Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Profil návštěvníka
Frank Drebin

Index důvěry:
146

Má k rozdělení:

14

8

Pohlaví: muž
Věk: 39
Ve zpovědnici působí od: 04.05.2017 20:17:48
Číslo profilu: 99990
Naposledy se přihlásil: 15.07.2020 22:14:19
Poslední rozhřešení dal: 15.07.2020 23:17:15
Doteď napsal rozhřešení: 27708
Bodování aktivity: 10 bodů
Počet návštěv tohoto profilu: 22296
Oblíbené WWW:
Vstupní dotazník:   Ještě nevyplnil
Osobní statistiky:   zobraz
Vztahy na Zpovědnici:   zobraz
Smajlíci:   zobraz
Miluje:
Nenávidí:
Obdivuje:
V.I.P.
Moderátor
Člen klubu Zpovědnice
Stálý návštěvník
Registrovaný návštěvník

Přidej se k nám!!
KLUB
ZPOVĚDNICEOsobní návštěvní kniha Starší záznamy v knize
15.07.2020 14:08:24
Frank Drebin:
789000: Jo, to dává smysl Ale v tomhle tě zklamu. Protože zrovna v jejím případě se o to nezajímám. Kdyby ses zajímal o někoho jiného, tak buď to budu vědět nebo to zjistím.
15.07.2020 14:06:48
789000 ( ):
To není vtip, ale ty jsi tu pořád, tak určitě víš co se tu děje. Tak proto se ptám tebe.
15.07.2020 14:01:02
Frank Drebin:
789000: To je vtip? Já jsem se jí nevšímal, ani když tu byla. Jinak když už se ptáš, tak to udělala v minulosti několikrát, že se nechala smazat, pak sem chodila neregistrovaná, což jí vyhovuje, protože tak může lépe napadat lidi a nakonec se znovu registrovala.
15.07.2020 13:54:35
789000 ( ):
Ahoj, nevíš proč tu nechodí už Aninka a proč má smazaný profil ?
14.07.2020 16:44:27
Kopho:
Jo... v poho kluci...
14.07.2020 11:49:24
Kopho:
Třeba přijde i víc bab.
14.07.2020 11:43:11
Kopho:
Tak Teq byla zadaná a Kaiten tam do mě šil, páč si ji hlídá. Ségra je ségra a Ivanka(ta bloncka) potřebuje být free, tak jsem jí pak taky pobechal svému osudu

Sraz už se mi znovu organizovat nechce. Je to spousta energie, co mě to stojí, a kdyby tam nepřišla ségra s Ivankou, tak je tam jediná holka Teq, která je zadaná. Njn
12.07.2020 09:47:26
Frank Drebin:
Pragmatik: Díky za další rozbor No právě s tou spřízněnou duší bychom se spolu mohli snést Neboj, já pár vztahů měl, jeden šest let, takže vím, jak to funguje Proto jsem radši sám, než abych byl s někým, s kým si to nesedne, jen proto, abych někoho na chvíli měl.
12.07.2020 09:41:27
Frank Drebin:
Olymoon: Díky za účast
12.07.2020 08:50:24
pragmatik-romantik ( ):
"chci nějakou fajn spřízněnou duši, se kterou si budu rozumět, ale když si to opravdu nesedne jako prdel na hrnec, tak radši budu sám."
Ty máš ale extrémní nároky a luxusní choutky.
Nic takového neexistuje. Vidíš to jako dvacetiletej naivní kluk.
S takovou bych byl dodnes panic a to jsem za život poznal blíže desetitisíce žen.
Vyšší souznění bylo jen s jednou - dnes po letech bych s ní nevydržel ani pět minut.
To, o čem mluvíš, funguje - ale jen s milenkou na občasná setkání.
Partnerka ti ale milenku dělat celý život nebude, i ta nejlepší jen pár let.
Nejde o to najít dokonalou ženu na dokonalý vztah, ale ženu, kterou dlouhodobě sneseš a ona tebe. A která se po dětech nepřepne na opak toho, co sis vybral nebo neuteče i s dětmi. A to je dnes velké umění.
Zvaž, jestli chceš děti, protože za pár let už bys pro ně v pubertě byl děda.
Žena není o scifi dokonalosti z romantického filmu, co bys chtěl, ale o dětech.
Navíc, ve svém věku už bys měl vědět, že po pár letech to stojí za hovno s každou a že se jen přetvařují a hrají divadlo, dokud nejsou děti nebo svatba.
Dnes často neseženou trvalý vztah ani rozumně uvažující chlapi, takže s tímto nesmyslným idealismem s tím rozhodně nepočítej a věnuj se autům.
Kdybys už měl syna, tak ti to i odsouhlasím, takhle děláš opakovaně velkou chybu.
Zahodit růžové brýle, vzít nějakou normální dětíchtivou holku a udělat si děti - to by měl být program svéprávného bezdětného čtyřicátníka, který navíc ani nemá velké tvůrčí či karierní ambice v nějakém oboru, kterým by absenci potomků omluvil.
Investovat do aut nebo do cizích dětí místo do vlastních dětí, může jen blbec.
12.07.2020 07:43:24
Olymoon ( ):
Ted jsem cetl tvoji zpoved a jsi fakt chudak.Normalne mi te je lito a doufam,ze se z toho dostanes,jinac to budes mit v zivote dost tezky.
09.07.2020 22:38:37
Zatracená Existence:
Však život není procházka růžovým sadem nic není zadarmo. Člověk se musí učit celý život, nesmí zakrnět. A pamatuj, že nic není nemožné, jak se říká je lepší hledat důvody, proč to jde, než hledat důvody, proč to nejde. Vždycky
09.07.2020 22:32:34
Zatracená Existence:
Musíš si zakázat mluvit o nezdarech. Říkej si, že to jen byly epizody ve tvém životě, které tě dovedou za tou pravou. Ale jak píšeš, ty to bereš sportovně, takže možná to ani není potřeba, ale pro sichr.
Neříkej si, že kdyby byla - říkej, že už takovou holku máš a že tvůj život má jiný rozměr. Někdy je téměř nemožné (aspoň pro většinu lidí) si tohle představit, ale zkusit to můžeš, ničemu tím neuškodíš.

Neměl bys být spokojený s tím, co máš nyní reálně - samotu. Měl bys být spokojený s tím, co máš v budoucnu. Začni si to představovat, jak se změnil tvůj život, když už s ní jsi, co děláš jinak, co děláš stejně, jaké máš další plány, kam spolu jezdíte na výlety. S touto myšlenkou bys měl být spokojený nejvíc. Život je o tom, jaký si ho uděláš
09.07.2020 22:24:40
Zatracená Existence:
Jak se říká - jít "štěstí" naproti. Ale ne tak, že bys z toho něco očekával, je to trochu paradoxní, ale je to tak. Být v tu dobu na nějakém místě, kde by ses s někým mohl seznámit, ale být myšlenkami úplně někde jinde, abys nebyl v tzv. odporu = aby sis neblokoval tu přitažlivost pochybnostmi. A nejlépe toho docílíš pro začátek, když o tom vůbec nebudeš přemýšlet, nebudeš se snažit se stylizovat do něčeho atd., prostě tomu necháš "volný" průběh, který ale zakořeníš svou radostnou emocí, že to určitě vyjde a že je to jen otázka času.
09.07.2020 22:14:18
Zatracená Existence:
Ani život není náhoda. Slovy Kopeckého v roli Štrosmajera z Nemocnice na kraji města -„Sama ani Panenka Maria nepřišla do jinýho stavu!”

Za náhodu je označováno něco, co my jako lidé nedokážeme popsat jinak. Je to jako říct, že vesmír je nekonečný. Z jedné části je to pravda, z druhé části nikoliv. Záleží, z jakého úhlu na to koukáš. Jestli jako ten, který hledá jednoduchá vysvětlení, nebo jako ten, který je připraven se do toho ponořit trochu exaktněji.

Správně, to i Zákon přitažlivosti říká, že pokud někoho hledáš z nedostatku, tak tím vlastně vysíláš negativní emoci, že ti něco schází. A zákon se neptá, ten jenom plní. Takže když vysíláš emoci, že jsi sám, tak budeš navždy sám. Ale když se sám oblbneš a budeš vysílat emoci, že sám nejsi, tak sám nebudeš. Jak prosté. Všimni si, že čím méně se snažíš někdy, tím víc ti může přicházet šancí - někdo to nazývá Zákony schválnosti, ale je to jen princip Zákona přitažlivosti. Je to stejné jako s tím, když se ti něco nedaří - tak se ti pak nedaří ani ostatní věci, pořád máš nějaké problémy - vše se sere pořádně, protože jsi emočně na tom bídně a karta se obrací, jak se začne dařít byť jen jedna věc. Pak jsi úplně jinak naladěný, najednou se začne všechno dařit.

Vím, že na to nevěříš, ale tohle vůbec neodporuje dnešním poznámkám o kvantové fyzice. Může na tom být něco pravdy. A že se opravdu naladíš na myšlení, že něco zvládneš, namotivuješ se tak brutálně, že to opravdu zvládneš. Všechno je to o myšlence, o pocitu, o emoci.
09.07.2020 21:59:28
Zatracená Existence:
Super

"...osud, štěstí, náhoda." - hele, každý tomu říkáme jinak dá se říct, že to neumíme pojmenovat. Ale já na náhody nevěřím. Štěstí podmiňuje dobré náhody, na které já nevěřím. A osud? Částečně na něj věřím, ale částečně vím, že není dobré vše svádět jen na něco imaginárního, co se nedá ovlivnit. Přece jen každá ta akce musí mít svou reakci, život sám o sobě také nemůže být náhoda
09.07.2020 21:37:26
Zatracená Existence:
Sex byl z frustrace?

No každopádně jsi asi fakt dost vyhraněný, když to s nikým ještě nevyšlo. Potřeboval bys do života přitáhnout ty správné ženy. Přitáhnout do života.
09.07.2020 21:25:35
Zatracená Existence:
OK ale i chlapi ve 40 si mohou někoho najít, neházet flintu do žita.
https://zpovednice.cz/detail.php?statu sik=1135315

Tady u této zpovědi jsem si na tebe také vzpomněl. Doufám, že se nestaneš v životě nešťastným, pak je to na tobě poznat a jsi nahranej, leda že by si tě vzala na starost nějaká sestřička z nemocnice
09.07.2020 20:58:34
Zatracená Existence:
To je pravda, že dnes už moc lidí venku nevidíš. A když už, tak spíše z nutnosti než z toho, že by tam byly z vlastní vůle. A do toho ještě ta práce, ty sis zvykl na samotu a v samotě se cítíš dobře. Tak to je jasné, že pokud ti vlastně nic moc nechybí, jen tu partnerku bereš jako takové plus do života (malé bezvýznamné), tak si vlastně přitahuješ pořád tu svou současnou situaci nejvíc.

Chápu, máš prostě své zásady. Já bych také neslevil, ne že bych hned musel s někým chodit do vztahu, nejdřív bych se toho člověka snažil poznat. Nevěřím těm báchorkám, že na druhém rande už je sex a podobné nesmysly. Nejsi robot, aby jsi jel podle norem. Máš také svůj vlastní rozum. A navíc to působí lacině

Jinak můj názor na seznamky asi znáš. Nevím, jak ty, ale nesnáším to. A to jsem ten, který by je měl vychvalovat vzhledem k mým (ne)možnostem. Líbí se mi tvá filosofie, že každý tu máme někoho. Také si to myslím. Jen bych nerad promarnil čas, pokud jsou i jiné způsoby, jak to urychlit.
09.07.2020 20:30:08
Zatracená Existence:
Jaké vidíš faktory, přes které nejede vlak? Jinak i já razím teorii, že pokud nekvalitní partner, tak radši žádný partner. A to i klidně nadosmrti. Ale někdo má třeba v sobě skrytý potenciál, který na začátku nepoznáš, protože není hned tak otevřený a akční, aby ti na první pohled dával smysl.
Přidání nového zápisu
TVÁ PŘEZDÍVKA:  TVŮJ E-MAIL:
TEXT ZÁPISU:Opište kod:


  


Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk