mnoha chlapů je bohužel zkušenost taková, že je žena podrazí, nepomůže, opustí, začne válčit děti apod. právě v okamžiku nemoci či krize partnera.
Mám tu skvělou zkušenost taky, kdy ti někdo roky říká, jak tě hrozně miluje, jak by bez tebe chcípl, se vším jsi mu pomohl, vytáhl ho ze sraček, zachránil mu život, dal ho dohromady, stokrát tě uprosí, když se na to při selháních protějšku chceš vykašlat, a pak s gustem vše položí při tvé nemoci a naloží ti víc než hejtři a stalkeři na zpovědnici.
Co mi to důrazně připomnělo? Srát na ženské, nikdy je nebrat jako životní partnery a soustředit se na ty, kteří nejsou v krizi bezcitné, zlé, nemilosrdné, zákeřné svině, ale skuteční kamarádi či tvá krev, lidi, kterým na tobě záleží a nejvíc, když je ti nejhůř.
Každá ženská nechá chlapa chcípnout na ulici, dobrý nejbližší příbuzný nebo nejlepší kamarád NE. Příkladů je všude kolem miliony.
Připomnělo mi to právě to, že nebylo moudré přijít o kamarády, kamarádky, fanynky tím, že se přespříliš věnuješ jedné ženské a divadlu na vážný vztah, které skončí při první krizi hereččiným katastrofickým scénářem v hlavě, vnuceným feminismem, jak těm špatným, tak těm lepším ženám (takže se nakonec jako kurvy zachovají všechny). A ne, není to bohužel o výběru (který sám vždy každému radím pečlivě hlídat), udělá to dnes KAŽDÁ a každému, stačí se dívat kolem. Nevybereš si, bezcharakterní svině jsou dnes všechny, feminismus to tak učí ženy odmalička a za zrady mužů či rozbíjení rodin dává stát ženám vysoké odměny (dávky, vypořádání, alimenty, mzdu za nesmyslná, nepotřebná zaměstnání).
Když chlap nechce skončit špatně, musí se orientovat v první řadě na své dobré příbuzné (když má jen špatné, tak má smůlu), dobré kamarády a kamarádky.
Kdo mi asi tak pomohl, když bylo nejhůř??? Letitá partnerka snad???
Hovno. Jedna kamarádka/fanynka + nejbližší příbuzný.

Takže, svět pro muže a pro ženy vypadá úplně jinak (a svět pro slušné chlapy vs pro hajzly a děvkaře taky). Natož svět pro ženy s velkýma...očima, že teki.
Tvá krev a nejlepší kamarád-ka pomůže, ženská-partnerka zradí a podrazí VŽDY.
Proto jsou taky v 99. 999999% případů bezdomovci muži (a o těch pár ženských se zas stará nějaký bezdomovec, na kterého za to dotyčná řve).
Rada, že se má chlap nějak víc orientovat na ženu-partnerku a nehlídat si zadní vrátka, je v dnešním stavu žen likvidační. Žena tě zradí jako první, když se otřese nebo potápí lod´. Krysy utíkají vždy první.
Jediný, kdo muži pomůže, jsou rodiče, sourozenci nebo celoživotní kamarádi-ky (kdo má fanynky, tak ty taky, dokud z nich neuděláš partnerky).
Trvalé oddanosti dnes není schopna ŽÁDNÁ žena, celoživotní vztahy už v generacích pod 50 neexistují, všichni opustí všechny.
Ženské přicházejí a odcházejí jako chřipka/sračka, nejbližší příbuzní a přátelé zůstávají. Je to smutné, nelíbí se mi to, ale to je v tomto režimu s hlavní ženskou dogmatickou vírou feminismu asi tak vše, co s tím nadělám. Kdo naivně doufá v něco jiného, může si jít rovnou lehnout do krabice pod most nebo na hřbitov, ulehčí si hodně trápení, než to tam po rozchodu/rozvodu dojde. Za každým bezdomovcem nebo sebevrahem stojí jeho bejvalka, která už za týden ani neví, jak se ten idiot jmenoval a kurví se s jiným, pak s dalším a potom s dalším.
*
Bez ohledu na vše výše napsané to neznamená, že by si chlap neměl pořídit ženskou a rodinu. Naopak to znamená, že to má udělat, ale tak, aby byl zabezpečený a připravený, až ho žena zradí, protože ho zradí neodvratně každá a jen idiot nebo mladík s tím předem nepočítá.
Abych nezapomněl - čím víc dětí, tím víc adidas. Čím méně svatby, tím méně bezdomovců a chudých vlastních potomků. Při stávajících femi zákonech a víře žen se žení jen totální blázni, kteří tím nezničí jen sebe, ale hlavně ekonomicky své děti (protože vše, co vybudovali, ukradne bejvalka a cizí amant a cizí děti).
12.12.2019 20:15:17
zase jsem to já:
Píšu čistou pravdu
11.12.2019 12:12:11
#tekíla#:
Jo, ono ale i to singlovstvi má svoje. Když se ti kamarádi začnou ženit, zakládat rodiny a mají na tebe min času, když onemocnis a nikdo ti ani nenakoupi, když je ti smutno nebo naopak hezky a chtěl bys to s někým sdílet, k někomu se pritulit.., kdyz ti přijde, že chození do práce a koníčku už bylo dost a že ti to vlastně nestačí..

Ideal je asi být spokojený s tím, co mám. Nebo mít sílu změnit to, s čím spokojený nejsem. A pokud to zmenit nelze - tak se s tím smířit a viz začátek, byt spokojený s tím, co mám.
11.12.2019 11:27:31
#tekíla#:
Teď nevím, jestli ti rozumím. Jakože mít vztah by bylo fajn, ale už ne některé věci, které k tomu patří? Jako návštěvy pribuzenstva a podobně? No jo, bohužel, nic není bezchybne a až tak dokonale, jak se zdálky zda
Něco za něco, tak to prostě je. Vlasy v odtoku, Ordinace místo fotbalu v telce, romantická sladarna v kině místo pohodoveho pareni cska, raw light mrkvove cupcakes Místo chlastani s kamarády, kdy jdeš, kam jdeš, s kým jdeš, kdy se vrátíš?... Ale stejně je to fajn. A přijde mi škoda, když by měl hlavně mladý kluk rezignovat.
11.12.2019 10:36:27
#tekíla#:
No vidíš. To může být zajímavý začátek. A podobných věcí tě může napadnout víc.

Nebo mě napadá, že může být fajn se zkusit obklopovat ciilevedomyma a optimistickyma lidma, jejichž energie je nakazliva. Slyšel jsi treba o Ivu Tomanovi? Ten si udělal kariéru ze svého prerodu z extrémního losera v úspěšného člověka. Jemu šlo sice primárně o peníze, ale mluvil i o vztazích.
11.12.2019 10:13:48
#tekíla#:
Jo, vždycky přijdou pochybnosti, nechuť, pokles energie a odhodlání a člověk přirozeně polevi. Občas je to i užitečné- může zapremyslet, jestli není na čase vyzkoušet jinou, efektivnější strategii. Hlavní je se dlouhodobě snažit a nevzdavat se. Jsme pány svého života a jaký si to uděláme, takový to budem mít.
10.12.2019 22:48:16
#tekíla#:
jo, placený sex nic neřeší. to je jen technikálie, co neřeší zapojení do společnosti a partnerské vztahy. jde o něco jiného.

já ti věřím, že ten tlak je neskutečný. nepopírám, že jsou muka sledovat něco, co strašně moc chceš, ale nemůžeš to mít. souhlasím s tebou i v tom, že do určité míry se na tom podílí i nastavení společnosti, která fakt není ideální a umí být k některým i hodně krutá (stejně jako byla v minulosti a bude i v budoucnosti, jen se proměňují skupiny utlačovaných) - jen zrovna tenhle aspekt špatné společnosti, rozmazlenosti žen nebo whatever podle mě incelové přeceňují. a zamlčují nebo bagatelizují vlastní podíl viny na své situaci. a místo aby hledali způsoby, jak si navzájem pomoct, ať už radou, tipy nebo podporou ve smyslu "nevzdávej se, snaž se dál", tak jen nadávají na svět, na ženský, na krasavečky a na svůj osud a utápí se v sebelítosti.

to téma má obrovskou energii a potenciál. a právě proto mi přijde škoda toho naplno nevyužít. vaše hnutí určitě nabízí možnost se svěřit a najít porozumění lidí, co si prošli nebo prochází něčím podobným - ale jsou tam i lidé, kteří druhé motivují k tomu zkusit něco jinak a lépe? udělat něco pro to, aby se měli lépe?

nehledě na to, že sám sebe člověk změní mnohem snáze než celý svět. a vlastně až po tom, co se mu povede proměnit sebe, by měl pomýšlet na změnu druhých. takže začít si tiše pokorně přemýšlet nad tím, kde asi já dělám chybu, co bych mohla dělat jinak a co bych naopak dělat neměla, abych byla úspěšná - to je ten nejlepší start;

- asi dojdu k tomu, že poměrně přesně vím, co bych dělat měla nebo neměla - ale nestojí mi to za to, nechce se mi. tak se holt smířím s tím, co mám. páč je to má svobodná volba, resp. její důsledky. tak si nestěžuju, nefňukám, ale užívám si aspoň to, co mám.
- nebo dojdu k tomu, že fakt netuším, jak si pomoct - a pak je dobrý nápad zkusit rady zkušenějších, odborníků, přátel apod.
- a nebo - a to je ten nejlepší možný případ - přijdu na to, co bych dělat měla a neměla, a ujasním si, že mi to za to stojí, a začnu se fakt snažit a makat, aby to vyšlo.
a v tomhle případě ani nevěřím, že by to nevyšlo, když do toho dám vše. a pokud do toho dám opravdu vše a ono to přece jen nevyjde - budu mít klid. čisté svědomí, že jsem pro to udělala maximum, ale nárok na štěstí holt není u koho uplatnit

10.12.2019 21:14:14
#tekíla#:
Hele, trošku jsem to přehnala, ale za podstatou si stojím - obecně jde leccos dělat se svou mizernou situací, snažit se ji zlepšit a pokud to nelze, tzn. objektivně nelze = všechny možnosti byly vyčerpány, pak se s ní lze smířit.
Ale pokud se s ní někdo smíří předčasně jen proto, že rezignuje, aniž by zkusil všechny možnosti, jak se z toho dostat, a navíc si férově nepřizná - ok, už mě to nebaví, možná bych se mohl mít líp, ale kašlu na to, nechce se mi a raději si ponesu následky - a místo toho férového přiznání si lže do kapsy, že chyba je v druhých, ve světě, v osudu, ve feminizované společnosti, v NWO nebo reptiliánech a krasavečcích...- prostě kdekoli jinde než u něj, tak je to konečná. v tu chvíli oblbne i sám sebe a zamiluje se do své role oběti, začne se s ní identifikovat a pokud je fakt hodně naštvaný na svět, tak se nedivím, že někdy i pár krasavečků vystřílí.

ale ve chvíli, kdy přijme, že svět není, nebyl a nikdy nebude fér, a že stěžováním si nepomůže,a že jediné, co může pomoct, je zatnout zuby a o to usilovněji se rvát o své místo na slunci a věřit, že jednou to dopadne - v tu chvíli vítězí a dřív nebo později dosáhne toho, co chce. jen vytrvalost a houževnatost totiž odlišuje vítěze od poražených. částečně vrozené, částečně získané výchovou a částečně naučené díky pevné vůli. a to je ta cesta, jak se mít líp. převzít odpovědnost za svůj život a jít si za tím, co chci, bez ohledu na to, kolik klacků mi kdo při tom hodí pod nohy.

ale to už jsi i tady slyšel mockrát. takže je asi zbytečné to psát. jen jsem ti chtěla říct, že myslím, že bys mohl. kdybys doopravdy chtěl a byl připraven pro to něco obětovat.
07.12.2019 21:44:36
*Pragmatix I*:
"Sex je veliká věc, jenom když žádný nemáš."
05.12.2019 13:43:33
Muad*Dib:
ahoj. ohledně 1114661 stačí říct...
26.11.2019 17:17:59
*Pragmatix I*:
"Starosti vás krasavečků na hlavy nás vošklivců"
Nepřeju ti zažít starosti mužů na a po konci vztahů, natož otců, kterým ženy kradou jejich děti s pomocí státu a za odměnu.
Proti tomu jsou jiné starosti docela pohoda jazz.
25.11.2019 18:17:29
Honzazbrna:
Co by dal vošklivec za takovou zooonu...

Nakonec je to každého volba, jestli se bude nebo nebude "kamarádit", na to jsou vždy dva a myslet si, že samička něco dá za to že ji třeba někam zavezete nebo ji vyslechnete je dost ujeté. Samička nemá žádnou povinnost, aby z toho bylo něco víc. To jsou holt ta dnešní moderní ega rozmazlených krasavečků, co jsou zvyklí, že všechno dostanou, co se jim zachce a pak se diví, že v životě to chodí jinak.

Ošklivec se nedostane ani do té fredzůny. Starosti vás krasavečků na hlavy nás vošklivců
23.11.2019 01:33:10
Oslík ( ):
Co říkáš na případ vraždy ve Zdemyslicích u Plzně? Podle mého názoru se vrah zbláznil z půl roku trvající friendzone, kdy to bylo samé kino, divadlo, stanování, přespávání s povídáním bez ničeho intimního znovu a znovu dávání naděje marné naděje a potom zákonité zklamání. A potom pravděpodobně i posměch spolužáků, je že blbec, když je celá třída SŠ takto viděla. Případ extrémní friendzone a tragédie dvou rodin. Dal mu doživotí.
21.11.2019 22:03:41
*Pragmatix I*:
Rád tě tu taky vidím.
07.11.2019 19:44:06
*Pragmatix I*:
Je to má vlastní aktualizovaná parafráze jednoho okřídleného citátu.
Původní autor je německý protestantský teolog Martin Niemöller a původní znění v mírných odlišnostech verzí zní zhruba takto:

Nejdřív přišli pro komunisty,
a já jsem se neozval, protože jsem nebyl komunista.

Pak přišli pro Židy,
a já jsem se neozval, protože jsem nebyl Žid.

Pak přišli pro odboráře,
a já jsem se neozval, protože jsem nebyl odborář.

Pak přišli pro katolíky,
a já jsem se neozval, protože jsem byl protestant.

Pak přišli pro mě

a tehdy už nezbýval nikdo, kdo by se mohl ozvat.
*
Ps: Já to znám se sociálními demokraty, protože ti byli taky dost v pr.
https://cs.wikipedia.org/wiki/Kdy%C 5%BE_p%C5%99i%C5%A1li_nacist%C3%A9
(wik i brát vždy s rezervou + mezery umazat)
06.11.2019 19:00:17
Zas já ( ):
Nedovolal ses, nebo ses na to vykašlal? Rozhodně to nevzdávej. Ať se můžeš mít mnohem líp
06.11.2019 11:10:02
Honzazbrna:
Nijak
05.11.2019 23:03:03
Zas já ( ):
Ahoj Honzo, tak jak ti to dopadlo?
Přidání nového zápisu
TVÁ PŘEZDÍVKA:  TVŮJ E-MAIL:
TEXT ZÁPISU:Opište kod:


  


Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk